MZA

Opinie o MZA

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło nam Państwa powitać na profilu Miejskich Zakładów Autobusowych sp. z o.o.

Platforma GoWork to przestrzeń do wspólnej wymiany informacji. W tym właśnie miejscu, możecie Państwo poruszać istotne sprawy dotyczące pracy w Miejskich Zakładach  Autobusowych sp. z o.o. Zapoznajemy się z każdą opinią i komentarzem. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i konstruktywne uwagi, dlatego zachęcamy Państwa do merytorycznej dyskusji.
Jednocześnie informujemy, że komentarze, które będą niezgodne z regulaminem tj. niemerytorycznie, zawierające wulgaryzmy czy godzące w dobre imię pracowników Spółki będą usuwane przez administratora.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

Bardzo dobrze.

3 cytryny

Mza czy to prawda że karacie swoich pracowników którzy są honorowymi dawcami za pójście oddać krew do stacji krwiodastwa lub na pogrzeb w kwocie 400zł ? Czy jeśli to prawda to czy to jest uczciwe?

@3 cytryny

To pewnie funkcjonuje jakas dziwna premia za gotowość. Moze pracodawca by się wypowiedział jak to wygląda. Bo jeśli tak jest to faktycznie całkowicie zmienia to postać rxeczy w kwestii zarobków. Przyznam że kwoty brutto jakie spółka proponuje, nie powalają. Jesli dodatkowo pozabierają dodatki to już masakra

@3 cytryny

Nie jest prawdą, że za nieobecność spowodowaną oddaniem krwi zabierana jest premia w wysokości 400 zł. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 – z chęcią na wszystkie odpowiemy.

@MZA

Czy wobec tego zabierana jest jakaś inna kwota za nieobecność spowodowaną krwidastwem lub inną nieobecnością? Jesli tak to jaka?

@Mazowieckie@poczta.fm

Premia, o której Pan wspomina uległa zmianie od 01.04.2024 r., zachęcam do zapoznania się z regulaminem w Dziale Kadr na Pana oddziale.

@MZA

Czy mogę prisić o odpowiedz tutaj na forum. Jestem zainteresowany pracą więc chyba mam prawo znać zasady ewentualnego przyszłego uposarzenia?

@MZA

Czy spółka przewiduje podwyższenie stawki godzinowej dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie? Pozdrawiam

@900

Nie ma czegoś takiego jak zatrudnienie na umowę zlecenie. Zatrudnianie w tej formie jrst niezgodne z prawem.

@900

Wszystkich zainteresowanych pracą w spółce Miejskich Zakładów Autobusowych zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 lub mailowego kierowcaautobusu@mza.waw.pl - podczas rozmowy rekrutacyjnej z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie MZA oraz do zapisów na dni otwarte w Oddziałach Spółki na terenie Warszawy. Pracowników oraz zleceniobiorców, zapraszamy do kontaktu z właściwymi komórkami spółki, w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące wynagrodzenia.

Bus Driver.
@Mazowieckie@poczta.fm

Nudny jesteś, wypisując w kółko te same brednie. Zamilknij.

R 4
@MZA

Oddaję regularnie krew i ZAWSZE zabieraliscie 400plus i na dodatek 20 zł z innej premi. Prezes na spotkaniu klubu HDK na Ostrobramskiej, powiedział że nie będzie to zabierane. I co ??? I zabierał nadal premię.

@R 4

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem premii motywacyjnej – dostępny w kadrach na każdym oddziale.

1. Umowa zlecenie jest zgodna z prawem. Kandydat może wybrać sposób współpracy z MZA ( umowa o pracę , umowa cywilno-prawna). 2. Zmiana przepisów dot. emerytury pomostowej nastąpiła w styczniu 2024 r. – prawo nie działa wstecz, każdy kandydat który zdecydował się na podjęcie współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej do końca 2023 roku i jest na emeryturze pomostowej wykonuje zlecenie nie tracąc świadczenia z ZUS-u. Więcej informacji na temat łączenia pracy/ zlecenia z pobieraniem świadczenia emerytalnego na głównej stronie ZUS.pl, dodatkowo pracownicy mogą uzyskać informacje w komórkach kadrowych spółki.

@MZA

Czy wiesz dlaczego został wprowadzony Regulamin Pracy w 2014 roku?, odpowiem gdybyś zapomniał żeby nie było różnych dodatków a tylko stawka wynagrodzenia, a dziś co mamy 1/3 wynagrodzenia to różne dodatki

@Bus Driver.

Twierdzisz że pisze nie prawdę? Jeśli masz wątpliwości to w ramach zaspokojenia Twojej ciekawości moge złorzyć wniosek o przeprowadzenie kontroli do Inspekcji Pracy. Czy jesteś zainteresowany wyjaśnieniem tej sprawy to końca?

@Bus Driver.

Podałem Tutaj podstawę prawną która wyrażnie zabrania wykorzystywania umowy cywilno prawnej zamiast umowy zlecenia. Teraz może Ty sie wypowiesz na ten temat w sposób bardziej cywilizowany niz człowiek pierwotny.

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis
@MZA

Czyli jednak pobory są zmniejszane jeśli ktoś skorzysta z dnia wolnego aby oddac krew?

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis

3333 Nowy wpis
@MZA

@ MZA. Mam pytanie dlaczego zamiast edukować ludzi na temat poprawnego sygnalizowania podczas podjazdu na przystanki na żądanie jak i nie wysiadania oraz wsiadania podczas sygnału dźwiękowego przyjmujecie skargi i każecie na nie odpisywać kierowcą. Ile jeszcze kierowcy będą wysłuchiwać obelg ile będą obrażani i wyklinani za to że ktoś w ostatniej chwili przypomniał sobie ze będzie wysiadać lu wsiadać.

Jacek

Nieorofesjonalna kierownik Działu Szkoleń, (usunięte przez administratora), która wyklucza kandydatów do szkoleń na podstawie własnego widzimisię i osobistych uprzedzeń. Łatwo się podcina skrzydła młodym ludziom, tylko kto będzie nas woził autobusami. Odradzam tego pracodawcę!!!

@Jacek

Program „Dofinansowanie” ma jasno określone zasady, które mają na celu sprawdzenie czy kandydat ma predyspozycje aby zostać kierowcą zawodowym z kategorią (usunięte przez administratora) Informacje o programie i zasadach można uzyskać na stronie internetowej MZA/zakładka Ośrodek Szkolenia lub pod numerem telefonu 22 50 28 500.

3333 Nowy wpis
@Jacek

@Jacek. Widocznie się nienadajesz na kierowcę autobusu. Z tego co widzę jeżdżąc to cały czas nowi się szkola. Więc nie sądzę że jest to wina Pani Eli Kapalki zresztą bardzo miłej kobiety

Staszek

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w komunikacji miejskiej. Smród, bród i ogromna odpowiedzialność za marne grosze. Zaczynasz pracę w środku nocy lub ją kończysz w środku nocy z prorokiem na plecach.

M

Linia 200 / Patkowskiego w str Mokotowa godz. 8.55. Autobus nawet nie spojrzał na przystanek. Może kierowca powinien być rajdowcem. To przykre, bo autobus powinien się zatrzymać zwłaszcza, że ludzie na gali rękoma, aby się zatrzymał. Spóźniłam się do pracy!

Kierowca

Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy.

Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

Bartosz

Ile realnie jestem w stanie zrobić? Mam 18 lat doświadczenia na ciężarówkach w transporcie międzynarodowym. Postanowiłem przejść na autobusy by spróbować czegoś nowego. Mam wszystkie kat.prawa jazdy i kod 95.

@Bartosz

5300 do ręki ci wyjdzie za nominał 168h. Ogólnie nie warto bo ani nie zarobisz ani nie będziesz miał siły psychicznie Pozdro

David

Kierowca autobusu linii 132 o numerze 5405 poczekał na mnie i na narzeczoną, widząc że biegniemy. Serdecznie dziękujemy!

Gabriela

Autobus strasznie się spóźnia przez co ja nie mogę zdarzyć do szkoły już 8 minut nie pozdrawiam kierowcy 401

@Gabriela

dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość, chciałam od razu zaznaczyć, iż jest to miejsce, gdzie może wypowiadać się na temat pracodawcy, jakim jest MZA. Wszystkie informacje dotyczące opóźnień lub innych zagadnień z zakresu niewłaściwie wykonanej usługi przewozu, proszę przesłać na adres skargi@mza.waw.pl. Proszę wpisać dane dotyczące kursu, godzinę, nr taborowy /jeśli znany/ kierunek jazdy etc. Pozdrawiamy

GreG

A jak ma to wyglądać jeśli rozkład jazdy nie uwzględnia przejazdu w korkach gdy caly ursus i okolice stoją, 8 minut to i tak tyle co nic...tam na niektórych brygadach opóźnienie wychodzi ponad 20+ minut. Aczkolwiek rzecz jasna to wszystko wina kierowcy, kierowca zły i do tego chłoptaś do bicia, ba do tego z nawiązką i propozycja zgłoszenia skargi!

Aaaa

30% obecnych pracowników spółki zatrudnionych jest na preferencyjnych warunkach niż dotychczas zatrudnieni pracownicy na umowę o pracę. Część pracowników na niedozwoloną umowę zlecenie gdzie stawka wynagrodzenia wynosi 55 zł/h, nowo przyjęci pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę otrzymują rzeczowe wynagrodzenie w postaci mieszkania. Pytanie: Dlaczego spółka nie docenia pracowników długo pracujących i daje im niższe wynagrodzenie?

@Aaaa

1. Kandydat z kategorią D w MZA ma możliwość wskazania formy współpracy tj. zawarcie umowy o pracę lub podjęcie współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej. Obydwie formy są zgodne z prawem. 2. Program zakwaterowania w hostelu, skierowany jest do nowo zatrudnionych pracowników mieszkających poza aglomeracją warszawską, maksymalnie do 15 miesięcy (szczegółowe informacje dot. tego programu oraz innych można uzyskać w rekrutacji pod nr tel. 22 568 77 65). 3. Spółka docenia każdego pracownika i nie jest prawdą, iż osoba nowo przyjęta na stanowisku kierowcy autobusu ma wyższe wynagrodzenie niż długoletni pracownik.

@MZA

Program zakwaterowania w hostelu, skierowany jest do nowo zatrudnionych pracowników mieszkających poza aglomeracją warszawską .... Jest to Benefit który otrzymuje nowo zatrudniony pracownik. Benefity są częścią rzeczową wynagrodzenia od którego pracownik ma obowiązek odprowadzić składki ZUS. Nowo zatrudniony pracownik poza wynagrodzeniem pieniężnym otrzymuję od spółki wynagrodzenie rzeczowe którego wartość nie otrzymują pracownicy pracujący w spółce na tym samym stanowisku pracy.

@MZA

Gdybyś tego nie wiedział to nauczę, nieodpłatne lub częściowo odpłatne zapewnienie lokalu mieszkalnego pracownikowi stanowi dla niego również przychód, nie musisz posiadać zgody pracownika na rozliczenie na liście płac świadczeń pozapłacowych, ale musisz je wykazać

Rymas
@Aaaa

A poza tym wszystkim to ja akurat nie chciałbym mieszkać w hostelu. To takie współczesne hotele robotnicze. Pokój a w nim ze 4 łóżka, czyli 4 lokatorów, na nich jedna łazienka, nie wiadomo czy w takim hostelu funkcjonuje coś w rodzaju stołówki itd. Musiałbym być bardzo zdesperowany. To moje zadanie.

@Rymas

Mówię o przychodzie pracownika, a nie gdzie mieszka. Kiedy firma zapewnia pomieszczenie mieszkalne pracownikowi jest to jego przychód który uwzględnia się na karcie wynagrodzenia. Przykład: miesięczne zapewnienie pracownikowi pomieszczenia gdzie mieszka dla firmy koszt 1500 zł, tyle dodatkowo stanowi przychód pracownika do świadczeń pieniężnych które otrzymuje pracownik.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Pytanie do Mza. Dlaczego przyjmowane są skargi od pasażerów którzy nie potrafią zastosować się do punktu 6 regulaminu przewozów? W dodatku wyzywają kierowców..

Mazowieckie@poczta.fm

W związku z informacją od spółki, proszę o informację czy kierowcy zatrudnieni na umowę zlecenie, maja możliwość dowolnie wybierać okres czasowy w jakim chcą wykonywać pracę, czy też czas ten jest ustalany przez spółkę?

@Mazowieckie@poczta.fm

Praca kierowcy autobusu komunikacji miejskiej wykonywana jest w systemie rozkładowym, to zleceniodawca określa trasę przejazdu autobusu, czas w którym trzeba pokonać odcinek danej trasy, godzinę rozpoczęcia i zakończenia pracy na danej linii autobusu, kierowca wykonujący pracę na umowę zlecenie może wybrać linię autobusu na której chce podjąć pracę z tym że różne linie autobusu zaczynają i kończą pracę o różnych godzinach.

@Mazowieckie@poczta.fm

Różnica w wykonywaniu pracy pomiędzy kierowcą zatrudnionym na umówię o pracę, a kierowcą zatrudnionym na umowę zleceniem jest taka że kierowca zatrudniony na umowę o pracę może wybrać linie autobusowe na których będzie wykonywał pracę i otrzymuję wyższe wynagrodzenie niż kierowca zatrudniony na umowę o pracę. Pozostałe aspekty wykonywania pracy są jednakowe dla kierowcy zatrudnionego na umowę o pracę jak i umowę zlecenie

@Aaaa

Błąd w zdaniu to kierowca zatrudniony na umowę o pracę może wybrać linię autobusową na której będzie wykonywał pracę i otrzyma wyższe wynagrodzenie

@Aaaa

Czyli należy uznać że w tej spółce umowa o pracę jest zastępowana umową cywilno prawną?

@MZA

Dziekuje za informacje. Chodzi jednak o to czy umowa zlecenie nie zastępuje umowy o prace?

Ciekawe kiedy kasa wpłynie dla zleceniowców czy 12 czy 15-16

@900

Możecie się denerwować my za 168 H dostajemy więcej niż wy za nominał + wszystkie premie a na dodatek jeździmy najlepsze linie zmiany jakie chcemy żyć nie umierać miło patrzeć na etatowców jeżdżących w święta z grafiku na spacerze pozdrawiam

Zaba

ja mam takie pytanie?... Czy emerytowani Kierowcy (inni pracownicy) mają wolny przejazd czy musi kasować bilet ulgowy?

@Zaba

Dzień dobry, Emeryci i renciści, jeżeli bezpośrednio przed przejściem na emeryturę lub rentę byli zatrudnieni w m.in. w Miejskich Zakładach Autobusowych mają bezpłatne przejazdy w Warszawie w I i II strefie biletowej.

Aaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Benefity - część rzeczowa wynagrodzenia pracownika od której pracownik odprowadza składki ZUS. Pytanie: jak wyceniony jest Benefit dla nowo przyjętego pracownika otrzymywany w postaci mieszkania, jak wyliczona jest składka ZUS, dlaczego nowo przyjęci pracownicy otrzymują wyższe wynagrodzenie w formie pieniężnej i rzeczowej niż pracownik pracujący 10 lat?

Aaaa

Wypowiedź prezesa spółki dla pracy ....Z myślą o nowo zatrudnionych kierowcach podwyższono pensję początkową z 6900 zł na 7300 zł brutto. Cała kwota została powiększona o premię roczną i dodatki. Oprócz tego przyszły kierowca ma z góry opłacony kurs na uprawnienia, bezpłatną komunikację miejską dla siebie i rodziny oraz inne benefity.....Pytanie: Czy kierowcą którym odebrane zostały bilety dla rodziny zostaną one przywrócone?

@Aaaa

Wynagrodzenie składa się nie tylko z podstawy, ale także z dodatków, premii, nagród itp. Pracownik może również liczyć na korzyści pozapłacowe. Pytanie: O jaką kwotę więcej będzie otrzymywał nowo zatrudniony pracownik od pracownika pracującego w spółce 10 lat na najniższej stawce wynagrodzenia? Przypomnę że benefit w postaci mieszkania zaliczany jest do formy wynagrodzenia pracownika.

Bbbb

Mam pytanie dotyczące wypadku z 7 sierpnia 2023 na linii 116. Dlaczego firma wiedząc o fakcie spożywania posiłku w trakcie jazdy z pasażerami przez kierowcę, który spowodował śmiertelny wypadek dopuściła go do dalszej pracy?

Janusz
@Bbbb

Jeżeli nie ma zabranego prawa jazdy, nie ma prawomocnego wyroku,to czemu ma nie pracować???

Mazowieckie@poczta.fm

Czy to prawda że w tej spółce umowa o pracę jest zastępowana umową na zlecenie?

@Mazowieckie@poczta.fm

Rodzaj podpisanej umowy z pracownikiem można poznać po numerze służbowym pracownika. Kierowcy o numerach służbowych do 9 tyś posiadają umowę o pracę, kierowcy o numerach służbowych wyżej niż 900 tyś posiadają umowy zlecenie.

Rymas
@Mazowieckie@poczta.fm

Nie. Co za absurdalne pytanie. Takie rzeczy to mogą być w dziadtransach, no już nie przesadzajmy.

@Aaaa

Czy umowa o pracę zastępowana jest umową zlecenie?

@Mazowieckie@poczta.fm

Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów z kategorią D, oferuje możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub zawarcia umowy cywilno-prawnej. Z tej drugiej możliwości korzystają kandydaci, którzy oczekują elastycznej formy zatrudnienia gdyż chcą w sposób dowolny dysponować swoim czasem. Formę współpracy wybiera kandydat. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 lub mailowego kierowcaautobusu@mza.waw.pl

@Rymas

TAK, spółka jest dziadtrasnem, (usunięte przez administratora) własnych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę w wynagrodzeniu, większe wynagrodzenie daje zatrudnionym na umowę zlecenie która to umowę zawiera niezgodnie z obowiązującymi przepisami

@MZA

Od kiedy rodzaj zawartej umowy przy wykonywaniu jednakowej pracy może różnicować stawkę wynagrodzenia?. Kierowca zatrudniony na umowę o pracę otrzyma 37 zł/h, kierowca zatrudniony na umowę zlecenie otrzyma 55 zł/h.

R 4
@MZA

Do kiedy będziecie trzymać kierowców zasilających na 1/10 etatu z zaplecza ? Czy do końca czerwca ,czy do końca roku? Kolega pyta.

R-1

A ja tam grafikowo miałem wolne dwa dni świat i jeszcze wtorek po świętach. Od razu to wykorzystałem i z wolnego dostałem po 10 godzin w dwa dni świat. Lubię kasiorę.

Mazowieckie@poczta.fm

Zgodnie z art. 22 § 12 Kodeksu pracy, nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy. Oznacza to, iż jeśli praca wykonywana jest w warunkach typowych dla stosunku pracy, to pracodawca nie prawa nawiązać z pracownikiem w takiej sytuacji zamiennie umowy cywilnoprawnej.

@Mazowieckie@poczta.fm

Różnica jest też w wynagrodzeniu kierowca zatrudniony na umowę o pracę wykonując pracę w miesiącu 174 godzin otrzyma wynagrodzenie 7400 zł ( brutto), kierowca wykonujący pracę na umowę zlecenie w tym samym czasie pracy otrzyma wynagrodzenie 9700 zł (brutto)

Aaaa

Powiem krótko, zamknij się spółka preferuje dwie stawki wynagrodzenia dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę zaniżona, dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie rynkową ( tyle ile w zawodzie kierowcy KM powinno wynosić wynagrodzenie)

Kierowca - Ostrobramska

Pracuje od roku w MZA jako kierowca autobusu. Firma ma wiele ciekawych rozwiązań dla osób, które w jakiś sposób mają problemy z czasem. Podejście pracodawcy jest w tym kontekście znakomite!

Waldi
@Kierowca - Ostrobramska

Owszem, zwłaszcza w tych chwilach gdy masz rezerwę 4 godziny o dostajesz 10 godzinną zmianę lub gdy nie ma człowieka na daną zmianę i masz polecenie podciągać auto na jeden z krańców. Lux.

Aaaa

Nie pisz głupot. Pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy w rozliczeniu miesięcznym. Mam pisać raport o treści "uprzejmie proszę o przestrzeganie przepisów KP?" Zapoznaj się z przepisami KP na ten temat, a dopiero podejmuj się dyskusji.

@Aaaa

Mylisz sie. Jeżeli pracownik ma w planie pracy na dany dzień uwzglednioną pracę na 4 godziny to cały czas pracy który wykracza po za te 4 godziny musi byc zaliczony jako praca w nadgodzinach. Nie dopuszczalne jest żeby pracodawca , dodawal pracownikowi w jednym dniu godzin pracy a w drugim odejmowal. To jest bezprawne i to właśnie Ty powinieneś zwrócić sie do IP o wyjaśnienie spospbu przydzielania nadgodzin oraz rekompensaty za nadgodziny.

Aaaa

Na swoim przykładzie nie powiem czy dochodzi do odejmowania przepracowanych nadliczbowych godzin, ale kiedy ten temat poruszyłem czas pracy został mi zaliczony zgodnie z czasem w grafiku choć pracowałem mniej godzin, czy tak mają inni kierowcy tego nie określe

Smutny kierowiec

Czy na wszystkich zajezdniach są tak notorycznie łamane (usunięte przez administratora) jak na Woronicza? Czy na pozostałych zajezdniach brak osoby odpowiedzialnej za wyprawki jak na Woronicza? Na Woronicza jest uśmiechnięta Pani (usunięte przez administratora), która mowi cześć prezes, a jej babcia doradziła jej żeby była dobra dla ludzi, wysyła do pokoju obok. Pokój obok jest w amoku. Mowią że będzie załatwione. A na wyprawce jest zupełnie inaczej. Dzwonisz do nich. Jak się po stu próbach dodzwonisz to mówią że nie wiedzą o co chodzi. Wysyłają do (usunięte przez administratora). I tak non stop. Trafiasz na linie do (usunięte przez administratora) udając że wszystko wie. Trzyma Cię w niepewności kilka minut na telefonie blokując innym dostęp do połączenia. Na koniec tlumaczy że tak się nie da używając podwórkowego CO NIE. Czy wszędzie tak jest? Czy tylko na R1? Co tu się dzieje? Odechciewa się pracy. W autobusach są reklamy o pracy. Pracujesz. A na Woronicza zniechęcają Cię do pracy. Na tym to polega? Wszędzie reklamują że poszukują kierowców, a jak już jesteś kierowca to mają Cię w (usunięte przez administratora)

Kierowca z R1
@Smutny kierowiec

Napisz papier do dyrektora. Ja już taki złożę po świętach. Pierwsze święta w mza gdzie pracuje we wszystkie dni.

BiałaFelga
@Kierowca z R1

Są ludzie, którzy ponad 10 lat pracują grafikowo w każde święta czy sylwestra...

terefere
@BiałaFelga

Znasz takie coś jak L-4. Meldujesz się u lekarza pierwszego kontaktu i mówisz, że jesteś wykończony i wypalony. Z miejsca dostajesz pięć dni. I nie jest to naciąganie, gdyż w tej pracy jesteś odpowiedzialny za życie pasażerów

Kierowca etatowy
@BiałaFelga

Dlaczego jedni maja wolne święta a inni non stop pracują?

Zostaw merytoryczną opinię o MZA - Warszawa

• Jak się pracuje w MZA?

Zobacz opinie na temat firmy MZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1877.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1719, z czego 297 to opinie pozytywne, 360 to opinie negatywne, a 1062 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZA?

Kandydaci do pracy w MZA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZA