logo Coltex S.J Rogala

Coltex S.J Rogala

Gdańsk

Opinie o Coltex S.J Rogala

niwag 2009-06-05 20:14:49
totalna beznadzieja - wszystkim odradzam, pensje glodowe, wlasciciel [usunięte przez moderatora] przerost ambicji nad forma, a na rozliczenie trzeba bacznie zwracac uwage - szczegolnie rmua.
Erynia 2012-03-17 10:57:34
Zgadzam się. Wyjątkowo kiepski pracodawca. O negatywnych stronach pracy w coltex można książkę napisać. A zalet - brak.
rob32 2012-06-26 23:25:55
BArdzo dobra firma, na pewno stabilna, spokojna, na trudnym rynku radzą sobie nieżle. Nie ma raczej kokosów,ale kasa pod koniec miesiąca pewna. A p. Waldemar i ten jego wspólnk może nie ideały ale sumienni, pracowici, uczciwi.
Someone 2012-10-05 17:11:28
Nie ma kokosów? Minimalna krajowa i koniec. Premie jeśli już, to pod stołem i maks 50 - 150zł. Skrajnie nieprzyjemna atmosfera branży! Szacunek do pracowników jest, ale branża jest straszna. Nikomu nie polecam. Psychiczne tortury. Finansowe zresztą też.
merlin 2013-08-28 23:18:02
Powaznie minimalna krajowa . Premie jak wypracujesz zespolowo to masz . Od premi odejmowane sa wszystkie bledy poszczegolnych pracownikow jesli premia wynosi 500zl a inny pracownik pomylil sie na 500zl to Ty pomimo ze nie zrobiles pomylki nie dostajesz premii .Ponosisz koszty za nie swoje bledy pomylki a nawet kradzieze. Nikomu w firmie nie zalezy na uczciwym rozsadzeniu podzialu, osoba nagminnie robiaca bledy nie ponosi żadnej odpowiedzialności, co staje sie niewychowawcze.Krzywdzi
Sie pozostalych pracownikow.
blee 2013-11-13 23:24:54
Fakt, najniższa krajowa, premie raz do roku po 100 zł, a na dodatek straszą że... zwolnią. Ot za najniższa krajową to można pracować wszędzie. Wyzysku nie ma, tragedii też, ale kasa mała i brak możliwości podwyżek- pan prezes ne przyjmuje do wiadomości próśb o podwyżki...
zainteresowany 2014-04-01 16:46:30
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie urlopów , jak firma do nich podchodzi, bo słyszałem że o nich można zapomnieć. Są tylko na papierku
mick 2014-04-02 13:35:02
Najnizsza 1680brutto premie pod stolem sredni ok 200 -400netto zalezy od sprzedazy, brak dodatkow stazowych, socjalnych ani wczasow pod grusza ani pakietu sportow3go czy zdrowotnego, na swieta200 zl nettopod stolem, dodatek funkcyjny dla kierownika to ok 150-200 netto kasq z konkursow jesli dobry punkt dobra sprzedaz too okolo 400zl netto na osobe
edo 2014-04-08 09:46:05
M.Ś. jest szefem wszystkich szefow. Najlepszy najkulturalniejszy najprzyjemniejszy, zawsze mozna z nim spokojnie na kazdy temat porozmawiac
jan 2014-05-26 16:44:53
Właśnie, chyba dwójkę z przodu na koniec macie, a i pewnie pod trójkę w Coltex da rade podejść, mam rację, czy się mylę?
ruda _małpka 2014-06-19 00:23:42
Z urlopami nie ma problemów, są zgodnie z kodeksem co najmnie 2 tygodnie za jednym razem. Ale raczej wskazane planowanie wcześniej.Bo to sklep/
gej w coltexie 2014-08-07 11:29:17
pierwszy słysze o takich problemach, wypełniasz arkusz , ustalasz z kierownikiem, itp.
Trudno żeby cała załoga szła se na urlop w lipcu - nie przeginajcie, ludziom się we łbach przewraca.
harry 2014-11-30 13:47:57
Czasem się pewnie zdarzy, że ogłoszenie wystawią na komercyjnym portalu, ale tez dawno nie widziałem, a szkoda, bo to dobry sposób na reklame i pozyskanie pracowników. Większość dobrych firm już dawno weszło we współprace np. z goworkiem i widac, że dbają o ludzi, nawet udzielaja sie w tematach jak ten, a tutaj? Cisza, wnioski wyciągnij sobie sam...
Jaro 2015-01-08 14:44:25
Urlopy traktowane sa jak dobro reglamentowane. Sukcesem jest w ogole uzyskanie odpowiedzi na wniosek urlopowy-taka kultura pracy.
mela 2015-01-10 22:47:03
Z urlopami nie ma problemu, ale trzeba ustalić wcześniej z kierownikiem. Jak wypadnie coś nagle a jest pełny skład to też nie ma problemu, Dużo zależy od podejścia indywidualnego kierownika danego punktu. Pensje nie najlepsze, ale podobną niektórzy mają gorzej ;-). Parcie na sprzedaż jest, no ale taka branża - sprzedaż najważniejsza.
Gość 2015-01-30 06:29:49
Możecie napisać jak wygląda tam stawka godzinowa? jakiego rodzaju proponują umowy?
piotr 2015-03-26 05:29:23
Ja bym się nie łudził @jasiek za bardzo że każdy od razu zaraz Ci powie ile on zarabia w Coltex, niestety ludzie się raczej takimi sprawami nie chwalą, albo nie mówią w prost i konkretnie. Wpadłem tu z polecenia, bo mój znajomy polecił mi pracę w Coltexie w Gdańsku i bardzo sobie ją zachwalą. Ale jednak chciałbym też informacje od iinych czy faktycznie ta robota jest warta starań
Maciek Klient 2016-01-30 21:56:01
Wypowiadam się z pozycji Kliena. Może to wskaże profesjonalizm firmy. Powyższe wpisy wskazują na ignorancje "zarządu" firmy (pisownia odnośnie do jej działań zarówno wobec pracowników i Klientów. Wystarczy wejść na stronę www. ....i otwiera się wizerunek amatorszczyzny i braku szacunku dla KLIENTÓW. Brak godzin otwarcie puntów czy dni pracy, która to informacja jest podstawą w relacjach z potencjalnym Klientem. Kontakt.... to telefony stacjonarne (płatne). To mnie zniechęca i wybieram inną sieć!!!! Jestem wolny. Nic dziwnego ten zarząd to pewnie byli "byzmesmeni" z bazarów handlujących na łóżkach polowych. Rebiata - mamy XXI wiek czas skończyć gimnazjum.
sprzedawca 2016-05-06 10:51:51
A jakie byś chciał bezpłatne numery do każdego sklepu ?
Z koniem się chyba na łby zamieniłeś.
ania 2016-06-10 14:21:48
Cześć :) pracowałam w tej firmie i napisze tak: 1680 brutto kilka razy się zdażyło że załoga dostała 50 zł netto ppremii:) ale generalnie odradzam prace bo to nie firma tylko wielki bałagan do dziś nie dostałam świadectwa pracy :( pan prezes liczy tylko zyski i niczym się nie przejmuje, łamanie pr. pracy oczywiście nagminne :) i nie tego :)
sprzedawca 2016-06-27 23:10:27
kup sobie okulary, u góry są zakładki, możesz sprawdzić telefon i godziny do każdego sklepu.
co za młotki chodzą po forach, dziwne jełopie że potrafisz internet obsłużyć.
REporter 2016-09-19 16:09:56
chyba pomyliłeś firmy.
Repoman 2016-09-19 19:00:17
Ktoś pisze o firmie Sawdel. To inna firma.
Alastor 2016-09-19 22:31:02
Czasami trudno ogarnąć która to firma, brakuje tutaj jakichś logotypów tak mi się wydaje, ale generalnie czemu nie mówimy o Coltex, generalnie wszystko jest w porządku z obiema
Zostaw swoją opinię o Coltex S.J Rogala - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coltex S.J Rogala