Detruck Rental Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Detruck Rental Sp. z o.o.

dealer 2010-11-20 22:04:13
Nie polecam.
W firmie niby atmosfera przyjazna, ale olbrzymie zaległości, w sumie dziś pracujesz jutro już nie, o ostatnim czasie masa zwolnień redukcje etatów. wymagania wysokie kasa praktycznie żadna.
Duża rotacja sprawia, że z profesjonalizmem kiepsko.
anonim 2011-05-12 11:05:50
zgadzam się osobą powyżej. Firma traktuje ludzi jak przedmioty, co nowa wizja to pracownik ma nowe obowiązki. Zostawanie po godzinach to już norma, jak chcesz wyjść o czasie to patrzą się na ciebie jakbyś z roboty uciekał. Oczywiście na liście wszystko jak w najlepszym porządku. Po odejściu z firmy tyłek na bank masz obrobiony. Nie polecam za taką kasę tam pracować bo więcej wydasz na leki na nerwice niż tam zarobisz
anonim 2014-04-27 23:25:10
SZKODA ŻE WŁAŚCICIEL I K.ORL.TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK NAJGORSZE ZŁO I SĄ PRZEKONANI ŻE WSZYSCY PRACOWNICY ICH OKRADAJĄ.O WYPŁATACH NIE WSPOMINAM
kola 2016-04-24 18:46:31
ja tez nie rozumiem takich oskarżeń i lamentacji w internecie, ale to pewnie hejterzy pisza. ta firma ma w wózkach widłowych ma dobrą renomę i jej nie zepsują
Zostaw swoją opinię o Detruck Rental Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detruck Rental Sp. z o.o.