Opinie o PJ Posadzki w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PJ Posadzki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PJ Posadzki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PJ Posadzki w Lubin

Porady dla polskich pracownikó Nowy wpis

Porady dla polskich pracowników (Niemcy) Gdzie mogę się zwrócić, jeśli mój pracodawca potrąca moje wynagrodzenie lub składki na ubezpieczenie społeczne? Tutaj znajdziesz listę punktów kontaktowych dla polskich pracowników. doradcy są dla Ciebie bezpłatni. https://www.faire-mobilitaet.de/pl https://www.zoll.de/EN/Home/home_node.html;jsessionid=A84271DF3BBDE0D15A50D8B37EF192CD.internet401 https://www.soka-bau.de/europa/pl

Niemieckie prawo Nowy wpis

2. Niemieckie prawo pracy Gdy obywatel polski jest zatrudniony przez niemieckiego pracodawcę, zastosowanie mają przepisy niemieckiego prawa pracy, np. przepisy o kontynuacji wypłaty wynagrodzenia w przypadku choroby, urlopu, ochrony przed zwolnieniem i godzin pracy. Niemieckie prawo pracy nie rozróżnia pracowników krajowych i zagranicznych. Zgodnie z ustawą o dowodach (§ 2 ust. 1 NachwG) pracodawca jest zobowiązany do określenia istotnych warunków umownych na piśmie nie później niż miesiąc po nawiązaniu stosunku pracy i przekazania ich pracownikowi pod podpisem. Ta obowiązkowa regulacja jest często pomijana w praktyce. Polscy pracownicy nie są jednak bezbronni wobec swoich niemieckich pracodawców. Oprócz prawa do wypełnienia obowiązku dostarczenia dowodu i roszczeń odszkodowawczych, pracownik ma prawo do zatrzymania w odniesieniu do wykonywania pracy. Polski pracownik może dochodzić tych praw również przed sądami niemieckimi.

wojak

Trafiłem na gościa w niemczech tragedia zero kasy kontaktu z gościem masakra nie polecam jako pracownika i odradzam tez jako współpracy z nim innych firm

wojak
@wojak

Jeśli ktoś potrzebuje go namierzyć mogę pomoc teraz urzeduje w miejscowości strausberg w niemczech prowadzi firmę zarejestrowana na żonę ukrainka olge liebentritt

Удалю
@wojak

Er wohnt mit seiner Familie Kastanienallee 18, 15344 Strausberg.

Jacko Nowy wpis

Właśnie mnie zrobił na 780e Strausberg Kastanienallee 9 olga liebentritt

Paulina Nowy wpis
@Jacko

Wiadomo jak to wszystko się rozwinęło po udostępnieniu tego adresu? Bo nastała dość niepokojąca cisza. :/

Brak słów żeby opisać nieuczciwość tego człowieka. (usunięte przez administratora) nie płaci, śmieje się w twarz kiedy prosisz o własne zarobione pieniądze a na końcu Ci grozi twierdząc że (usunięte przez administratora) księgowa pogrąży Cię finansowo a znajomi jeszcze pobiją. Na koniec zawsze doda że Polaczki to głupcy którzy dają się nabierać i to prosto w twarz. Czuje się absolutnie bezkarny. To co moja rodzina przeżyła kiedy u niego pracowałem to koszmar o którym chciałbym zapomnieć ale niestety nie potrafię. Uważajcie, ostrzegam a każdy i tak zrobi jak zechce.

Let it

Don't be intimidated, there is a final solution for this man too.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PJ Posadzki po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku dam prace posadzkarzy szlichciarz zacierający łaciarz mixowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kostek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Czasami najlepsi popełniają błędy.

Xxxxx
@Kostek

Może i ma zalety ale tyle co zrobił zła ludzia cale rodziny ubolewaja i tona w długach przez jedna osobe a ty piszesz czy nie ma pozytywów. Kazdy popelnia błędy ale nie kazdy robi to swiadomie. Ostrzegam przed nim a kazdy ma swój rozum.

Xxxxxx

(usunięte przez administratora) który dziala w Berlinie (usunięte przez administratora) klamie osobiscie znam 5 osób ktore oszukal na duże pieniadze prosze was nie wdawajcie sie w jego klamstwa. OSTRZEGAM !!!

Igor

Gdybyście mieli jakieś roszczenia to pewnie wiecie gdzie sie to załatwia , na pewno nie na forum! Konkurencja pracuje?

Agnieszka

A co możecie napisać na temat PJ Posadzki jako pracodawcy? Jak oceniacie pracę w tej firmie? Jakie znaleźliście plusy, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze komentarze.

mateo

Adam' a dawno zlecałeś im prace, bo ja jestem w podobnej sytuacji, chciałem zlecic im wykonanie pracy na duzej powierzchni, jednka zastawniam sie czy dobrze robie biorac ich bo przeczytalem twoj wpis i w sumie pokrywa mi sie z innymi opiniami, teraz jestem w kropce

kordian michalski

ja również poszukują pracodawcy w parkieciarstwie bo jako samotny kowboj niestety mam za mały rozmach, nie umiem sobie ogarnąć większej ilości zleceń niestety. licze że pod skrzydłami korporacji się odnajdę i jak dobry menadżer się firma zaopiekuję moją karierą, tylko napiszcie proszę też ile by firma od zlecenia brała dla siebie

baranek lolek

widze motor że jesteśmy w tej samej życiowej sytuacji, i nawet na tym samym życiowym zakręcie. chcę się uczyć zawodu ale nigdzie nie chcą młodego padawana pzyjąć. a jak sytuacja wygląda w PJ Posadzki? uważam się za zdolnego parkieciarza ale musze gdzieś się doszlifować i zdobyć doświadczenie, czy tutaj dadzą mi szansę?

Wykonywali posadzkę przemysłową u mnie. Tragedia !!! Naprawdę nie polecam. Najpierw przyjeżdza ten Niemiec i nawija makaron na uszy. Potem zaliczka na materiał bo jest podobno drogi. Potem przez kilka miesięcy nie odbierają telefonu. Następnie chcą resztę pieniędzy, w trakcie rozpoczęcia robót bo firma jest na granicy bankructwa, i obawiają się, że zdenerwowany przedsiębiorca nie zapłaci za pracę z uwagi na termin rozpoczętych prac. Potem odjeżdzają, a posadzka pęka. (usunięte przez administratora)Znam osoby, które również w ten sposób oszukali. Z tego co wiem na materiał tak długo czekają bo musi on się najpierw przeterminować w Niemczech. W tedy zamiast do utylizacji jedzie do Góry Kalwarii i np. na moją posadzkę. (usunięte przez administratora)

MMM

Zapomnijcie

adam

Ale to normalne to samo był w Chocianowie w Krzeczynie Lubinie I co miejscowość to zmiana nazwy firmy. Też ludzie zostali bez wypłaty .

oszukany

FAKTUR ZA TRANSPORT TEŻ NIE PŁACI SCIEMNIA ŻĘ MU NIE ZAPŁACILI

to co opisuja ludzie na tym forum DOKŁADNIE WSZYSTKO POTWIERDZA SIE. jedno wielkie oszustwo i zakłamanie, widac poznali sie na firmie i włascicielu skoro z dolnoslaskiego przeprowadzil sie teraz na mazowsze, niestety tu tez zaczynaja go poznawac, mysle ze zacznie sie coraz wiecej takich opini i zakonczy swoja - zreszta NIEUCZCIWA.

darek

jerzeli jeszcze możesz to daj mi info na jego temat

właśnie się dowiedziałam de facto coś na temat materiału z KRZECZYNA jest to pozostałośćpo firmie p&k która splajtowała chyba 2 lata temu a to, że materiał był u pana [usunięte przez moderatora] to była jego naiwność w stosunku do głównego szefa ww.firmy i dlatego wszystko spadło na niego.włącznie z kosztami utylizacji tego materiału.Moim zdaniem wszyscy piszący a przynajmniej większość która na niego pluje to frustraci i nieudacznicy, którzy chcieli, chcą żeby mu się w życiu nie powiodło ani w sensie zawodowym ani w sensie prywatnym.

Robert

Chyba się zaczęły reklamacje bo znowu zmiana nazwy firmy hahahaha

Robert

Obiecuje złote góry dopóki ktoś jest mu potrzebny. By na końcu go okantować .Ciekawe komu wcisną ten przeterminowany materiał z Krzeczyna.

Zostaw merytoryczną opinię o PJ Posadzki - Lubin

• Jak się pracuje w PJ Posadzki?

Zobacz opinie na temat firmy PJ Posadzki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PJ Posadzki