Opinie o Bimos Transport w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bimos Transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bimos Transport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimos Transport w Gdańsk

kandydat Nowy wpis

Ogłaszają się ,na c+e oferują 390 zł. dniówki na UE . Nic dodać nic ując wyzysk .

@kandydat

A teraz jest oferta na międzynarodówkę dla c+e, ale nie podają wynagrodzenia, tylko zapewniają, że jest dobre, cokolwiek to znaczy. Zna ktoś aktualną stawkę na dzień? Co jest dla mnie jeszcze ważne, to umowa i taką właśnie dają. Czy pierwszej umowy można spodziewać się na czas dłuższy niż pół roku?

Ilona Nowy wpis

A jak wygląda praca na stanowisku Opiekun Floty / Spedytor?? W internecie wpadłam na ofertę pracy i jestem ciekawa. Napiszcie coś o tym, czy jest opcja zarobienia na rękę miesięcznie 8000 zł. Jest szansa? A jak nie, to jaką kasę dadzą komuś z doświadczeniem 6 lat?

Jacek

Widziałem komentarz ze obcinają wypłaty i tłumaczą się błędem w księgowości. Przecież to można łatwo wyjaśnić. Teraz już nie pojawiają się takie problemy? Ktoś mi powie?

Były pracownik Nowy wpis
@Jacek

Nie wie jak teraz ale wcześniej były.

Czy w Bimos Transport występują paczki/bony świąteczne?

KudlY

Żarty ????

Rozmowę kwalifikacyjną w Bimos Transport masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko DIAGNOSTA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Benek

A jakie zmiany wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bimos Transport odbywa się również w języku angielskim?

to tu to tam

nieeee Jeśli chcesz tam pracować musisz pokazac sie z jak najlepszej strony i radze ubrać się w ogromna cierpliwość 2 osoby jak będą chciały i tak Cie zniszczą (jeśli już będziesz należeć do "rodziny") Szef jest mega Spedytor M. Mega pozytywny

Magda

Czy są jakieś wolne wakaty?

jan

chora atmosfera!! szef i szefowa to banda popaprańców , jak sie dasz połowy wypłaty nie zobaczysz potem zwalaja wine na ksiegowa że sie pomyliła idziesz do ksiegowej a ona oczy jak piec zlotych . Nikomu nie polecam tej firmy z czystym sumieniem (usunięte przez administratora) jestes tam zwykłym śmieciem ! oszukuja cie na kazdym kroku , szef to wariat chory psychicznie napewno byl gnebiony za mlodych lat i teraz proboje sie odegrac bo myslisz ze nabral lesingow to jest panem bogiem , jest zwyklym robalem w lapach żydow bankierow hahah pozdrawiam

Natalia

Rozumiem, odnosząc się do najświeższych wpisów, że w Bimos Transport występuje rotacja. Co ma na to wpływa? Dlaczego, Waszym zdaniem, pracownicy się zwalniają? Możecie uargumentować swoje opinie? Będą na pewno ważnym punktem odniesienia dla użytkowników interesujących się Bimos Transport pod kątem przyszłego zatrudnienia.

Pedro

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Masakra

Z tego co wiem się nic nie zmieniło każdy kto miał trochę oleju w głowie już dawno zmienił pracę (usunięte przez administratora)bo żaden szanujący się kierowca nie chce podjąć tam pracy .....

driver
@Masakra

znaczy się zostały same półgłówki ??? coś w tym jest faktycznie .....

Natalia

Witam, Również podbijam pytanie, czy jest ktoś w stanie napisać coś o obecnej sytuacji w firmie? Udało mi się tylko ustalić, że firma transportowa nadal istnieje, zazwyczaj kierowcy są często poszukiwani w tej branży, nie poszukują nikogo?

pick

o rany dawno nie odwiedzalem tej strony i ta cisza jest zastanawiajaca. czy tak dobrze jest w tej firmie?

bezpracy

a może esperal ?

bezpracy

Ponoć w tej firmie nie ma juz miejcsca dla Ciebie . Czy to prawda ?

zostało jeszcze trochę do wypicia , a potem śmierć !!!

fifik

3000zl. szalu nie ma czterech liter nie urywa. a ciekawe od jakiej kwoty zus i podatek??? za miesiac w kabinie to faktycznie bajonska suma tym bardziej ze placona na raty.

duck

a tak powaznie czy polecacie ta firme bo wlasnie planuje tam zglosic swoje cv? jakie warunki pracy?

cichy

chociaz dobrze ze daje dodatkowe 500 zl u innych bys (usunięte przez administratora) dostal jak jestes na stalej pensji

riki

Znowu szukaja kierowcow ktorych mozna wycisnac jak cytryne-ile sie tylko da. Obiecuja gruszki na wierzbie a prawda jest taka ze masz jezdzic na okretke. I zawsze tlumaczenie ze to klient tak wymysla a prawda jest taka ze pan G. kombinuje jak oklamac kierowce zeby tylko pojechal z biegu w trase nawet bez odpoczynku. Daje 500zl i mysli ze kierowca moze tyrac non stop. Twoje wolne sie nie liczy. Szukajcie innych firm bo ta to jest DNO DNO DNO!!!!!!!

martin

Omijajcie ich szerokim lukiem.Nic się tam nie zmienilo .Jezdzisz w kolku non stop bez zadnej umowy,ubezpieczenia itd.O pieniądze musisz się prosić,oszukuja na każdym kroku.Calej rodzince G.za to zyje się bardzo dobrze dzięki wykorzystywaniu ludzi .ODRADZAM !!!!!!!

dany

jakie warunki w tej firmie? jaki system placy i pracy bo mam zamiar tam sie zglosic. kidys slyszalem rozne opinie a jak jest obecnie? jaki termin placy bo w takich firmach roznie bywa. czekam na konkretne opinie bo szukam roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Bimos Transport - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bimos Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Bimos Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bimos Transport
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • MARII LUDWIKI 81
    80-034 Gdańsk
  • NIP: 5830135453 REGON: 190532198

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042