Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Nela

Pracowałam na obsłudze telefonicznej pacjenta, dokładnie na rejestracji mammograficznej. Koordynator jest po prostu okropna, podczas rozmowy o pracę, mówią, że po trzech miesiącach zlecenia przechodzi się na umowę o pracę. Kiedy jednak zapytałam o to panią koordynator, powiedziała, że to zależy od tego jak mi praca idzie, BO ONA MUSI MI POZWOLIĆ IŚĆ NA UOP. Dla mnie wygląda to jak trzymanie ludzi na śmieciowkach, żeby trzymać pracownika niskim kosztem. Jedyne co działa, to skargi bezpośrednio do centrali, bo w Gdyni zamiatają mobbing pani koordynator pod dywan :) przychodzą zapytać, czy sytuacja na którą skarży się pracownik miała miejsce i sobie idą, bo przecież pani koordynator powie, że to nieprawda. Firma ok. Kolesiostwo w moim oddziale nie jest okej, nieprawdziwe informacje na rozmowie kwalifikacyjnej i podłość. Zwłaszcza, jeśli ktoś jest chory, pani koordynator uważa, że zmyśla i lekarz dał mu to na piękne oczy. Firma medyczna zapomniała, że mamy pandemię?

@Nela

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nie akceptujemy jakichkolwiek nieetycznych i dyskryminacyjnych działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu podejrzeń niepokojących zdarzeń. Prosimy o zgłoszenie ich przez anonimowy formularz celem wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

Ciekawski

Czy firma pozwala pracownikom na zdalna pracę w 100%?

@Ciekawski

W zależności od stanowiska możesz pracować w pełni zdanie lub hybrydowo.

Nela
@Ciekawski

W CC nie, dopiero pod przymusem rządu

Ilona
@Nela

czyli w tym roku nie ma co liczyć na to? ogólnie to dlaczego taka zasada jest, ludzie w domu gorzej się sprawdzili jednak i stąd ta przezorność? jak to tłumaczą?

@Ilona

w moim cc ludzie są wysyłani na zdalną, wystarczy że robisz etat i wyniki

qwerty

NIE POLECAM. Lux Med onkologia odwołuje wizyty tego samego dnia co miała odbyć się konsultacja, czy to jest właśnie ta szybka "opieka" w ramach karty DILO? Lekceważenie i zaniedbanie pacjentów? Proponuję zacząć traktować z szacunkiem drugiego człowieka a nie proponować kolejny termin prawie za 2 tygodnie. Ludzie, którzy tam pracują chyba nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Najpierw onkonawigator informuję, iż wizyta musi się odbyć w ciągu 14 dni roboczych, po czym sami nie spełniają tych informacji. ŻENADA

Bykubyly

Pracowałem na słuchawce, bardzo słabe przeszkolenie, koordynatorzy krzyczeli na ludzi, którzy się pytali, mimo że dołożyli starań by znaleźć informacje samemu. Jak klient się wydziera nie możesz się rozłączyć, dopiero jak cię zjedzie , praca bardzo męcząca. Dobrze, że znalazłem inną

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ocena

W dniu 23/11/2022 miałam wykonany rezonans magnetyczny we Wrocławiu,ul.Legnicka w ramach NFZ. 1)Mało przejrzysta w internecie informacja o dojeździe samochodem pod wejście MR. 2) Obsługa super poza sympatyczną młodą osobą w recepcji ( ale wyraźnie widać było,że się wdraża i nie do końca była kompetentna a początkowo była sama bez wsparcia ). 3) Mąż bywa Waszym pacjentem częściej i bardzo chwali i poleca Was a ja będę również. Pozdrawiam Marta

@Ocena

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za konstruktywną opinię i zaufanie.

@Lux Med Sp. z o.o.

Nie może być o Luxmedzie dobrych opinii - wpisują to podstawieni pracownicy.

@Hass

info od boga?

Wiktoria

Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony lekarza, nie pozdrawiam :)

@Wiktoria

Potwierdzam????

Pacjent

Dramat i jeszcze raz dramat. Po pierwsze pielęgniarki, fakt,że z diagnostyki,ale jednak współpracują, niemiłe, opryskliwe,krzyczą, łamią przepisy rodo. Panie w recepcji nie wiedzą nic. Lekarze, no cóż u nas w mieście może dwóch jest w miarę zainteresowanych historią pacjenta. Celowo nie wyemieniam nazwisk i miasta,ponieważ będę składać skargę oficjalna, przez rzecznika praw pacjenta,ale faktycznie brak klasy,zrozumienia, w ogóle jakiegokolwiek szacunku dla ludzi.

Karol
@Pacjent

Aż tak że trzeba to zgłaszać do rzecznika praw pacjenta? Nie bronię ich, bo nie znam konkretnie sytuacji ale praca z pacjentem do łatwych nie należy. Poza tym te konkretne osoby, które w czymś uchybiły mają swoich przełożonych. Wiadomo, jak tu reagują na skargi pacjentów?

@Pacjent

Potwierdzam, firma nastawiona tylko na zysk. Gdy się podsumuje roczne wydatki na abonament to bez abonamentu prywatnie nie będzie to drożej kosztować - a większy wybór dobrych lekarzy. Wszyscy lepsi lekarze z Luxmedu poodchodzili.

Oollo

Na infolinii panie odbierające telefony są bardzo niemiłe, od pierwszego słowa ma się wrażenie że pracują tam za karę. Jak wiele osób napisało wcześniej- jest gorzej niż na NFZ. Przypominam że dzwonią ludzie którzy są pacjentami i minimalne odruchy ludzkości i życzliwości są wymagane. Dawno nie spotkałam tak niemilego miejsca.

@Oollo

jaka praca taka płaca i nic z tym nie zrobisz

Rafal

Nie polecam. Brak wolnych terminów do lekarzy od kilku miesięcy. Strata pieniędzy.

Praca w Lux med to tragedia. NIE POLECAM NIKOMU,kto chce znaleźć pracę godną. Kierownicy wyglądają jak sprzedawcy z bazaru i myślą że zastraszą pracownika mówiąc że zabierze im premię. A za co? Za to że roboty jest tyle, a nie ma komu pracować. Mobbing!!! Postępu 21c

@Monika

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nie akceptujemy jakichkolwiek działań tego typu, dlatego zależy nam na zgłaszaniu podejrzeń niepokojących zdarzeń. Na przykład przez anonimowy formularz: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

Youlie
@Lux Med Sp. z o.o.

zgadzam się z przedmówczynią, żart, cała organizacja i bezpośredni przełożeni bardziej zajęci sobą niż adaptacją nowego pracownika, sztuczne uśmiechy, a za plecami obmawianie i rodzi się jakieś dziwne poczucie winy w człowieku, atmosfera robi się nieznośna, mój pies jest bardziej friendly niż tzw. kierownicy czy szkoleniowcy, brak umiejętności interpersonalnych, dobra praca dla ludzi młodych, którzy jeszcze mają czas i średnio czują jego upływ..stają na głowie, po jakieś premie albo ich brak. Wysłuchałam kilka rozmów jak rozmawiają z klientami, czytając z kartek i wciskają im produkty tylko takie, żeby im premia na koniec się zgadzała. Praca mało, ale to bardzo mało rozwojowa, bez szacunku do klienta i przez takie zachowania poszczególnych osób poziom firmy niestety spada. Albo zmieni się kadra menadżerska albo inne zasady przyjmowania, tudzież rekrutacji do pracy, albo za 10 lat Luxmed będzie pod inną nazwą ...

byly pracownik

zgłos ich ich od razu do Bupy - to podziaa na 100%

Seba
@Monika

o jakim stanowisku mówisz, bo chcę rekrutować do tej firmy

Jaga

Ile zarabia menedżer wsparcia sprzedaży usług szpitalnych. Orientuje się ktoś? Czy pakiet medyczny dla rodziny dają dodatkowo?

Carolina medical lux med porażka. Zero szacunku do pracowników, zarząd siedzi bo siedzi a ci ludzie nigdy nie powinni być na takich stanowiskach - ne recepcje ich. Bardz źle zarządzana firma i ten ciągle nieszczey uśmiech głownej szefowej - po co ona chodzi po tej frmie i sztucznie się uśmiecha i manipuluje ludźmi - przecież ludzie ze soba rozmawiają i wiedzą co ona ona wygaduje!

Zdezorientowana
@pracownik

Eeeee? To Carolina czy Lux Med?

ania
@Zdezorientowana

carolina to szpital luksmedu

Rekrutacja

Po braku informacji zwrotnej mogę domniemywać jak firma traktuje pracowników. Dodam, że aplikowałam na stanowisko menedżerskie i nie otrzymałam informacji po procesie rekrutacji zarówno od osoby przeprowadzającej spotkanie jak i od HR.

Katarzyna
@Rekrutacja

A po jakim czasie mieli dać Ci znać? I mieli dać znać nawet jeśli nie będą zainteresowani Twoją kandydaturą?

Monika koordynator
@Rekrutacja

Nie rób tego, nie ma co marnować swojego czasu i zdrowia. Ta firma to (usunięte przez administratora) dla klientów jak i dla pracowników....

pracownik carolina medical ce
@Rekrutacja

i nie dostaniesz koleżanka prezeski nie musi odpowiadać kandydatom - nie będzie się zniżała do tego poziomu.

Sylwia

Luxmed to pomyłka. Nie mogę dostać się do lekarza. Ciągły brak terminów. Pediatra dzieci chorych cały czas niedostępny . Nie wspominając już o innych specjalnościach. Jestem załamana .

No niestety szkoda czasu i pieniędzy... nie wiem skąd większość lekarzy się tam znalazła...mam wrażenie jakbym przychodziła do ZUSu a nie do lekarza o pomoc. Masakra

Kll

Na jakie widełki płacowe mozna liczyć na stanowisku koordynator ds obsługi pacjenta ?

@Kll

ok. 4000 brutto

@Kll

I ile Ci zaproponowali?

Monika koordynator

Dla mnie ta firma jest dnem ponad dna. Żałuję każdego dnia pracy w tej firmie. Siedziba w Warszawie to koszmar, kierownicy to dramat mobbing non stop. Biorę leki bo już nie mogę sobie poradzić. Nie ma komu pracować w obsłudze klienta.... Każdy się zwalnia bo to jest (usunięte przez administratora) Zanim zaczniesz wysyłać tu CV zastanów się milion razy

Grzela

Dlaczego na internecie piszecie że opisy są po dwóch lub trzech dniach gdzie w Częstochowie wynik opisu tomografii komputerowej to minimalnie 14 dni roboczych licząc od dnia po badaniu z sama płytka lekarzowi nie ma co zawracać głowę bo on chce opis więc pacjent z kwitkiem i bólem kręgosłupa szyjnego śpi na siedząco faszeruje się prochami przeciwbólowymi i sobie czeka a że zwykłego rentgena opis od ręki no po 30 minutach

R36

Nie polecam. Zupełnie spokojnie odradzam. Powód prosty to typowy pakiet dla ludzi zdrowych i dla wyciągnięcia kasy od ludzi.. Prz umowach typowe draństwo oszukaństwo umowa przy podpisywaniu na rok, potem gdzieś na dole drobnym druczkiem dopisane, że niestety na dłużej żeby można było automatycznie zciągać kasę za następny rok, a jak nie to kara umowna. Czyste draństwo odradzam jak potrrzeba iść prywatnie to portal znany lekarz i bez łaski od LUXMEDU z daleka.

??

Czy ktoś z was może pracował na infolinii Luxmed(Warszawa) i może powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera, zarobki czy praca jest faktycznie elastyczna i można dostosować do swojego planu dnia?

@??

jak do 10. dnia każdego miesiąca wiesz co będziesz robić w kolejnym miesiącu to faktycznie elastyczna :D:D UZ 20zl/h na start i jak oddasz swoje życie tej firmie to może dadzą UoP, czasem idzie tez pozamieniać się z innymi godzinami, ale tez nie zawsze

Kazimierz
@korposzczur

Czemu aż życie. To ile godzin dziennie pracujesz? Robota jest na dwie zmiany do godzin wieczornych? Bo zależałoby mi na pracy popołudniami.

@Kazimierz

Odeszłam jakiś czas temu z medycyny pracy, pamietam ze na ogólnej było zupełnie inaczej więc zależy na co idziesz Od razu Ci powiem, ze nie ma możliwości tylko popołudniami Praca jest zmianowa i rano tak czy siak trzeba będzie mieć zmiany Radzę poszukać gdzieś indziej pracy, tu jest koszmar

Były
@Kazimierz

Nie ma tak. Zmiany i rano i po południu

@Kazimierz

A najlepsze jest to, że pracuje tam mnóstwo osób, więc zrobienie grafiku dla jednej osoby ze zmianami tylko porannymi a dla drugiej tylko popoludniowymi, jeżeli osoby na takie wyrażają chęci, nie byłoby żadnym problemem. Na siłę robią ludziom pod górkę.

@??

idzie w większości zamieniać żeby mieć konkretne zmiany, jak wolisz popołudnia to będziesz bardziej pożądany do zamieniania bo większośc preferuje ranki, wiec jak dostaniesz ranek to z łatwością zamienisz na popołudnie, tylko pomyśl czy warto iść do firmy za minimalną, abonamentem za który sam zapłacisz z własnej kieszeni, owocowym dniem, multisportem i angielskim. na podwyżkę nie licz jeśli nie będziesz odbierac dodatkowych infolinii, atmosfera w zależności od ludzi, ale pamiętaj że za plecami każdy jest wilkiem bo samx to odczułxm na własnej skórze, przy pierwszej lepszej okazji będą ci wbijać nóż w plecy i będą mysleć że zapunktowali "u góry" mimo że tak nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 8 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.