INSBUD hurtownia stali

Wolsztyn

Opinie o INSBUD hurtownia stali

anonim 2009-03-26 19:31:11
Słowa kojarzące się z INSBUD hurtownia stali (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w INSBUD hurtownia stali:
Najbardziej nie podobało mi się w INSBUD hurtownia stali:dobra praca
pep 2012-01-29 18:30:50
cwaniactwo i kozactwo !!!!
Liczy się tylko kasa i kasa !!!!
ktoś 2015-07-23 18:39:31
Atmosfera do bani! Pani dyrektor a ciągle albo dzwoni, albo przychodzi do j. ps pomnik lub jak kto woli filar. Nie dość, że kobieta ma tego chłopa w domu to jeszcze w robocie. Gratulujemy! Psiapsiają gdzie się tylko da i o czym się tylko da. Ta mu mówi o każdej najmniejszej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z biura a ten jej o wszystkich pierdołach z placu. No rewelacja. Że jeszcze nikt z tym porządku jeszcze nie zrobił to się wszyscy dziwią. Widać, że są równi i równiejsi w tej firmie. Tylko kablować parka potrafi.
były 2015-09-05 19:11:14
Ta to tylko miesza i miesza. Pier...doli atmosferę w robocie. Czas z tym skończyć!
wiki 2015-10-06 20:18:11
No niedługo przyjdzie nowy POGANIACZ.
anonim 2015-10-30 11:41:16
Kermit śmiać mi się chce z twojego wpisu. Tu nie ma kto poganiać. A rzecz biorąc, to Ty pracujesz od 7.15 do 15.15, więc dlaczego wpis pojawił się przed godziną 14.00? Czyżbyś się opierdzielał? To nie ładnie!
anonim 2015-11-08 06:20:32
Jak to jest, że w firmie rządzi 'pani dyrektor', która nie robi tego co ma, tylko ściemnia i każdemu tyłek rąbie? Ta kobieta weszła na głowę właścicielowi i prezesowi. Pracownik zglasza przełożonemu, że przyjedzie do pracy później, bo wypadają mu ważne sprawy, a ta z ryjem na pracownika, że co on sobie wyobraża. To jakiś absurd! Zresztą w tej firmie absurdy można mnożyć w nieskończoność! Jeszcze trochę i ludzie zaczną odchodzić, nic ich tu nie zatrzyma.
magazynier 2015-11-13 20:59:44
Rozpiepsza mnie opcja z numerami na odzieży roboczej a nie nazwiskami. Widać, że człowiek coraz częściej jest traktowany przedmiotowo w tej firmie. Jeżeli człowiekowi nadaje się numer, to można odczuć to jak bycie niewolnikiem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiamy pomusłodawcę nadania numerków!
Woda na młyn 2015-12-22 00:09:46
Do Suszenia (Kamilek) bo o 15:30 wszyscy wracają do domu a nie siedzą przed swoim lapkiem i głupoty piszą! Zastanów się o której godzinie i co piszesz. Jesteś łatwy do rozszyfrowania. Zresztą jak zawsze! Ciekawe kto teraz będzie miał robioną kawę na wynos i przez kogo, w końcu trasy są różne a dni chłodne. Gratuluję posunięć personalnych, choć nie zawsze trafnych, kto ma wiedzieć dlaczego ten wie i się śmieje od ucha do ucha, bo co niektórych głupota nie zna granic. Jak jest woda mętna to niektórzy wolą pozostać w porcie przez czas sztormu i nie wypływać poza swoje ciepłe przycumowane miejsce aż do czasu kiedy woda będzie spokojniejsza. Pamiętajcie, nie można dać sobą pomiatać, każdemu komu się tu nie widzi ( a jest tu znacząca większość ) to życzę powodzenia w zmianie pracy na lepsze, a dodam że na rejonie jest wiele lepszych firm z o wiele wyższymi zarobkami i to nawet na dzień dobry.
PS pod tymi sterami łódź często będzie dryfować w niewiadomym kierunku.
han 2016-05-11 09:28:56
@może oczywiście że praca w takiej hurtowni nie jest łatwa ani lekka. Trzeba się znać na materiałach i dokładnie przestrzegać BHP
Zostaw swoją opinię o INSBUD hurtownia stali - Wolsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSBUD hurtownia stali