M&M air sea cargo S.A.

Opinie o M&M air sea cargo S.A.

daadi 2009-08-27 09:28:43
zarobki .. zalezy na jakim stanowisku, wahają się od zupełnie smieszych do całkiem dobrych.. chociaz ostatnio cienko przędą.
andreoid 2011-01-04 15:08:05
Atmosfera do [usunięte przez moderatora], ciągłe wrzaski szefa i napieta atmosfera, praca dla ludzi o mocnych nerwach, ciągłe aluzje i wchodzenie w butach w prywatne życie, zarobki ok, ale wytrzymac sie tam nie da.
oszukany 2014-06-24 14:57:36
firma zarządzana przez 2 ludzi, robiących sobie prywatny folwark z firmy. Prezes i Dyr. Operacyjny. Grają w dobrego (prezes) i złego (dyr) policjanta. Na co dzień każdy słyszy stek wyzwisk pod swoim adresem. Wrzaski i ubliżanie na co dzień od złego to standard. Podczas rozmowy z prezesem on jest niby OK. Wyciągnięte od Ciebie info ląduje u złego i znowu dostajesz kopniaki. Zły razem ze swoim firmowym buldogiem robią własny porządek w biurze (nie robią nic tylko cały dzień szukają do kogo i do czego się przyczepić). Przy czym ich pojęcie o kapitale ludzkim w firmie i biznesie jest zerowe. Pracownik nie może używać mózgu. Ma się bezwzględnie i bezwarunkowo słuchać szefów. Nie ważne, że gadają głupoty. Zarządzanie strachem i niepewnością. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach i braku ambicji - nie ma szans na awans i rozwój (nie mówiąc o podwyżkach), a z czasem pracownik zatraca chęci do nawet prób podejmowania jakichkolwiek decyzji.
Aron 2016-05-03 20:03:58
powiem wam, że firma mnie interesuje, ale jak czytam opinie tutaj to się zniechęcam. Co prawda minęły dwa lata od ostatniego krytykującego wpisu o M&M, ale mam wątpliwości.
Zostaw swoją opinię o M&M air sea cargo S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&M air sea cargo S.A.