Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o kalmet gliwice

zdjecie uzytkownika
maler - 2013-01-23 21:41:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli jak obiecuja mi 10 zl na godzine dostane 5 zl?Staram sie o przyjecie na malarza
zdjecie uzytkownika
Mdxle - 2013-02-08 15:13:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy to prawda, ze do Was przechodzi kierownctwo z Vlassenroota? Mam zamiar zmienic prace ale nie bardzo chce spotkac te same osoby
zdjecie uzytkownika
nicko - 2013-02-08 15:22:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ten Kalmet to katastrofa i paranoja całkowita porażka!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
swaiser - 2013-02-22 09:28:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez słyszałem ze całe kierownictwo przechodzi z Vlassenrootu i ma byc nowa produkcja.
zdjecie uzytkownika
Zzz - 2013-02-24 15:54:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tam nie narzekam, wypłata jest co miesiąc i to nie najgorsza, robota ok, na hali ciepło, nie na co wybrzydzac
zdjecie uzytkownika
zdziwiony - 2013-03-16 22:33:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pytanie jak się dałeś naciągnąć na te 6 złotych? Podpisałeś jakąś umowę czy umówiłeś się, że popracujesz, a potem jakoś to będzie?
zdjecie uzytkownika
zed - 2013-04-07 16:29:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No właśnie - wyjaśnij ta stawke 6zł.Bo tyle to ciec na bramie zarabia, a nie pracownik na produkcji.Jako nowy jaka moge stawke negocjować na poczatek, prosze doradzcie
zdjecie uzytkownika
ss - 2013-04-07 23:18:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na jakim stanowisku?
zdjecie uzytkownika
konto - 2013-04-08 07:24:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Napisz dokładnie co się dzieje.
zdjecie uzytkownika
Nieznajoma25 - 2013-04-08 17:25:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka, widzę że ogólnie ten zakład jest do d.... Koleżanki mnie namawiają abym złożyłą tam papiery, ale nie wiem, czy dobrze zrobię. Jak tam z zarobkami wygląda ? I jak tam kierownictwo ? Ale proszę o prawdziwe odpowiedzi.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
zed - 2013-04-08 19:13:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na stanowisku :malarz -piaskarz
zdjecie uzytkownika
james bond - 2013-04-15 23:39:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wszyscy wiedza ze jestes z kontroli
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-04-17 13:08:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nic dobrego tu się nie dzieje. Kultura nowych prezesów rzeczywiście na najniższym poziomie. Ich styl ubierania się też nie odpowiada zajmowanym stanowiskom, ale w końcu nie szata zdobi człowieka...
Jedyny plus tej firmy to to że jeszcze NIGDY nie spóźniła się z pensją co innego nadgodziny - zdarza się że są wpłacane na raty. Ogólnie nie poleciłbym tej firmy NIKOMU.
zdjecie uzytkownika
Zyyyyy - 2013-04-23 19:48:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
życie......
zdjecie uzytkownika
nemo - 2013-04-23 19:55:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO ZAWSZE MOŻE SIĘ ZWOLNIĆ.. POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
Revenge - 2013-04-26 18:57:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pora tę "firmę" potraktować "napalmem"....
zdjecie uzytkownika
Revenge - 2013-04-26 19:01:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przed wami ciężkie czasy .....
zdjecie uzytkownika
FUCK PIGS - 2013-04-26 19:16:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Już wiem pieski Val.... czemu przybyliście do nas, zbieram skrupulatnie dane od firmy która was wykopała z tamtej fuchy, wyrównamy jeszcze rachunki.....
zdjecie uzytkownika
Pokora - 2013-04-29 14:21:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nareszcie ktoś się wypowiedział :) Słuchaj zatem bo nie będę powtarzał wizerunek tej firmy psujecie wy swoim chamstwem, zachowaniem i słownictwem bo odpowiadacie za wizytówkę tej firmy a to biedne forum cóż któż je czyta w zasadzie... Tutaj jednak zaszczuci ludzie (anonimowi) po których na co dzień deptacie mają swoje pięć minut bo mówiąc wam to w twarz skończyli by poza firmą. Radzę posłuchać tego co się tutaj pisze i nabrać trochę pokory, i szacunku dla drugiego człowieka.
zdjecie uzytkownika
33 - 2013-04-29 21:43:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co jak co ale ktoś tu przesadza pewniee jakis zakompleksiony majster co trzesie galotami ze go z roboty wykurza. chlopy sie przynajmniej interesuja robota i cos chca na lepsze zmienic. poczekajmy zobaczymy a nie sie czepiasz ze nie nosza krawatow i nie sa poliglotami
zdjecie uzytkownika
Pokora - 2013-04-30 07:58:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poczekamy zobaczymy masz rację 33 - nadejdzie w końcu czas że ci zacni panowie będą rozliczani ze swoich wyników a ich za cholerę nie widać. Wtedy sytuacja się odwróci i zacznie się nagonka na tych co dziś eliminują ludzi...
zdjecie uzytkownika
33' - 2013-04-30 18:06:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no mieli przyjsc i w miesiac z tego syfu zrobic vlasenrot,powodzenia
zdjecie uzytkownika
surprised - 2013-05-01 09:21:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a kogoś wyeliminowano bo nic nie slyszałem?
zdjecie uzytkownika
wilkizajac - 2013-05-05 15:32:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no mieli przyjsc i w miesiac z tego syfu zrobic vlasenrot,powodzenia
a kto mial przyjsc skoro wiesz to powiedz albo zamilcz
zdjecie uzytkownika
tynkosz - 2013-05-07 18:49:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Vlasenrot i spolka... smiech na sali... ferdek za bardzo nie wie o czym mowi... nie rozumie o czym ludzie do niego mowia... dyrektorek od zakupow... ten to wogole inteligencja nie grzeszy... sloma z butow... a kierowniczek wszedzie byl wszystko widzial... na papierze tylko... swoich pieskow sprowadzil bo obecnym majsterka chyba nie do konca wierzy... i gdzie tu oszczednosci... wlasciciel zanim przejrzy na oczy moze byc juz za pozno....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice

Twoj email:
Wiadomość: