Dofama Thies Sp. z o.o.

Kamienna Góra

Opinie o Dofama Thies Sp. z o.o.

aa 2010-01-20 18:17:43
Male place, brak roboty i wogole jedna wielka porazka!!! A prezes to (usunięte przez administratora), jak reszta urzednikow oraz majstrow itp. Pozdrawiam
barto 2010-04-01 04:22:18
Jak się komuś pracować nie chce i za darmo pieniądze chce wydrzeć, to narzeka, jakoś ci co pracują nie narzekają, wręcz przeciwnie, chwalą sobie i mistrzów i prezesa :)
ktosik.. 2010-04-16 22:50:26
zgadzam się z poniższą opinią...
XXX 2010-04-16 22:55:52
ktosik.. - 2010-04-16 22:50:26

zgadzam się z poniższą opinią...

zgadzam się, .. z powyższymi słowami.. Ci co lubię pracować, nie narzekają na kadrę zarządzającą... w Dofamie.. pozdrawia.m...
Aga.. 2010-04-17 08:41:06
Zarząd i kierownictwo - SUPER, podobnie jak praca dofamie - thies..
mareks 2010-05-06 23:31:23
Moze i w biurach jest dobrze ale nie na dole czyli na hali to takie czasy jakie mamy na dany produkt i takie pieniadze to jest smiechu warte. Ludzie tylko pracuja dlatego ze w tej kamiennej nie ma zadnej pracy. To ze zarobki po 1200zl sa a rodzine niestety nie da sie za tyle utrzymac tylko coroz wieksze dlugi popadaja ludzie. Aha i traktowanie ludzi jest naprawde (szkoda gadac).
anonim 2011-02-19 05:48:19
Zakład jest żle prowadzony,ludzie zrabiają bardzo mało a osoba Prezesa, która powinna nad tym czuwać nie ma żadnego przygotowania do sprawowania tej funkcji. Osobiście nie polecam pracy w Dofamie-Thies.
lacky 2012-04-25 14:57:57
Nie było by zle gdyby były normalne czasy na dane operacje przez ktore wyznaczana jest premia.W tej chwili na wiekszosc operacji jest taki czas ze wystarcza na włozenie rekawiczek i juz po czasie a gdzie robota? Śmiech na sali. A majstrowie skacza jak im prezes zagra nie maja nic do gadania. To sie nigdy nie skaczy bo prezes (usunięte przez administratora)ma premie od wiekszej produktywnosci. Ale niech pomysli tez o ludziech dzieki ktorym ta premie ma. Stawka powinna byc wprost proporcjonalna od kwalifikacji pracownika a jest chyba zalezna od znajomosci.
pracownik 2012-11-09 17:08:12
Dyscyplina hahaha. To sie nazywa (usunięte przez administratora). Prawda jest taka że nasz kochany szef w ogóle sie nie zna na przepisach i to co sobie umysli uznaje za świete bo jest po prostu (usunięte przez administratora). Majstrowie (nie wszyscy) to tak naprawde jego (usunięte przez administratora) którzy brak jakiejkolwiek (choćby średniej szkoły) nadrabiają karaniem pracowników co szef produkcji gruby i prezes uznają chyba za priorytet. Ludzie są tu tylko szczebelkami od drabiny kariery zero poszanowania. Praca nie byłaby zła gdyby kierownicy nie byli zwykłymi(usunięte przez administratora)
Dzidziuś 2012-11-29 23:10:20
Pracowniku ( upokorzony, upodlony i wykorzystany) zapraszamy na wieczorne wykłady poprawnej polszczyzny coś na bakier z pisownią i gramatyką a słownictwo zbyt ubogie skoro zastępujemy myśli wulgaryzmami i kto tu jest(usunięte przez administratora)?????????????
Pozdrawiam dzidziuś
minaj 2013-08-15 22:29:42
zadzwoń i zapytaj :) Pewnie mile Cię zaskoczą :)
lopez 2014-02-28 12:56:58
Jak w dofamie ma być dobrze jak prezes ma 6 klas podstawówki
to jakaś masakra jest
prac 2014-06-01 12:06:07
tylu było już dowodzących z dyplomami i wykształceniem iście doktorskim, ale jakoś żaden się nie sprawdził......:-(
luk 2014-09-23 22:01:01
a na magazynie ? jaka robota ?
lopez 2014-09-24 23:51:38
W DOFAMIE ZEBY ZAROBIC MUSISZ BYC MYSLIWYM NIE MUSISZ MIEC WYKSZTALCENIA ANI PRAKTYKI WYSTARCZY ZE JESTES MYSLIWYM I LIZESZ BUTY PREZESA I JESTES GOSC;) I NIE ZAPOMINAJ ZAMYKAC BRAMY ZA SOBA BO ZA TO TEZ ZWALNIAJA ;)
abc123 2014-10-08 11:24:06
słabe płace, majstrowie nie wszyscy ale większości władza do głowy uderzyła. myslą ze z pracownikiem mogą zrobić co chcą. prezes zamiast prace zapewniać pracowniką to zajmuje sie problemem popierosów w zakładzie, i tym kogo tu ujeb..... na kasie. kadry, i dziewczyny na górze nic do zarzucenia im nie mam. pozostał kierownik kontroli jakości, który na niczym sie nie zna a jak jest jakis problem powie Ci jedynie ze musisz to zrobić. wielki fachowiec. pracownicy moze sobie chwalą zarobki bo wysługi maja, i to nie małe.
hops 2015-01-16 20:23:19
Pewnie jak ktoś ma coś na sumieniu to i go wywalą, ale do tego trzeba miec konkretny powód, za niewinność to chyba jeszcze nikt nikogo nie zwolnił, no chyba, że mowa o redukcjach etatów związanych z problemami finansowymi firmy. Skoro w dofama thies jest tak stabilnie, to macie umowy o prace na czas nieokreślony?
elvis 2015-02-25 18:44:54
Ja tam nie narzekam. Pracuje ponad 6 lat nie jestem żadnym myśliwym i jest mi dobrze;) I NIE ZARABIAM MAŁO JAK NA NASZE OKOLICE. Polecam
ciekawe 2015-03-02 13:47:50
Ciekawe bo dużo osób się teraz zwalnia praca za 1800zł lub jeszcze mniej ci co maja wysoki staż pracy zarabiają owszem ale oni wiecznie nie bedą pracować a młodzi uciekają z dofamy bo za male pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy nie polecam
ciekawe 2015-03-09 17:43:43
Przepraszam poprawka nie 1800 a 1500
aaa 2015-05-18 10:54:36
Mało pracy jeszcze godziny obcinają na zleceniach nie można zarobić
duzo 2015-10-15 11:40:42
Nie ma roboty nie ma godzin akordowych wiec nie ma kasy 1500zł na wypłate albo mniej co to jest kolejnych kilka osób uciekło dorobić gdzie indziej
Jan K....i 2016-01-09 11:41:57
Niestety ale info o zwolnieniach to prawda.5 osób na razie.To jest tak,jak firma zile stoi to wtedy" BRAMA ZYGMUNTA" na nic nie zważają jak by to było prywatne ranczo.A za ICH d..ę ktoś powinien się zabrać.
lina 2016-05-07 23:29:33
w tej chwili poszukują @sziko ludzi na stanowisko ślusarz-spawacz. Wymagane doświadczenie w branży metalowej, umiejętność spawania stali kwasoodpornych i nierdzewnych metodą TIG/MAG
Zostaw swoją opinię o Dofama Thies Sp. z o.o. - Kamienna Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dofama Thies Sp. z o.o.