HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o

Były automatyk 2009-09-28 19:23:35
Zakład w rozsypce (zwolnienia). Atmosfera kiepska, kadra w większości z epoki komunizmu. Koniunkturalizm, zastój technologiczny oraz brak perspektyw. Zarobki są również mizerne.
rejestrator 2009-09-30 19:29:53
Już były automatyk z krakowskiego oddziału , jeszcze zestresowany ale powoli przeważa ulga że to już za mną.Współczuję pozostałym i tym wycinanym POP 3 i tym którzy będą pracować z PANEM (usunięte przez administratora)....
Wiktor 2009-10-09 19:36:55
Bardzo fajny zakład, fajni kumple, i super fajna robota, zarobki może nie rewelacyjne ale też i nie najgorsze, a huta bawi, żywi, uczy ;-) i ratuje niejednemu życie
Trzeźwy 2010-02-02 18:45:23
Pamiętaj, że kadra z epoki komunizmu zbudowała Hutę Katowice, drogi i osiedla mieszkaniowe i to wszystko to dostałeś przed rokiem 80. A co dostałeś od nowe kadry ? Odpowiedz.
Grys 2016-04-19 20:55:43
Witam wszystkich poszujuę informacji na ich temat ale nic nie ma tzn jest ale strony gdzie nie ma żadnych informacji wie ktoś może czy mają jakieś ogłoszenia pracy
Zostaw swoją opinię o HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HK Zakład Automatyzacji Sp. z o.o