Opinie o TK MAXX w Walsall

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TK MAXX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Walsall

Co jaki okres czasu w TK MAXX można ubiegać się o podwyżkę?

Tiri Nowy wpis

Po 3 miesuach

Kamil Nowy wpis

Mam wrażenie, że komuś szkoda pracy w tym miejscu i dlatego pisze takie złośliwe opinie.

Andrei Nowy wpis

Pracuje tam duzo przegrywow polskich ktorzy czuja ze boga zlapali za nogi bo maja prace na magazynie. Strasznie chamscy, agresywni i nereowi ludzie jak to zwykle w takich miejscach. Moje sugestie dla TK MAXX: Omijac z daleka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pozbyc sie polskiej husari zawistnej agresywnej i z iq 40

@Karina, możesz napisać coś więcej o pracy w TK MAXX? Napisałaś swoją opinię, ale nie napisałaś co dokładnie masz na myśli. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Pamiętajmy, że w każdym dziale te warunki mogą ulegać zmianie. Dodając opinię warto zaznaczyć czym się zajmujemy bądź chociaż w jakim dziale pracujemy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TK MAXX? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Karina

Pewnie to zależy od osób w danej placówce.

@Zenek czy mieliście w sklepie TK MAXX umowy zlecenie, że zostały one Wam wypowiedziane przez telefon. Z drugiej strony branża handlowa właśnie tak wygląda, że są okresy, gdzie jest potrzebny duży zasób personelu, a potem już nie. Wyobraź sobie, że zostajecie wszyscy, a nie ma dla Was pracy i każdy pracuje po kilka godzin tygodniowo? Chyba nikomu, by się to nie opłacało, nie sądzisz?

Ijaija
@Marta

Witam, nie mogę znaleźć wątku o tk w knottigley, ale ktoś na FB chwalił ,że dobrze się pracuje.. ale właśnie ktoś udzielił mi informacji,że się pozmieniało i generalnie ludzie z tk uciekają.. ktoś może powiedzieć jak jest faktycznie?

@Olo bez podstaw nie można tak obrażać, szczególnie na forum, które posiada swój regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Możesz napisać, dlaczego tak piszesz o TK Maxxie w Walsall? @bezstresu z Google mogę podać Ci numer +44 1922 471600 musisz sprawdzić czy jest aktualny.

Osobiscie dzwonilam tam 2 miesiace temu uslyszalam oddzwonimy i nic!dzwoniac po raz kolejny po dwoch dniach znow to samo - oddzwonimy i nic. Mimo ze ogloszenia wciaz sie pojawaiaja i dziwnym trafem wciaz te same i ciagle potrzebuja 100 osob nie oddzwaniaja

bezstresu

jaki tam numer telefonu?

@karo a możesz powiedzieć jakie dokładnie są to korzyści? Myślę, że zainteresuje to osoby chcące podjąć pracę w TK MAXX. A i przypominam, że wątek dotyczy Walsall, dlatego nie piszmy o ofertach pracy z innych miast. Podejrzewam, że TK MAXX we Wrocławiu też ma swój wątek, a jeżeli go nie ma to można zawsze go założyć.

karo

no wiadomo, że będziemy cenić takich pracodawców, jakim jest TK Maxx, zwłaszcza, że lojalność tutaj popłaca w dwie strony i każdy zainteresowany i pracodawca i pracownik naprawdę ma z tego wiele korzyści, a szukają teraz np. kierownika sklepu we wrocławiu :) pewnie chodzi o pracę w koronie

ktostam

W UK pensja godzinowa jest troche powyzej najnizszej krajowej na najnizszych stanowiskach. W PL jest podobnie (tzn pracujac na pelnym etacie masz znacznie powyzej najnizszej krajowej).

Daniel1232

Witam znalazłem oferte pracy w tkmaxie na magazynie w uk i chcialem sie zapytac czy ta praca jest godna polecenia? Oraz jeszcze jedno pytanko ta pani co to zalatwia ta prace kazala najpierw kupic bilet i przeslac im scan a pozniej oni wysylaja mail z imieniem i nazwiskiem osoby na ktora mam wplacic pieniadze 260f za mieszkanie i wlasnie nie wiem co robic placic czy nie???

andzia

czesc.chwilowo maja zastuj wiec czekaj zadzwonia napewno ok sierpnia

ja pracowałam w tk najpierw 3 miesiące przez agencje,później agencję zwolnili,po paru miesiącach przyjęli mnie już bezpośrednio przez tk,pracowałam pół roku,ale musiałam wrócić do PL,obiecali że mnie przyjmą jak tylko wróce do UK...wróciłam po roku i co?.... oczywiście mnie nie przyjęli,najwyżej miałabym szanse znów przez agencję,co przypuszczam,że niedługo skończą współprace po raz kolejny z tą agencją,no i tak tk-max mnie(że tak powiem)wykiwał...

kim

sllyszalam ze potrzebuja ludzi do pracy to prawda????

Moze kiedys TK MAXX byl dobra firma teraz to (usunięte przez administratora) i nieszanuja pracownikow, masz pracowac i nic nie mowi liczy sie tylko norma.

oszukany

Ja rowniez nie polacam. Zanim zaczniesz pracowac obiecuja gory, potem okazuje sie cos innego. Ciagle za malo ludzi do pracy, ciagly stres a menagerowie nic nie robią. W UK tez pracowalem i bylo fajnie, najlepsza praca natomiast w PL najgorsza! Nie marnuj sobie zycia i tak tego nikt w PL nie doceni!!

chcialabym pracowac w tkax.co musze zrobic?czy maja tam teraz jakies wolne miejsca?i czy trudno jest sie tam dostac?bardzo prosze o odp

Witam, mozna prosic o jakis kontakt, poniewaz chcialabym tez zaczac tu prace.

obecnie pracuje w tk maxxie od 10miesiecy i jestem zadowolona. to moja najlepsza praca jaka mialam w anglii. zarobki dosyc dobre. premium shifty, znizki na zakupy w tikeju. zalezy gdzie pracujesz praca moze byc zarowno ciezka jak i niewyczerpujaca.

czysta.solidna,malo stresujaca,rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń bardzo milo wspominam prace w tkmaxie..ocena 5+

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Walsall

TK MAXX