Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Obserwator

Firmą nie rządzą fachowcy z produkcji którzy od 3lat systematycznie uciekają tylko wy famili frosta kto był lub jest w zarządzie firmy już odp ludzie prosto po studiach bez wiedzy doświadczenia i jak po latach się okazuje bez predyspozycji całkowity brak wrodzonej inteligencji więc nie zrzucajcie teraz kiedy jesteście bankrutami winy na produkcji tak niestety wychodzi się na interasach robionych z rodziną a nawet brak wypłaty nie popsuje mi chumoru

Obserwator

Seb

Moje sugestie dla Kalmet Gliwice: Jester Majster chcesz być kierownikiem daj wypowiedzenie jesteś kierownikiem chcesz więcej kasy daj wypowiedzenie jesteś dyrektorem to już sukces bo myślisz już o sobie jestem właścicielem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić dowodzących

NIEtakiMŁODY
@Seb

Niestety co poniektórzy spawacze tez są świętszy niż krowy w Indiach. Myślą że jak żucą papierami to ktoś ich będzie błagał. Nie te te czasy paniwie szlachta!

Młody
@NIEtakiMŁODY

Mówisz nie te czasy to gdzie masz spawaczy bo z tego co widzę to coraz więcej spawaczy odchodźi a nikt nie przychodzi tel ze niewiem o jakich ty czasach mówisz

Aniu to nie są żadne sugestie tylko twarde fakty mylisz pojęcia

LeśnyDziad
@Seb

Zmiana dowodzacych juz sie odbywa. Odeszlo lub zwolniono kilku słabych kierowników i dyrektorów. Szkoda tylko ze tak pozno. Ci niekompetentni pseudo fachowcy przyczynili sie do obecnej sytuacji firmy. Pytanie tylko czy ci, ktorzy przyszli w ich miejsce są lepsi? Osobiscie wątpię w to.

Zbulwersowana
@LeśnyDziad

(usunięte przez administratora)czy przez słabych kierowników i dyrektorów masz może na myśli osoby zajmujące się wydziałem siatek? Rok temu zwolniono dyrektora, który budował ten wydział od samego początku, na jesieni kierownika planowania, który miał doświadczenia w produkcji siatek więcej niż istnieje Kalmet - doprowadzono do stanu takiego, że sam się zwolnił. Potem odeszła osoba od rozliczeń (szacunek dla Pani M.), ponieważ też nie dała rady nagonce. Odszedł handlowiec od gabionów. Zwolniono dyrektora, który tworzył dokumentację siatek i gabionów i który co roku przeprowadzał za rękę Kalmet przez kontrole(usunięte przez administratora) I to wszystko na wydziale, o którym wszyscy w firmie mówią, że jako jedyny w firmie przynosił zyski. Teraz, co chwile chcę przenosić maszyny do produkcji, a jedyny poważny klient, który lokuje duże zamówienia jest zwodzony snami o potędze producenta. Tak (usunięte przez administratora) Dobra zmiana wpisująca się w retorykę tego co się w Kraju dzieje. Można się zakłamywać, że to te osoby doprowadziły Kalmet do tej sytuacji, w której jest, ale to nie prawda - to one go budowały przez lata. Tęsknimy za wami, my którzy jeszcze was pamiętamy!

Dominik
@NIEtakiMŁODY

W Indiach to niedługo kalmet będzie szukał spawaczy, bo z Polski już wszyscy byli

Twoja odpowiedź jest bez sensu , bo ja odpowiedziałam tylko Sebowi. Więc daruj sobie.

@Zbulwersowana

No różne bzdury tu już czytałam , ale ta jest mega idiotyczna hahahaha.

Kadziowiec
@Ania

Dla ciebie bzdury ale ludzie piszą tak jak jest czyli prawdę bo widza co się dzieje jak firma upada z miesiąca na miesiąc ludzie maja poprostu dość gratulacje dla starego ze własna firmę doprowadził do takiego stanu chyba na już za dużo pieniędzy

Siatkarz praktyk

Jędrzeju, jak sam sobie odpowiedziałeś: "Oczywiscie nikt z wyzej wymienionych nie jest winny tego ze przed hala lezy drut na set tysiecy, ktorego nie ma do czego wykorzystac. Przeciez ktos go zamowil." Pracujesz już kilka lat i doskonale wiesz, że żadna z wyżej wymienionych osób nie zamawia materiału. Jest w firmie jedna osoba, która zamawia drut na siatki - Pan JG. Przecież w firmie mamy cały czas te same zamówienia, więc jak można kupić materiał, którego nie ma do czego wykorzystać? No chyba, że eksperymentuje się z nowymi dostawcami, bo dotychczasowi już nie chcą dawać na zeszyt? Być może wtedy można nie trafić z parametrami i "przed hala lezy drut na set tysiecy", którego Klient nie weźmie? A Klientów szanujmy, bo po zakończeniu dostaw do niemieckich kopalni mamy ich coraz mniej. Może tak było w tym przypadku? Spytaj w "rodzinie". Na pewno jednak trudno o to obwiniać osobę, która już rok nie pracuje, ale to taka nasza Kalmetowska zasada, zwalić na tych co już ich nie ma. Przecież za taką niegospodarność, powinny pójść dyscyplinarki. No chyba, że zakup był obarczony świadomym ryzykiem.

Elegant
@Ania

Mysle, ze ktos, kto nie szanuje wypowidzi inych nazwyajac je bzdurami lub kazac czyjes sugestie wsadzic sobie w (...) nie powinien innych pouczac, co do sensownosci wypowiedzi. Kultury troche. Chociaz z tego co czytam, to swietnie sie to wpisuje w wypowiedzi wlascicieli z rodzina o pracownikach

Spawacz

Jędrzej ładnie teraz przydziobales ale proponuje tobie żebyś się raczej nie odzywał bo za młody jesteś i jeszcze musisz się dużo uczyć tego np :ze jak mijasz się z kimś starszym od ciebie to się dzień dobry mówi a a ty czekasz aż ktoś ci powie pierwsz bo niby czemu bo szwagrem młodego jesteś. ???no ale takie rzeczy to się z domu wynosi

Witam wszystkich ile można zarobić na wytaczarce cnc?

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Sczepan

Gwiazdy Kalmetu lubia blyszczec

Wladziu

Gdzie Stary znakazl tego picera??

Xyz

Jego blask powoli przygasa . Daje mu jeszcze maks do marca i dostanie kopa.

Git
@Xyz

Konczy sie wazelina, poza tym ile moze udawac fachowca i debesciaka:)

Xyz
@Git

Nigdy nie byl fachowcem i debesciakiem , dlatego musial udawac.(usunięte przez administratora)

Ogrodnik
@Xyz

Co można usunac randapem?

Dgeg
@Ogrodnik

Chwasty ?

Malarz

Brak sprzętu,brak socjalu,brak środków ochrony osobistej,brak wykwalifikowanej kadry kierowniczej( chamy i prostaki) do tego niewypłacalność- ratuj się kto może

marian
@Malarz

Czas uciekac firma stoi na krawedzi a wszystko to przez polityke starego i młodego ktory nie ma pojecia jak zarzadzac firma on tylko straszy ludzi i obiecuje gruszki na wierzbie

Roher
@marian

Dokladnie. Straszyc i obiecywac to oni potrafia najlepiej. Zarzadzac niestety nie. Ludzie ktorzy cos chca zrobi dla firmy i cos potrafia odchodza w ekspresowym tempie. Niedlugo zostanie tylko sama familia. Uciekajcie jak najdalej.

Heniek

Witam. Warto tam aplikowac? Szukam pracy ale różnie tu przeczytac można?

sts
@Heniek

Skoro czytasz opinie to już wiesz , że nie warto. Szukaj lepiej gdzie indziej

Dramat

Stary to powinien być nominowany do nagrody menagera roku za to co tu się wyprawia powinien jeszcze parę normalnie pracujących osób zwolnić a na ich miejsce poszukać jakiś geniuszy w rodzinie i wsadzić na dyrektorsie stanowiska wtedy to napewno ruszy a dzięki za brak wypłaty na święta

Djdd

Co chwila nowy majster kierownik co sie dzieje?

Kazik
@Djdd

Ten obecny kierownik tez idejdzje miał być kierownikiem a został majstrem degradacja jakiś niwy plan starego

ten chop mi sie podoba
@Djdd

a dzis spawalnik rzucił papierami miesiac temu miał certyfikacje czyli w styczniu nastepna certyfikacja brawo brawo i znowu trza zaplacic no ale kalmet bogata fitma hhahahaha

Głos

Ok 2 lata temu kiedy firma już zaczynała dolowac byłem swiatkiem pewnej rozmowy uwczesny (usunięte przez administratora)rozmawiał z pewnym dyrektorem i wyraził swoją opinie na temat wiedzy i umiejętności zarządzania Pana właściciela i następnie również ocenił co wyrabiają synek i córka z mezusiem jakie mają kompetencji a co za tym idzie jakie straty i spustoszenie sieją w firmie paflo hasło że firma to nie jest organizacją charykatywna i trzeba jak najszybciej zwolnić te osoby oczywiście szef był modrzejszy i efekty są widoczne oni dalej biorą kasę i niszczą firmę a my nie mamy wypłat jak to mówią z rodziną wychodzi się tylko dobrze na dzieciach będę pracował do końca tej firmy i bezczelnie śmiał się z Pana właściciela PS może by jeszcze dał im podwyżki

Szczęśliwiec

święta, święta, święta. Wszystkim pracownikom życzę dużo optymizmu. Szczególnie tym którzy nie dostali jeszcze wypłat.

Zawsze wierny
@Szczęśliwiec

To jest koniec tej firmy szkoda bo miała potęciał tylko szkoda ze stary przez swoje ciagle zmiany i przez swojego synalka doprowadxił firmę do agonii

dfgfgh

Nie pracowałem w Kalmecie ale w naszej firmi pracuje od kilku lat paru chlopakow ktorzy przerobili tam kilka lat. W minionym roku doszlo jeszcze kilku. W wiekszości są to ludzie o specyficznej kulturze innej niż w naszym zakladzie. Nie wiem czy to prawda ale slyszalem anegdote ze jeden po osmiu godzinach wypisywał pierwszego dnia przepustke - podanie o wczesniejsze wyjscie z pracy... ale to bylo z 10 lat temu...

Kaczor
@dfgfgh

A może problem leży po stronie twojej i twojej firmy? Co kiedy to jednak wy jesteście specyficzni? Spytaj o zdanie właśnie tych ludzi, o których wypisujesz bzdury na forach.

miki

firma tonie czas uciekac

Max

premia świąteczna była ???

@Max

Nigdy nie było ledwo co na wypłaty nazbierali złom sprzedawali ciekawe co za miesiąc sprzedają

Yo
@Max

Nigdy nie było, paczki dla dzieci kiedyś były jak można to nazwać paczkami. Kalendarz adwentowy Twix,mars i kinderki oczywiście podzielone na kilka paczek???? no i dzieci od 2 lat 15.

Stefan

Połowa tygodnia za nami a wypłaty dalej nie widać na koncie ...

przemo

jaka jest kondycją firmy? czy można tu zarobić

mirek cieplekluski
@przemo

juz nie a było super

Julita
@mirek cieplekluski

Czy możesz powiedzieć, dlaczego uważasz, że sytuacja się pogorszyła? Jakie dokładnie zmiany zaszły w firmie? Czy dotyczą one wynagrodzenia, czy może atmosfery? Podaj proszę więcej szczegółów dotyczących aktualnej sytuacji.

@Julita

Brak narzędzi koniec z nadgodzinami pozmieniały umowy na akord w którym dwa dni zarobisz a piec jesteś w plecy no i wypłaty zaczynaja się spóźniać i ta nagonka szybko szybko bo to musi jechać

NIEtakiMŁODY
@Mlody

A to ciekawe co piszesz o akordzie. Z tego co wiem to na Rackach ludzie chwalą sobie akord. Wreszcie mają wplyw na to ile zarabiają a normy nie są czymś nieosiągalnym. Po prostu trzeba robic zeby zarobic i to wydaje sie uczciwe

@NIEtakiMŁODY

To porozmawiaj z ludźmi na rakach to może ci powiedzą jaki jest dobry akord zasuwać trzeba żeby zarobić albo chłopaków z ruthmanna tez maj akordu po dziurki w nosie a miało być tak pięknie hak zawsze zreszta

Run
@NIEtakiMŁODY

Tak pisać może tylko ktoś , kto nic sam nie robi , tylko pogania ludzi. (usunięte przez administratora)

Nessu

O kim mowa?

spawacz

prawde piszesz robi tylko zamieszanie po co stary takich zatrudnia chociaz z drugiej strony to juz nie ma znaczenia bo to chyba koniec kalmetu

Spawacz

Szef się pozbywa najlepszych ludzi chyba naprawdę będzie tak jak mówił pieczarki chorował na chwali

Krzysiu
@Spawacz

To koniec tej firmy zostaną tylko raki a to wszystko starego wina wogole nie powinien rządzić bo nie ma zielonego pojęcia o tym ludzie uciekają Ukraińców tez nie będzie jak tylko Niemcy pozwolą im pracować

Julita
@Spawacz

@Spawacz, czy w ostatnim czasie nastąpiły zwolnienia? Dlaczego sądzisz, że firma pozbywa się dobrych pracowników? Z jakiego powodu miałoby się to dziać? Powiedz proszę, jak dokładnie wygląda sytuacja. Może jest redukcja etatów na jakimś konkretnym dziale?

Lech Wałęsa

chłopy uciekajcie za płot .zapraszamy.

Fatum
@Lech Wałęsa

Ten na przeciw -spawacz???:-)

Fatum

A najlepsze ze wraz z zwolnieniem głównego spawalnika firma straciła certyfikacje spawania ci za tym idzie firma nie może spawać kolejna decyzja prezesa brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice