logo Blackstones Sp. z o.o. SKA

Blackstones Sp. z o.o. SKA

Opinie o Blackstones Sp. z o.o. SKA

admin 2015-06-11 00:39
Pracujesz w firmie Blackstones Sp. z o.o. SKA albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
qwfe 2016-02-05 08:59
Ludzie bardzo uprzejmi, kulturalni i na poziomie. Natomiast sama rozmowa rekrutacyjna to błazenada. Przypomina konkurs pt. Udowodnij, ze nie jestes debilem.
Vivela 2016-04-07 10:27
A jakie to są dokładnie pytania?
DD 2016-06-17 16:28
Nie polecam !!! bardzo nie profesjonalni ...!!!!! nie idz tam
Asbn 2016-09-14 20:22
Brak szacunku dla pracownika, fatalne zarządzanie, promowanie miernot, nobbing w białych rękawiczkach.
pracocholiczka12 2016-10-19 13:58
Pracowałam Tam kilka lat. Bardzo dobra atmosfera i nieporównywalne z innymi firmami warunki do pracy. Co prawda mieszane towarzystwo, co wprowadza trochę konfliktowych sytuacji, ale zarząd bardzo otwarty. Pewna możliwość rozwoju, to jest duży plus.
Dudzik 2016-10-19 14:23
Zgadzam się poprzedniczką. Ja Mam dobre doświadczenie związane z tą firmą. Przede wszystkim to nie korpo, więc podejście do ludzi jest zajebiste. i indywidualne.
Nadine 2016-10-19 20:59
Świetna atmosfera! Firma stwarza możliwość nauki i rozwoju, jak również oferuje korzystanie z dodatkowych benefitów. Indywidualne podejście do pracownika jest tu dużym atutem. Szukasz pracy, do której chodzisz z przyjemnością? Polecam Blackstones!
Oriana 2016-10-22 16:14
Trzymaj się z dala,o ile nie jesteś prawnikiem. Ci faktycznie są odpowiednio traktowani i wynagradzani.
Pracowałam tam kilka lat temu. Zarządzanie przez niedomówienia, nagłe kaprysy panny robiącej za "manadżera', sprzeczne polecenia.
Oriana 2016-10-22 23:35
"Ubu-ubu,ubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu!"
...... 2017-01-31 14:19
Obiecywanie gruszek na wierzbie. Brak profesjonalnego xarzadzania perdonelem. Dobra rada by skorzystac ze studiiow zarzadzania personelem lub menadżerskich szegolniie w oddzialach i wowczas bedzie poziom adekwatny do aspiracji.
Zostaw swoją opinię o Blackstones Sp. z o.o. SKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blackstones Sp. z o.o. SKA