Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Słuchajcie czy technolodzy są w ogóle jeszcze zatrudniani? Mam doświadczenie i roboty szukam po Gliwicach oraz okolicy. Do Gaudiego aż tak daleko mieć nie będę, ale nie mam pojęcia czy przyjmują a nawet jeśli to po jakiej stawce? komentarzy od lat tu nie było

Waluś

Nowi zrobią robotę bo ten maleńki łysy to zna się na robocie.

Dron
@Waluś

Krzysiu, Ty sam o sobie już komentarze piszesz ?

@Dron

Nie wiem czy sam o sobie pisał ale ogólnie czy o prawda, że warunki tu się polepszyły? widziałam jak ktoś cieszył się z nowego kierownictwa a tu piszą o robieniu roboty. Coś się zmieniło w ostatnim czasie tutaj? I czy faktycznie nie ma ostatecznie niczego pod choinkę, pytam bo ktoś tak kiedyś pisał?

Doret Nowy wpis
@Karolina

W pracy robi się robotę

Karolina Nowy wpis
@Doret

no tak, a dobra robota chyba jest lepiej tutaj wynagradzana? Na jakąś konkretną premię można teraz tu liczyć?

lumper Nowy wpis
@Waluś

To jest dobry pracownik niedoceniony w poprzedniej firmie ????

Kolec 2731

Nie polecam tej firmy pracowałem na 4 hali nikt nie umiał zrobić porządku z gościem z psycholem co mu się coś nie podobało to pluł materiał robił co chciał więc przez to musiałem się zwolnić..

@Kolec 2731

a tak właściwie to nie było jak o tym pogadać? mam na myśli to czy jakiś przełożony nie mógłby czegoś tu zdziałać? wiadomo może wprost rozmowa nie wyjść ale próbowałeś? Tu ludzie ogólnie się tak unikają czy są zintegrowani?

Adolf

Alleluja!!! Nareszcie kompetentny kierownik Zobaczymy co będzie dalej.....

@Adolf

czemu zaszły takie zmiany i jest ktoś nowy? Liczysz że polepszy się atmosfera? Czy motywacja do pracy?

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Janusz

Tyle stoi zaklad i czemu nie jest wyremontowany ? Czemu nie ma nic na swieta . ciekawe jakie zajda zmiany jak zmienil sie wlasciciel czy beda nowe projekty czy sprzeda hale czwarta i zostana same kadzie albo odwrotnie

Sylwia

Niby jak? masz na to jakieś dowody?

Monter
@Sylwia

Na to nie trzeba dowodów, to każdy widzi i wie kto pracuje w tej firmie .

@Monter

I nie da się nic zrobić z tą sytuacją? Porozmawiać o traktowaniu?

To prawda całą o kierowniku, aż strach pomyśleć jak wszystko wyjdzie na jaw.

Ślusarz

Jarku, dlaczego nie zrobią z nim porządku? Pracuje na hali na której ty byłeś. Nie znam się na spawaniu, słyszałem i widziałem że często wycinasz swoje spoiny, ale według mnie to on powinien cię wislac na kurs czy szkolenie....nie przejmuj się. Z czasem będzie lepiej a kalmet i tak pewnie zamkną. Powodzenia

Firma godna polecenia. Płaca na czas. Rozwój osobisty, praca z ekspertami w swojej dziedzinie. Ludzie pomocni i chętni do nauki.

Sylwia

Powiesz coś więcej na temat rozwoju osobistego? Chodzi o jakieś szkolenia?

Monter

Hahaha...

kandydat

Witam czy to prawda że firma wstaje na nogi? Szukają nowych technologów. Czy firma zaczeła się rozwijać z nowym kierownikiem?

Łucja
@kandydat

A skąd masz takie informacje? :)

Witam ja mam pytanie co łączy Kalmet z Mekstal Chorzów ?

kaszub

Łączą Wasilonki :)

Lelo
@Zainteresowany

Tak jak kolega napisał niżej, najpierw poszedł tam Pan Wasilonek, potem była Pani Dyrektor Zakupów Kalmetu a następnie Pani Wasilonek i ot Mekstal stał się prawie firmą rodzinną :D na szczęście dla Kalmetu już pracują w Chorzowie a nie w Gliwicach.

Robert
@Lelo

No i w porządku,nawet więcej osób tam pracuje z klamet -u

@Lelo

A atmosfera tez rodzinna w takim wypadku czy jednak korpo?

xyz

czy to prawda że firmę przejął inny właściciel i zachodzą zmiany na lepsze? Firma zmienia nazwę i zmienia kadrę zarządzającą? Czy firma zaczyna stawać na nogi? Czy to tylko pozory?

@xyz

No nie wiem, a skąd wziąłeś takie informacje, że ktoś inny będzie? Bo nie wymyśliłeś tego :P

@Julia

teraz to chyba firma KHM+Steel coś takiego sie pojawia na olx z ofertami pracy

Ponoć to teraz KHM+Steel

zzz
@Julia

teraz to chyba firma KHM bedzie

@xyz

Żeby cokolwiek miało się zmienić(usunięte przez administratora) K.

Chciałbyś, żeby coś się zmieniło? Myślisz, ze podniosą pensję przez to, że jest nowy właściciel, czy raczej będą zwolnienia??

@Julia

Wiem bo jest ogłoszenie przez OLX szukają kadry kierowniczej . Wysłałem CV i się odezwali to kalmet ,dlatego odpuściłem sobie ,nawet nie pojechałem na rozmowę.

Pracownik1
@Paweł

Obstawiam zwolnienia, bo wypłata to dawno nie była podnoszona.

@Zainteresowany

Czemu sobie odpuściłeś? Takie złe warunki proponują, czy masz inne obiekcje? Zbyt mało płacą?

@Paweł

Widać że nie znasz tej firmy żądając mi to pytanie ,ale jak jej nie znasz to poczytaj tu ,to się dowiesz wszystkiego ,a to prawda co o tej firmie tu piszą i do tego rozmawiałem w wieloma pracownikami ,którzy mieli okazję pracować dla tej firmy ,nie znalazłem żadnego by się dobrze wypowiedział .

Dominik
@Zainteresowany

bo też tam niestety pracowałem !!!!!

Młody
@Dominik

Będzie dobrze przyieli nowego kierownika co Wszystko poukłada może wkoncu weżnie się za 5 hale i zaczną wkońcu robić a nie tylko przed halą i kużyć i ten pupil co zanim lata jak piesek

@Młody

Jasne hahaha. Nie on pierwszy i nie ostatni nic nie zrobi .

Krzyś

Kto by nie kupił ,co by nie zrobił . Niesmak pozostanie .

Ss

Teraz to chyba KHM+Steel sp. z o.o

KALKAL

Będzie dobrze bo Hanz Bakieta wrócił na stanowisko brygadzisty na lakierni ????

Parę dni temu dodałem komentarz na temat funkcjonowania firmy opinia została napisana pod wpływem negatywnch emocji nie powinna się pojawić wszystkie osoby oraz firmę kalmet chciałbym przeprosić i zapewnić że więcej tego typu sytuacjia nie będzie miała miejsca gdyż nikomu ani niczemu nie służy

Julia

Nie widziałam Twojego poprzedniego komentarza, ale wnioskuję, że nie wypowiadałeś się dobrze o firmie Kalmet. A może jeszcze raz powiesz, ale już na spokojnie, dlaczego już tam nie pracujesz?

Najstarszy

Ja też chciałbym przeprosić za swoje negatywne komentarze i opinie firmę i osoby które mogły poczuć się urażone, ale obie strony powinny uderzyć się w pierś

Witam Chciałbym przeprosić za swoje negatywne komentarze i opinie firmę i osoby które mogły poczuć się urażone następnym razem spróbuję rozwiązać swoje sprawy w inny sposób

Aktualność
OŚWIADCZENIE

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach oszczerczymi i pomawiającymi, anonimowymi wpisami na temat naszej firmy i jej członków, w serwisie GoWork.pl, postanowiliśmy wydać poniższe oświadczenie.

Serwis GoWork.pl jest przeznaczony do wyrażania merytorycznych opinii o pracodawcach, w granicach przyjętych norm społecznych, zgodnie z dobrym obyczajem i zgodnie z obowiązującym prawem (regulamin GoWork.pl).

W KALMET S.A. zawsze byliśmy i jesteśmy na taką dyskusję otwarci.  Nie będziemy jednak nigdy tolerować hejtu i mowy nienawiści.

Nie pozwolimy na niszczenie naszego dobrego imienia i zniesławianie naszego zespołu oraz firmy, którą razem tworzymy. Chcemy jednoznacznie zdementować kłamstwa i oszczerstwa na temat motywów i  działań firmy, a także nieodnoszące się do faktów opinie. Te działania są nastawione na poniżenie firmy, zarządu, a także pracowników w oczach opinii publicznej.

Chcemy również zaznaczyć, iż jako firma podjęliśmy już stosowne kroki wraz z serwisem GoWork.pl w  celu rozpoznania IP i tożsamości autora tych wpisów, a także zgłosiliśmy naruszenie regulaminu serwisu.

Wpisy te zawierają nieprawdziwe i krzywdzące zarzuty, stanowią pomówienie w rozumieniu art. 212 § 1 k.k. oraz naruszają dobra osobiste KALMET S.A. o których mowa w art. 24 k.c.

Uprzejmie informujemy, iż tego rodzaju wpisy będą zgłaszane na policję i będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie działania w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń zarówno w zakresie ochrony dóbr osobistych, jak również w ramach postępowania karnego o przestępstwo z art. 212 § 2 k.k.

Z poważaniem
KALMET
Były

Mam pytanie , czy kalmet już wyszedł.na prostą jak obiecywał (usunięte przez administratora) ,bo minęło już prawie dwa odkąd tam jest , mówił że mu to zajmie pół roku.

Bolo
@Były

No wyszedł na prostę chłopaki na hali grają w ping ponga bo nie mają co robić :-)

Roy

Co tam słychać ciekawego w kalmecie kiedyś tam pracowałem jako spawacz

Pioter

spawacz na rakach?

@Roy

Nic nowego (usunięte przez administratora). Ale najlepsze jest to że ludzie dalej tam pracują.

Najstarszy

Benek to ty? Naprawdę ??? Co nowego? Ano wywieźli szafę , w której odpoczywałeś.

Benek
@Najstarszy

Szkoda ta szafa to najlepsza rzecz w tej firmie jaka mnie spotkała ale widzę ze ci najbardziej wystraszeni i nie wierzący we własne możliwości zostali ... i boją się iść gdzieś indziej

@Roy

Tak oczywiście, skutecznie nie reagują

@Roy

Nic nie słychać światło zgaszone i pusta hala zero roboty

Jak długo czekaliście na odzew z Kalmet Gliwice? Oddzwaniają zawsze?

klik

Odzwaniają ale nie mają telefonu :-)

Aneta
@klik

Jak to? Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.. :D Jak to oddzwaniają ale nie mają telefonu? Wytłumacz mi to proszę w jakiś sposób bo zastanawiam się o co chodzi :D

Młody
@Aneta

A jak tam Wiciu dalej wchodzi dyrektor hercowi w tyłek bez wazeliny podpiernicza dalej wszystkich i udaje że zna się na wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042