kalmet gliwice

Opinie o kalmet gliwice

33' 2013-04-30 18:06:24
no mieli przyjsc i w miesiac z tego syfu zrobic vlasenrot,powodzenia
surprised 2013-05-01 09:21:17
a kogoś wyeliminowano bo nic nie slyszałem?
wilkizajac 2013-05-05 15:32:44
no mieli przyjsc i w miesiac z tego syfu zrobic vlasenrot,powodzenia
a kto mial przyjsc skoro wiesz to powiedz albo zamilcz
tynkosz 2013-05-07 18:49:30
Vlasenrot i spolka... smiech na sali... ferdek za bardzo nie wie o czym mowi... nie rozumie o czym ludzie do niego mowia... dyrektorek od zakupow... ten to wogole inteligencja nie grzeszy... sloma z butow... a kierowniczek wszedzie byl wszystko widzial... na papierze tylko... swoich pieskow sprowadzil bo obecnym majsterka chyba nie do konca wierzy... i gdzie tu oszczednosci... wlasciciel zanim przejrzy na oczy moze byc juz za pozno....
alibaba 2013-05-07 19:13:35
od wczoraj jeden piesek to juz za malo, teraz laza po hali juz we trzech jeden stary i dwoch nowych
True Story 2013-05-07 20:51:42
Więc prawda jest taka do firmy na literkę V :) wszyscy wiemy o co chodzi przybyli Panowie z celem zrobienia restrukturyzacji i stwierdzili że masa osób jest zbędna w tej firmie więc należy się ich pozbyć więc nie kręć człowieku że dobrowolnie sobie tak przybyłeś wraz z resztą kolesi. Prawda jest taka że pomógł wam w przybyciu do tej firmy jeden z dyrektorów który wcześniej miał z wami kontakt i to on zareklamował was niejako u właściciela i tak to wygląda naprawdę bez zbędnego kolorowania… Każdy to wie więc twoje bajeczki o dobrowolnym nie przymuszonym sytuacją przybyciu możesz schować między bajki…
pozdro z vlassenroota 2013-05-07 23:11:35
Haha, ale płacz....
pozdro z vlassenroota 2013-05-07 23:19:01
ps. zmien zrodlo o info na temat vlassenroota , we vlasku ciagle przybywa nowych ludzi a kilku osobomi ktore mialy przejsc do kalmetu podwyzszyli stawki i to niemało zeby ich zatrzymac
haha 2013-05-09 14:54:33
płacz to będzie jak was Właściciel Kalmetu z wyników sprzedaży rozliczy hahahaha.....na waszym miejscu zaczął bym już wysyłać CV'ki :)
tig 2013-05-09 20:47:33
to po co tam siedzisz ................????????????
mag 2013-05-09 22:23:30
tig - 2013-05-09 20:47:33

to po co tam siedzisz ................????????????
Bo lubię tę firmę i cenię ludzi którzy pomagali tworzyć wizerunek tej firmy nie tych co wleźli teraz w butach i się rządzą. Pisząc tu nie mam na celu ataku na tą firmę tylko zwrócenie uwagi na błąd jakim było powierzenie kluczowych funkcji nowym ludziom nie mającym o tym pojęcia...To mnie wkurza dodając do tego zachowanie, słownictwo brak szacunku i cwaniactwo !!!
mag 2013-05-09 22:26:05
Reasumując dorobek i dobra opinia tej firmy przecieka im przez palce a my musimy to obserwować z boku...to żenujące !!!
mig 2013-05-09 22:27:23
rzeczywiscie wizerunek firmy pierwsza kalsa wystarczy przejrzeć wczesniejsze wpisy
Titanic 2013-05-18 21:09:20
Rosyjska ruletka w tej firmie nadal trwa, stale ktoś trafia na pełną komorę i z tego co wiem nikt z "mądrych" osób nie bierze przy podpisywaniu zwolnienia kwalifikacji danej osoby. Takie działanie zaprowadzi tą firmę na manowce...o ile ktoś rozsądny nie przejmie steru...
ziomek 2013-05-20 22:50:03
Przestań narzekać. W ostatnim czasie przyszło paru takich rozsądnych ludzi żeby porządzić. Nie widzisz pozytywnych zmian?
DupaBlada 2013-05-21 20:23:30
Pewnie twoi koledzy a jak zwolnienia zaliczasz do pozytywnych zmian, brak nowych konkretnych zamówień heh...
true 2013-05-21 22:40:12
powodem ich pozostania we vlasku jest podwyżka 2zł/h jaka dostali
obserwator 2013-05-23 22:27:29
W tej firmie zawsze kombinowano jak wycyckać pracowników, jak zapłacić mniej za pracę albo jak w ogóle nie zapłacić. Zawsze normą był brak szacunku dla ludzi. I nie trzeba było do takiego stanu żadnych nowych bossów. Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich lat żeby zaobserwować że nowi po jakimś czasie nudzą się cesarzowi i ci obecni nowi też się znudzą prędzej czy później. Nie wielu kompetentnych ludzi się utrzymało na swoich miejscach - tylko ci co są tak zdeptani że nie wyobrażają sobie innego miejsca dla siebie (bity pies nie ucieknie od swojego właściciela i będzie dalej lizał jego rękę), a ci odporniejsi, zwieją jak tylko poprawi się sytuacja na runku pracy.
WPS VLS 2013-05-24 17:37:30
witam panowie w kalmecie musicie wiedzieć ze od tego czasu gdy odeszli od nas nasi majstrowie (usunięte przez administratora)na naszym wydziale zapanował spokój i już nikt nikogo nie goni nie zastrasza i nie opowiada historii wziętych z marsa (usunięte przez administratora) każdy spokojnie pracuje i jakos wyrabiamy się i jest normalna atmosfera teraz wiemy kto tak naprawdę robił całe zamieszanie które nie było wcale potrzebne bo jak na razie firma vlas.... cały czs się rozwija a kalmet miodem i mlekiem płynący raczej nie. Morał z tego taki nie dajcie sobie wejść na głowe przez naszych majstrów za którymi nikt tu nie tęskni...
God is a dj 2013-05-24 21:00:11
WPS VLS - 2013-05-24 17:37:30

witam panowie w kalmecie musicie wiedzieć ze od tego czasu gdy odeszli od nas nasi majstrowie (usunięte przez administratora)na naszym wydziale zapanował spokój i już nikt nikogo nie goni nie zastrasza i nie opowiada historii wziętych z marsa (usunięte przez administratora)każdy spokojnie pracuje i jakos wyrabiamy się i jest normalna atmosfera teraz wiemy kto tak naprawdę robił całe zamieszanie które nie było wcale potrzebne bo jak na razie firma vlas.... cały czs się rozwija a kalmet miodem i mlekiem płynący raczej nie. Morał z tego taki nie dajcie sobie wejść na głowe przez naszych majstrów za którymi nikt tu nie tęskni...
Święte słowa :)
Ktoś 2013-05-25 04:09:13
Nie pracuję na produkcji i żal mi Pani BHP za głupotę. W każdej pracy kawa była na porządku dziennym tylko coś się uroiło biednej BHP
W każdej pracy są automaty z kawą a tu jak mam się napić to tylko wodę z kranu
nikt... 2013-05-25 16:34:51
a majsterki z vlaska jak beda u nas fikać to się ich uspokoi. życie to nie tylko praca lecz istnieje tez poza praca buuuhaha
cosiek 2013-05-25 16:40:21
oj panowie spawacze z vlaska co przyszli do kalmetu sa najlepsi na świecie,nikt nie potrafi położyć lagi 5 i zeszlifować ja na 3 tak jak oni:) a ponadto powinni się nazywać ślusarze bo spawaja godzine a potem te wypociny pucuja na jakotaki wygląd.
baran 2013-05-25 17:07:15
ty lepiej popraw jakość twojego spawania bo maja nowych przyjmować a jak będziesz pyszczył to wylecisz i gdzie ty biedaku pójdziesz .........
wps-iak 2013-05-25 18:07:13
słyszałem że wam tira z rutmana z turnami na reklamacje podesłali hehe
wps-iak 2013-05-25 18:11:48
ale jak (usunięte przez administratora) to nikt na świecie nie potrafi tak władać trzpieniówka hehe także tylko dobre kamienie załatwcie na trzpieniówe a on już tam każdą krawędz czy spoine wyprowadzi bądz załagodzi
xxx 2013-05-25 23:15:42
(usunięte przez administratora)trzpieniówką potrafi żłobić pod US'y ;)
jacek 2013-05-26 11:37:41
znajde jakiś błąd w spawaniu i was wszystkich powymieniam:) lepiej władam trzpieniówką niż wy ala spawacz rączką
ja 2013-05-26 12:01:55
panowie przestańcie sie nawzajem obrazac PRZECIEZ W TYM SAMYM (usunięte przez administratora) SIEDZIMY
gość 2013-05-26 17:30:09
na ile zmian pracujecie?
xxx 2013-05-27 12:16:07
potrwierdzam w ponad 30 !!! sluchałem tych bajek. wychodzi na to że w VP pracował najdłużej
xxx 2013-05-27 12:23:34
jakoś nie widzieliśmy żebyś był dobry czy w szlifowaniu czy w władaniu trzpieniówką a tymbardziej w spawaniu !!!
gość 2013-05-27 14:53:00
Napisze mi ktoś łaskawie na ile zmian pracują spawacze w kalmecie?
ja 2013-05-27 18:42:57
w kalmecie nie pracuje sie na zmiany kolego tylko walisz po 12-14 godz
Pracownik 2013-05-28 09:24:32
Widze ze tutaj wyrazaja swoje zdanie osoby pracujace na w2 ktore tylko narzekaja bo praktycznie nic nie robia. Wy tam macie 90% reklamacji gdzie na w1 zaledwie 10% wy tam uwazacie sie za spawaczy predzej za papraczy.
Ogolnie nie jest ze w kalmecie tylko te dwie z BHP ciagle im cos nie pasuje ostatnio mieli pretansje ze sa wypadki jak one dbaja o porzadek tak maja wypadki.we dwie wchodza na hale w spodnicach i szpilkach bez stoperow a ludzi karaja za ubranie robocze i stopery.te stopery co mamy to po tygodniu nadaja sie do wyrzucenia a one nam 3 miesiace kaza w nich chodzic. Ale praca jest dobra a placa nie taka zla.
vlk 2013-06-02 14:04:18
Koledzy z kalmetu wspolczujemy wam tej zarazy jaka wasza firme nawiedzila. Jedyne rozwiązanie to szukac pracy. Oni wam nie dadza zarobic, tylko punktowac karac ucinac. Arogancja siega zenitu, brak rzetelnej wiedzy widac po tygodniu ich pracy. [usunięte przez moderatora] to bezmozgie pieski ktorzy beda robic co to im [usunięte przez moderatora] kaze. Bledne kolo. Wspolczucia.
Rafał 2013-06-02 21:03:18
Wszyscy jesteście wielcy na forum hahaha jak was coś boli to sami powiedzcie to Jackowi Czy Grześkowi
Pracuję z nimi i jakoś nie narzekam:) Robię swoje i wszyscy jesteśmy zadowoleni:) A co do firmy kalmet poczekajmy panowie i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.....

A i mam pomysł może podpisujmy się pod postami???
Zobaczymy jakie z was kozaki/""{{P::
Rafał
Kalmet 2013-06-03 14:43:43
Dzień Dobry,
w związku z pojawieniem się nieprawdziwych opinii na temat firmy Kalmet S.A. i osób tam zatrudnionych na stronie gowork.pl proszę o usunięcie oraz zarchiwizowania pomówień na potrzeby dalszych postępowań, które będą się toczyć wobec sprawców. Określenia, które zostały użyte w tych pomówieniach poniżają firmę i pracowników w opinii publicznej, narażają na utratę zaufania potrzebnego do funkcjonowania firmy i wykonywanej działalności, co podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności (art. 212 i 216 kodeksu karnego). Dbając o dobre imię firmy i pracowników proszę o usunięcie obraźliwych wpisów.
gfg 2013-06-04 11:01:26
I PAMIETAJ ZE MUSI BYC OSKARZONA OSOBA FIZYCZNA A NIE NICK
Najlepszy spawacz 2013-06-04 21:37:39
[usunięte przez moderatora] ludzie przestańcie spamować to forum bo mi się rzygać chce...
Prawda jest taka że kalmet zainwestował w kierownictwo dozór spawaczy i monterów jak wiecie z vlaska i to ludzi o których vlasek walczył bo wiedział co traci.
Wiadomo że nowe kierownictwo dozór wprowadza wiele zmian.. oczywiście nie wszystkim się to podoba ale kochani żeby zdobyć konkretnych klientów musimy się wykazać
Oni mają doświadczenie i to nie małe a do tego spawacze którzy z nimi tu przyśli to najlepsi fachowcy z vlaska
Dajmy sobie powiedzieć doradzić to nic nie kosztuje.
Obrażając siebie na wzajem tak naprawdę pokazujemy swój poziom inteligencji.
Myślę że potrzebna tej firmie impreza integracyjna:) Na pewno poprawi to relację między nami:)
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jutro w pracy
obserwator 2013-06-04 22:13:50
Jeśli to byli najlepsi z vlaska to współczucia dla tego zakładu .Jak dla mnie to szef obdażył ich zbyt dużym zaufaniem.Zobaczymy co będzie dalej , miejmy nadzieje że szef nie dopuści do wytracenia pracowników na których mógł zawsze liczyć (świątek ,piątek i niedziela).Cuż że morze będął nowe zlecenia a nie będzie miał kto ich wykonać.
vlp 2013-06-07 20:56:42
jacy najlepsi z vlaska??? jakie doswiadczenie??? i ze niby kto o nich tak walczyl???
nikt nie plakal, nikt nie teskni i jakos tak spokojniej sie zrobilo od kiedy wszystkie te gwiazdy swym blaskiem wasze hale rozswietlaja...
powodzenia drodzy koledzy z kalmetu, duzo wytrwalosci w docenianiu tego bogactwa intelektu ktore zaszczycilo wasze progi :-D
NOWY 2013-06-07 22:09:05
witam dostalem zaproszene na rozmowe kwalifikacyjna do tej firmy na CNC ,czy ktoś moglby mi cos napisac na temat pracy w Kalmet, jakie są warunki pracy?, zarobki? z gory dzieki
byly pracownik 2013-06-08 15:47:07
kolego jesli jeszcze sie nie zwolniles to ciesz sie z tego co masz i doceniaj to codziennie jakie zarobki smieszne w stosunku do liczby przepracowanych godz za bledy sa odliczane godz na poprawki nie ma 50 ani 100 ciezko sie pracuje bo organizacyjnie ta firma kuleje pomimo tego ze zatrudnia armie administracji zastanow sie i nie nabierz na obietnice
saper 2013-06-09 16:22:28
witam przyszliśmy z vls do kalmetu i jak na razie jesteśmy zadowoleni kasa pasuje zaczenaja zbroic nowa hale wszystko idzie w dobrym kierunku .pozdrawiam
bombiarz 2013-06-09 20:23:04
saper - 2013-06-09 16:22:28

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu ... - to pisałem ja (saper) Jarząbek. Dzięki kolego! Takich ludzi nam trzeba!
aaa 2013-06-10 17:03:34
zebys za szybko nie poszedl na ta nowa hale:) zwolnij kolego
Rafcio 2013-06-10 22:20:18
Spokojnie:) Polskę też nie od razu zbudowano:P
Wszystko idzie w dobrym kierunku:) więc skończmy się spinać na forum
i zacznijmy robić swoje:)
pozdrawiam
spokojny 2013-06-11 08:15:14
dobrze ze nowa hala powoli sie otwiera bo naturalnym krokiem beda przyjecia pewnie z vlaska znajdzie sie jakas ekipa ktora przyjdzie do firmy co za tym idzie zwolnia sie etaty w innych firmach i bedzie mozliwosc zmienienia klimatu zapraszamy wszystkich chetnych do pracy atmosfera pracy jest wrecz rodzinna a zarobki i premie naprawde godne
kalmeciatko 2013-06-11 15:33:13
zgodze sie z tym...to czysta prawda
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice