Opinie o Zamek Gniew Sp. z o.o. w Gniew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zamek Gniew Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zamek Gniew Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamek Gniew Sp. z o.o. w Gniew

Agnieszka

Mieliśmy wykupiony pakiet zakochaj się na zamku. ????Pobyt mega komnata duża czysta hotel ładnie położony a jedzenie palce lizać. Zabiegi cudowne. Dyrektor hotelu bardzo miły kierownik restauracji pan Arkadiusz przesympatyczny, tak naprawdę to każdy pracownik na zamku pozwala swoim gością czuć się wyjątkowo.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Zamek Gniew Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 20 lutego.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zamek Gniew Sp. z o.o.?

Kierownik Marketingu Nowy wpis

Proszę się nie nastawiać na skomplikowane pytania. Zazwyczaj są podstawowymi pytaniami, aby stwierdzić, czy osoba aplikująca na dane stanowisko, dysponuje jakimś doświadczeniem, czy jest chętna do samej pracy i wykaże jakieś zainteresowanie samodzielnym myśleniem na stanowisku pracy.

Agnieszka Nowy wpis

guest_1

Na przestrzeni paru lat Hotel Zamek Gniew i dzial Spa bardzo ewaulowal ! Atrakcyjna oferta dla Klienta, piękny kompleks z basenem i jacuzzi oraz bogate Spa Menu, zachęcają do skorzystania z uslug. Całokształt robi ogromne wrażenie i hotel ten posiada wysokie standardy. Miło tu wracać,a także prezentować hotel przed Gośćmi zagranicznymi !!!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Technicznego w firmie Zamek Gniew Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Zamek Gniew Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Hotel Zamek Gniew ****

Tak, w hotelu zatrudnienie znajdują również obcokrajowcy.

Teresa
@Hotel Zamek Gniew ****

czy w związku z tym od pozostałych pracowników wymaga się znajomości języków obcych? bo ja umiem tylko angielski :)

Hotel Zamek Gniew ****
@Teresa

Pracownicy znający język angielski są bardzo mile widziani tak samo jak pracownicy znający wiele języków obcych.

Jak się pracuje z ludźmi z Zamek Gniew Sp. z o.o.?

Zażenowany

Były lepsi, teraz nie najgorzej prócz obecnego dyrektora generalnego pana J.K, który wręcz się wyzywa na swoich pracownikach czy nawet nie potrafi odpowiedzieć „dzień dobry” unikajcie współpracy z tym człowiekiem.

Kiedyś była rewelacja, teraz ponoć dużo się pozmieniało. . . .

J.K
@Zażenowany

Witam, Czy odpowiadam Dzień Dobry? Oczywiście,że tak.Savoir-vivre to się powszechnie nazywa. Powiem więcej zawsze będę, nawet jeśli ktoś działa mi na nerwy, Panie zażenowany. Mam nadzieję kochani,że wkrótce praca będzie Nam się palić w rękach:) w końcu zbliża się koniec pandemii:) I zamiast pisać tutaj brednie ,weźmiemy się solidnie do pracy:) A uwierzcie ,będzie dużo pracy i ciężkiej pracy- przetrwają tylko najlepsi! Pozdrawiam J.K.

Mania
@Zażenowany

Zażenowany !wrecz przeciwnie Pan Dyrektor odpowiada dzień dobry z uśmiechem na twarzy????

Yyy
@Zażenowany

Nie potrafię zrozumieć tego, że ludziom chce się pisać takie głupoty. Pracuję w Zamku Gniew i codziennie rano mijam się z Panem Dyrektorem, który z uśmiechem na twarzy kłania się i pierwszy woła dzień dobry, mimo tego, że z pewnością ma wiele zmartwień w obecnie ciężkiej sytuacji, która dotknęła hotelarstwo. Radzę skupić się na tym, aby przetrwać ten ciężki dla nas czas a nie zaprzątać sobie głowę pisaniem nieprzydatnych nikomu komentarzy. Pozdrawiam

Karol

Firma zachęca do tego aby podpisać z nią umowę ?

@aneta tyczyńska to tylko pytanie czy są organizowane np jakieś spotkania integracyjne, albo podwyżki

Jaki jest wkład kierownictwa Zamek Gniew Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aneta Tyczyńska

Kolejny odważny, który boi się podpisać nazwiskiem. ...Może proszę zacząc od siebie i zadać sobie pytanie jaki jest pani/ pana wkład w dobrą atmosferę w zespole?

Slaweklabunski396@gmail.com

Ktoś wkoncu prawde powiedział.

Slaweklabunski

Ktoś prawda powiedział

Klaudia Górna

Witam. Bardzo ubolewam z powodu zajścia, które zaszło, tj. umieszczenie przeze mnie wpisu na stronie gowork.pl. Chciałabym bardzo, z całego serca przeprosić wszystkie osoby, które zostały urażone moim wpisem, umieszczonym w dniu 13 kwietnia. Wpis był nieprzemyślany, został umieszczony pod wpływem złych emocji, nerwów oraz rozżaleniem spowodowanym złym potraktowaniem mnie podczas mojej pracy w SPA. Wszystko to co napisałam było nieprawdą oraz oparte tylko na plotkach i pomówieniach. Jest mi niewymownie przykro, z powodu tego co się stało. Bardzo żałuję swojego zachowania oraz tego, że Państwa (Pracowników Zamek Gniew ) uraziłam.

Krystyna Piekar
@Klaudia Górna

Szanowna Pani Klaudio, bardzo mi przykro, że Pani wpisy się tu pojawiły. Skupmy się na Pani pracy w SPA. Potwierdzenie zdobycia kwalifikacji uzyskuje się z dniem zdania egzaminu dyplomowego. Fakt jest taki, iż brak dyplomu uniemożliwił Pani kontynuowanie pracy na aktualnych zasadach. W tej sytuacji przedstawiono Pani możliwość przejścia na praktykę absolwencką bądź staż, z czego Pani nie skorzystała. Z powyższego faktu wynika, iż Pani pracodawca Hotel Zamek Gniew podjął wszelkie kroki by mogła Pani praktykować i zdobywać cenne doświadczenie do momentu obrony. Firma jest otwarta na dialog z pracownikami, niemniej jednak wymaga to woli i zaangażowania obu stron. Jako doświadczony kosmetolog i pracownik Spa Zamek Gniew chciałabym zwrócić Pani uwagę na to, iż ten zawód wymaga dużej odpowiedzialności, kultury osobistej i taktu, a bezpieczeństwo i dobro klienta stanowi dla nas najwyższą wartość. Odniosę się jeszcze do Pani kontrowersyjnego wpisu z dnia 13 kwietnia bieżącego roku. Pani Klaudio ma Pani prawo do własnego zdania. Jednak tak miedzy nami decydując się na pracę w jakiejkolwiek firmie zobowiązuje się Pani do przestrzegania standardów moralnych. Może się Pani nie zgadzać z filozofią firmy, nie zwalnia to Pani jednak z obowiązku dbania o jej dobre imię. Nie budzi wątpliwości, iż znieważając w Internecie pracowników, przełożonych i pracodawców wykazuje Pani brak lojalności. Jest Pani inteligentna, więc wnioski wyciągnie Pani sama. Pozdrawiam

Mariusz Gachewicz

Witam serdecznie post zaiste bardzo mocny, ale co do mojej osoby nietrafiony ,niech osoba ta która ten post Umieściła spodziewasz się sprawy w sądzie nie pozwolę sobie szargać swego imienia i nazwiska. Łatwo jest pisać gorzej skonfrontować. Na tym kończę i niebede na tym portalu polemizował.

Mecenas

@Gość Szanowny Gościu, Pański wpis wywołał we mnie duże poruszenie. Przed wszystkim pragnę zauważyć ,że w tzw sieci nikt nie jest anonimowy. W związku z tym czuję się w obowiązku poinformować, że zostały naruszone dobra osobiste chronione Art 23 KC. Każdej z osób dotkniętej tym wpisem , przysługuje powództwo w trybie cywilnym. Portal GOwork udostepnia na uzasadnioną prośbę IP użytkowników.W takim procesie pozwany musi udowodnić, że napisał prawdę lub uczynił to w określonym interesie społecznym. Podstawowym żądaniem są przeprosiny lub zadośćuczynienie za krzywdę.Sprostowanie które zostało umieszczone jest niewystarczające.W tej sytuacji doradzam bezpośredni kontakt z osobami pokrzywdzonymi wpisem i odwiedzenie ich od ścieżki sądowej, która jest kosztowna ale też długa.

Ten wpis został umieszczony pod wpływem emocji, chwili, alkoholu oraz został nieprzemyślany. Za wszystkie te słowa pragnę wyrazic najszczersze przeprosiny oraz uczynie wszystko żeby wpis został usunięty. Nie było to zgodne z prawdą, jedynie na podstawie plotek, które mi ujawniono. Przepraszam wszystkie osoby ujęte w tym wpisie.

Mariusz Gachewicz

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zamek Gniew Sp. z o.o.?

Dd

Jakie nagrody masz na myśli? Za co?

Kazimierz
@Dd

Pewnie chodziło mu o ewentualne dodatki do pensji. Skoro wątek ten został już poruszony, to zadam pytanie. Czy poza pensją podstawową firma ta oferuje swoim pracownikom jakieś świadczenia dodatkowe?

Moi Drodzy są w naszym kraju lepsze i gorsze firmy, ale ta zalicza się do najgorszych. Miałam okazję jakiś czas temu pracować w dziale recepcji. Od tego czasu wiele się zmieniło tylko szkoda, że na gorsze. Bardzo się cieszę, że postanowiłam odejść. Jak widzę teraz wykończone twarze moich koleżanek i kolegów, którzy dwoją się i troja, żeby sprostać oczekiwaniom Dyrektora i Pani Kierownik Hotelu to czuję ulgę, że nie ma mnie już w tym zespole. Jest to praca naprawdę tylko dla wytrwałych. Nie ma tu mowy o szacunku dla pracowników. Chcę, aby ten komentarz był przestroga dla wszystkich szukających pracy. Pozdrawiam

Dera

Witam serdecznie wszystkich poszukujących pracy. Miałam ta przyjemność pracować w wyżej wymienionej firmie i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na początek miła niespodzianka-strój służbowy należy zakupić za własne pieniądze. Oczywiście rozumiem zamysł pracodawcy, że w trosce o wygodę pracownika oraz lepszy dobór odpowiedniego rozmiaru pozwala pracować w swoich ciuchach. Dostałam kamizelkę oraz identyfikator. Kamizelka była na szczęście używana co spowodowało lepsze dopasowanie jej do sylwetki. Jak wielkim zdziwieniem był fakt, że identyfikator został specjalnie dla mnie zamówiony, a pracodawca dołożył tą „perełkę” do mojego stroju za własne pieniądze. Nie byłabym uczciwa gdybym nie wspomniała o godzinach pracy, które często przekraczają 12 godzin dziennie, ale jeśli ktoś się uprze może pracować nawet i 16. Świetnym pomysłem jest także brak przerw w pracy takich działów jak recepcja bądź restauracja. Panie pospiesznie przełykają posiłek między meldowaniem gościa, umawianie na zabiegi w spa bądź wystawianiem faktury. Oczywiście rozumiem ten nowatorski program braku przerwy, ponieważ jest on skutkiem troski pracodawcy o szczupłą sylwetkę pracowników. Na zakończenie dodam, że oszalałam ze szczęścia odbierając wynagrodzenie w stawce 12 zł na godzinę. Pozdrawiam serdecznie

Czarna

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu!!!! Śmieszne zarobki w stosunku do obowiązków jakie są nakładane na pracowników. W każdym dziale widać braki w personelu, co odbija się na pracownikach. Kierownicy poszczególnych działów zmuszani są do „motywowania” swoich podwładnych do cięższej pracy. Pracownicy takich działów jak kuchnia, pokojowe czy recepcja wypracowują ponad 200 godzin miesięcznie. Dzień pracy trwa czasami nawet 16 godzin. Dyrektor obiektu nie szanuje nikogo. Potrafi publicznie poniżać pracowników. Wymyśla uszczypliwe ksywki dla swoich podwładnych, więc można zostać gruba du...ą, panią dziwne włosy czy stara babką. Obiekt z zewnątrz wyglada na piękne miejsce, szkoda tylko, że piękno to tworzone jest przez przepracowanych, niedocenianych a przede wszystkim pozbawionych praw pracowników.

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Zamek Gniew Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Zamek Gniew Sp. z o.o. - Gniew

Zamek Gniew Sp. z o.o.
  • Zamkowa 3