Bis Krapkowice

Krapkowice

Opinie o Bis Krapkowice

pracownik Norwegia 2009-03-26 19:28:03
jedna z niewielu firm wywiazujaca sie w 100% z płatnosci oraz przestrzegania praw pracownika POLECAM
anonim 2009-05-09 21:28:22
JESLI CHODZI O ZAROBKI TO W ODDZIALE U PANA KOLASY JEST BARDZO KRUCHO,A WRĘCZ TRAGEDIA (I NA DODATEK JEST BARDZO CHAMSKI DO SWOICH PODWŁADNYCH ,WIEM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE) ALE PODOBNO NA INNYCH ODDZIALACH JEST LEPIEJ,ALE NAPRAWDE WYWIAZUJĄ SIE ZE WSZYSTKICH ŚWIADCZEŃ SUPER,BO SZEF FIRMY PODOBNO JEST WPORZĄDKU.PRACOWNIK HISZPANIA ITD.
pracownik 2009-11-23 07:40:35
zarobki są wypłacane na czas,ale jesli chodzi o prawa pracowniaka, to w tej firmie są dla każdego inne ,ja jakos nie mam żadnych praw jako pracownik ,dla firmy czlowiek to robol i nic wiecej , firma nie liczy sie z ludzmi ich dewiza pracuj ,a jak ci sie nie podoba jest wiele innych roboli .........nie polecam pracy w tej firmie tworzą miejsca pracy [usunięte przez administratora]
nit 2016-04-18 22:27:50
oczywiście, firma sobie nieźle radzi, to są firmy które nigdy nie podupadną :) szukali też np. do obsługi bufetu studenckiego, wypłącalni w terminie
Zostaw swoją opinię o Bis Krapkowice - Krapkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bis Krapkowice