kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

Ktoś 2013-05-25 04:09
Nie pracuję na produkcji i żal mi Pani BHP za głupotę. W każdej pracy kawa była na porządku dziennym tylko coś się uroiło biednej BHP
W każdej pracy są automaty z kawą a tu jak mam się napić to tylko wodę z kranu
nikt... 2013-05-25 16:34
a majsterki z vlaska jak beda u nas fikać to się ich uspokoi. życie to nie tylko praca lecz istnieje tez poza praca buuuhaha
cosiek 2013-05-25 16:40
oj panowie spawacze z vlaska co przyszli do kalmetu sa najlepsi na świecie,nikt nie potrafi położyć lagi 5 i zeszlifować ja na 3 tak jak oni:) a ponadto powinni się nazywać ślusarze bo spawaja godzine a potem te wypociny pucuja na jakotaki wygląd.
baran 2013-05-25 17:07
ty lepiej popraw jakość twojego spawania bo maja nowych przyjmować a jak będziesz pyszczył to wylecisz i gdzie ty biedaku pójdziesz .........
wps-iak 2013-05-25 18:07
słyszałem że wam tira z rutmana z turnami na reklamacje podesłali hehe
wps-iak 2013-05-25 18:11
ale jak (usunięte przez administratora) to nikt na świecie nie potrafi tak władać trzpieniówka hehe także tylko dobre kamienie załatwcie na trzpieniówe a on już tam każdą krawędz czy spoine wyprowadzi bądz załagodzi
xxx 2013-05-25 23:15
(usunięte przez administratora)trzpieniówką potrafi żłobić pod US'y ;)
jacek 2013-05-26 11:37
znajde jakiś błąd w spawaniu i was wszystkich powymieniam:) lepiej władam trzpieniówką niż wy ala spawacz rączką
ja 2013-05-26 12:01
panowie przestańcie sie nawzajem obrazac PRZECIEZ W TYM SAMYM (usunięte przez administratora) SIEDZIMY
gość 2013-05-26 17:30
na ile zmian pracujecie?
xxx 2013-05-27 12:16
potrwierdzam w ponad 30 !!! sluchałem tych bajek. wychodzi na to że w VP pracował najdłużej
xxx 2013-05-27 12:23
jakoś nie widzieliśmy żebyś był dobry czy w szlifowaniu czy w władaniu trzpieniówką a tymbardziej w spawaniu !!!
gość 2013-05-27 14:53
Napisze mi ktoś łaskawie na ile zmian pracują spawacze w kalmecie?
ja 2013-05-27 18:42
w kalmecie nie pracuje sie na zmiany kolego tylko walisz po 12-14 godz
Pracownik 2013-05-28 09:24
Widze ze tutaj wyrazaja swoje zdanie osoby pracujace na w2 ktore tylko narzekaja bo praktycznie nic nie robia. Wy tam macie 90% reklamacji gdzie na w1 zaledwie 10% wy tam uwazacie sie za spawaczy predzej za papraczy.
Ogolnie nie jest ze w kalmecie tylko te dwie z BHP ciagle im cos nie pasuje ostatnio mieli pretansje ze sa wypadki jak one dbaja o porzadek tak maja wypadki.we dwie wchodza na hale w spodnicach i szpilkach bez stoperow a ludzi karaja za ubranie robocze i stopery.te stopery co mamy to po tygodniu nadaja sie do wyrzucenia a one nam 3 miesiace kaza w nich chodzic. Ale praca jest dobra a placa nie taka zla.
vlk 2013-06-02 14:04
Koledzy z kalmetu wspolczujemy wam tej zarazy jaka wasza firme nawiedzila. Jedyne rozwiązanie to szukac pracy. Oni wam nie dadza zarobic, tylko punktowac karac ucinac. Arogancja siega zenitu, brak rzetelnej wiedzy widac po tygodniu ich pracy. [usunięte przez moderatora] to bezmozgie pieski ktorzy beda robic co to im [usunięte przez moderatora] kaze. Bledne kolo. Wspolczucia.
Rafał 2013-06-02 21:03
Wszyscy jesteście wielcy na forum hahaha jak was coś boli to sami powiedzcie to Jackowi Czy Grześkowi
Pracuję z nimi i jakoś nie narzekam:) Robię swoje i wszyscy jesteśmy zadowoleni:) A co do firmy kalmet poczekajmy panowie i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.....

A i mam pomysł może podpisujmy się pod postami???
Zobaczymy jakie z was kozaki/""{{P::
Rafał
Kalmet 2013-06-03 14:43
Dzień Dobry,
w związku z pojawieniem się nieprawdziwych opinii na temat firmy Kalmet S.A. i osób tam zatrudnionych na stronie gowork.pl proszę o usunięcie oraz zarchiwizowania pomówień na potrzeby dalszych postępowań, które będą się toczyć wobec sprawców. Określenia, które zostały użyte w tych pomówieniach poniżają firmę i pracowników w opinii publicznej, narażają na utratę zaufania potrzebnego do funkcjonowania firmy i wykonywanej działalności, co podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności (art. 212 i 216 kodeksu karnego). Dbając o dobre imię firmy i pracowników proszę o usunięcie obraźliwych wpisów.
gfg 2013-06-04 11:01
I PAMIETAJ ZE MUSI BYC OSKARZONA OSOBA FIZYCZNA A NIE NICK
Najlepszy spawacz 2013-06-04 21:37
[usunięte przez moderatora] ludzie przestańcie spamować to forum bo mi się rzygać chce...
Prawda jest taka że kalmet zainwestował w kierownictwo dozór spawaczy i monterów jak wiecie z vlaska i to ludzi o których vlasek walczył bo wiedział co traci.
Wiadomo że nowe kierownictwo dozór wprowadza wiele zmian.. oczywiście nie wszystkim się to podoba ale kochani żeby zdobyć konkretnych klientów musimy się wykazać
Oni mają doświadczenie i to nie małe a do tego spawacze którzy z nimi tu przyśli to najlepsi fachowcy z vlaska
Dajmy sobie powiedzieć doradzić to nic nie kosztuje.
Obrażając siebie na wzajem tak naprawdę pokazujemy swój poziom inteligencji.
Myślę że potrzebna tej firmie impreza integracyjna:) Na pewno poprawi to relację między nami:)
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jutro w pracy
obserwator 2013-06-04 22:13
Jeśli to byli najlepsi z vlaska to współczucia dla tego zakładu .Jak dla mnie to szef obdażył ich zbyt dużym zaufaniem.Zobaczymy co będzie dalej , miejmy nadzieje że szef nie dopuści do wytracenia pracowników na których mógł zawsze liczyć (świątek ,piątek i niedziela).Cuż że morze będął nowe zlecenia a nie będzie miał kto ich wykonać.
vlp 2013-06-07 20:56
jacy najlepsi z vlaska??? jakie doswiadczenie??? i ze niby kto o nich tak walczyl???
nikt nie plakal, nikt nie teskni i jakos tak spokojniej sie zrobilo od kiedy wszystkie te gwiazdy swym blaskiem wasze hale rozswietlaja...
powodzenia drodzy koledzy z kalmetu, duzo wytrwalosci w docenianiu tego bogactwa intelektu ktore zaszczycilo wasze progi :-D
NOWY 2013-06-07 22:09
witam dostalem zaproszene na rozmowe kwalifikacyjna do tej firmy na CNC ,czy ktoś moglby mi cos napisac na temat pracy w Kalmet, jakie są warunki pracy?, zarobki? z gory dzieki
byly pracownik 2013-06-08 15:47
kolego jesli jeszcze sie nie zwolniles to ciesz sie z tego co masz i doceniaj to codziennie jakie zarobki smieszne w stosunku do liczby przepracowanych godz za bledy sa odliczane godz na poprawki nie ma 50 ani 100 ciezko sie pracuje bo organizacyjnie ta firma kuleje pomimo tego ze zatrudnia armie administracji zastanow sie i nie nabierz na obietnice
saper 2013-06-09 16:22
witam przyszliśmy z vls do kalmetu i jak na razie jesteśmy zadowoleni kasa pasuje zaczenaja zbroic nowa hale wszystko idzie w dobrym kierunku .pozdrawiam
bombiarz 2013-06-09 20:23
saper - 2013-06-09 16:22:28

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu ... - to pisałem ja (saper) Jarząbek. Dzięki kolego! Takich ludzi nam trzeba!
aaa 2013-06-10 17:03
zebys za szybko nie poszedl na ta nowa hale:) zwolnij kolego
Rafcio 2013-06-10 22:20
Spokojnie:) Polskę też nie od razu zbudowano:P
Wszystko idzie w dobrym kierunku:) więc skończmy się spinać na forum
i zacznijmy robić swoje:)
pozdrawiam
spokojny 2013-06-11 08:15
dobrze ze nowa hala powoli sie otwiera bo naturalnym krokiem beda przyjecia pewnie z vlaska znajdzie sie jakas ekipa ktora przyjdzie do firmy co za tym idzie zwolnia sie etaty w innych firmach i bedzie mozliwosc zmienienia klimatu zapraszamy wszystkich chetnych do pracy atmosfera pracy jest wrecz rodzinna a zarobki i premie naprawde godne
kalmeciatko 2013-06-11 15:33
zgodze sie z tym...to czysta prawda
buba 2013-06-13 09:09
narazie nic nie musza sprawdzac bo masz placone za robote a nie na godz jesli nie tyrasz jak kon pociagowy to idziesz bez kasy samokontrola kolego dlatego jest ciagla rotacjia bo ciezko jest wyjsc na swoje
obserwator 2013-06-18 10:31
w tej firmie tylko zarabiaja koledzy od kierownika,dyrektora i ala wiceprezesa
ziomal 2013-06-24 13:05
zawsze tak jest że doły pracują na góry. koledzy z vlasska się tam fajnie ustawili z tego co wiem...:) współczucie dla fizoli którzy będą na nich[usunięte przez moderatora]....
wps 2013-06-25 16:33
słyszałem ze chłopaki juz chcą wracać na vlassenrot.co sie tam dzieje znam waszych nowych włodarzy i współczuje jak mieliście kiedyś źle w tej firmie to nic w porównaniu co wam teraz zgotują.powodzenia .
mnm 2013-06-30 10:18
to ile za miesiąc wychodzicie? bo mnie tam zapraszają na rozmowe
kalmet 2013-06-30 13:33
2500-3000
nju 2013-07-02 11:54
Witam,
Mozecie mi wyjasnic, czemu Kalmet dał tyle ogłoszen do PUP Gliwice?Czy to w zwiazku z otwarciem nowej hali?Poszukuja:sruciarz , widlakowy , spawacz, slusarz,tokarz itd.
ja 2013-07-03 10:40
nie w zwiazku z otwarciem nowej hali bo ta jeszcze nie funkcjonuje ,tylko dlatego ze ludzie sie zwalniaja bo nik tu nie chce pracowac za marne grosze a tymbardziej spawac za 14zl niedlugo po kal... sladu nie bedzie bo upadnie:)
burek 2013-07-03 23:33
widze że poziom produkcji oraz nastroje u ludzi zbliża sie do poziomu inteligencji kolesiów z (usunięte przez administratora)
ok 2013-07-04 08:09
haha, fajnie jest się z Was pośmiać nieroby!
Jak ktoś się nie sprawdza, albo łazi do kibla zamiast robić, to dostaje 14/h, a jak ktos robi co do niego należy i nie przechadza się po hali z rączkami w kieszeniach to zarobi więcej. W Kalmecie płacą za przykładanie się do pracy a nie za komunistyczne podejście - MI SIĘ NALEŻY!
Jak się komuś nie podoba to niech szuka szczęścia gdzie indziej, a nie zgrywa pokrzywdzonego.
Poza tym już widać, że (usunięte przez administratora) się budzi i robi porządki z krawaciarzami.
A starym malkontetnom i wiecznym pokrzywdzonym mówimy stanowcze i zdecydowane NIE!
ja 2013-07-04 10:03
to nie tak kolego,trzeba byc kolega kierownika i robic mu gale tak jak wy to wtedy jest kasa bo roboty to ja u was zrobionej nie widze-nadrabiacie galami:)
gość 2013-07-04 10:11
to jaki czs maci na jedna gale i ile na zmiane trzeba robic żeby miec dobra stawke? prosze o odpowiedz:)
edd 2013-07-04 20:37
Nic z tego nie kumam,
Wy mówicie o stawkach na godzine, w ogloszeniach Kalmet proponuje stawke miesieczna.Slyszalem jeszcze, ze macie na umowach najnizsza krajowa +resztaa w premii, lub placone z akordu
Ciezko jest sie w tym polapac
Jak w koncu do choleryyy placi ten Kalmet
Mozna zarobic u wac te 2000 zl bez nadgodzin?
Chcviałbym sie przyjac al emam mieszane uczucia
vls gliwice 2013-07-05 18:01
ZATRUDNIMY SPAWACZY MONTERÓW DOBRE ZAROBKI
zainteresowany 2013-07-05 19:24
Co uważasz za wysokie zarobki
JP 2013-07-10 10:25
Firma funkcjonuje coraz gorzej i nie będę nikogo osądzał,coś nie tak jest z organizacją,ten kto za to odpowiada robi. to celowo albo(w co nie wierzę)nieświadomie.jeżeli to drugie to czas się obudzić i wymyślić coś nowego i przemyślanego. (Metoda bicza nie działa,pracownicy odejdą przyjdą nowi a nim się wdrożą w temat może nastąpić koniec firmy..)no chyba że takie są zamierzenia.
Geograf 2013-07-17 20:05
Raczej nie doczekasz ...
wojtek 2013-07-25 17:44
prosze niech ktos zobaczy jak nasi mistrzowie spią na drugiej zmianie
spokojny 2013-08-08 07:44
slychac tyle ze zniszczyli wmiare dobrze funkcjonujacy wydzial jedyne na czym sie znaja to na kreceniu i pomawianiu innych kompetencjie na poziomie zero wysylaja majsterki tez nie lepszi wszyscy po jednych pieniadzach ciekawe jak dlugo to bedzie jeszcze trwac
zajdle.... 2013-08-13 18:24
ale szef już zaczyna robić porządek.....
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice