Błyskawica

Poznań

Opinie o Błyskawica

chack 2011-06-09 23:49:42
amatorska firma kurierska, dużo mówią mało robią. Idzie zarobić ale są to wirtualne pieniądze - pierwsze płatności wchodzą ok, potem jet tylko gorzej - kolesie(bracia) nie mają pojęcia o prowadzeniu takiej firmy porażka odradzam pracy w tej firmie......................
Mateusz 2012-02-12 19:51:56
A kwestia wypłacalności? Ile trzeba jeździć, by zarobić jakąś sensowną sumkę - nie mówię tutaj o 3 tyś netto na miesiąc?
Na innym forum, wypowiedział się koleś, który nie dostał pieniędzy za pracę dla tej firmy kurierskiej?!
Jak możesz, podaj więcej informacji.
Adi 2012-02-15 23:51:15
Jak będziesz jeździł przeciętnie, to około 200 zł netto na miesiąc otrzymasz. Dla przykładu, ja otrzymałem nic więcej od powyższego, więc rewelacji nie ma. W dodatku własnym samochodem rozwozisz paczki.

Ja ogólnie nie polecam, facet nie jest nastawiony na płacenie swoim pracownikom, w miarę godziwych pieniążków, po prostu stara się jak najwięcej dla siebie zaoszczędzić.

Pisałem z kolesiem na forum, który dostał 145 zł za tydzień działania dal Błyskawicy. W dodatku, jak się okazało - wyszedł na zero, ponieważ coś dołożył do paliwa, ze swojej kasy ;)

anonim 2012-05-10 23:50:53
Tego czegoś nie można nazwać firmą... Całkowity brak profesjonalizmu, zapewnienia na stronie www że dostarczają w standardzie do 2 godzin to pic na wodę. Jeśłi im się uda to może w 4 godziny się wyrobią. Uważają się za najlepszych i jak składa się reklamację to trzeba czekać i czekać aby oddali pieniądze. Stanowczo odradzam!!!!
Justyna 2012-09-12 15:49:22
hej!

Dementuję kilka kwesti:

Firmy nie prowadzą bracia.

Kwestia zarobków jest z góry ustalona- każdy nowy pracownik dostaje wydruk stawek za zlecenie. Każdy może sprawdzić ile zarobił, więc nie może się dziwić dostając wypłatę.
Rozumiem rozgoryczenie byłych pracowników, którym nie chciało się pracować, i robili po dwa, trzy zlecenia dziennie. Rzeczywiście, jeśli się policzy 5zł brutto razy 3 razy 20 dni to na rękę się dostanie 250zł
Przykre jest, że tacy ludzie później wypisują tu takie rzeczy...
Są u nas stali kurierzy- wystarczy zaczepić jednego na ulicy i spytać jak długo pracują, ile zleceń dziennie robią. To będzie bardziej miarodajne niż czytanie opinii zgorzkniałych byłych pracowników, (o ile rzeczywiście pracowali, a nie tylko oczerniają nas).
Najlepsi kurierzy (samochodowi) dziennie robią ponad 20 zleceń. Za przesyłkę mają płacone od 6 do 18 zł (brutto).Ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki pozostawiam Wam :)

2013-08-27 10:30:06
Zarobki zostana Ci zmniejszone albo w ogole ich nie zobaczysz. ta firma upada...
klient_ostatni_raz 2014-03-18 07:50:36
Nie wiem jak się tam pracuje, pewnie nie ma lekko, ale powiem coś jako klient - PORAŻKA! Zleciłem dostarczenie dokumentów z Rataj na Piątkowo. Czas - ponad 3 h od przyjęcia zlecenia, chociaż obiecano mi, że będzie "błyskawica". FV (płatność z góry) dostałem po 1,5 miesiąca, i nie na 30 zł netto, ale na 10 zł. A potem dostałem ... ponaglednie do zapłaty jeszcze 12 zł netto. O nie, tak się bawić nie będziemy :) Mimo, że pisałem do nich z 3 x, że mają bałagan i że poproszę odpowiednią FV. A tu ponaglenie :) Niezła jazda...
kurier 2015-10-18 14:01:45
Słynie z uczciwości? Oszukała tylu pracowników, że aż dziwne , że jeszcze jest na rynku. Ostrzegam przed tą firemką!!!
vgkh 2016-05-13 23:01:21
@true doprecyzuj na jakim stanowisku pytasz o te zarobki, bo wiesz doskonale, że rozstrzał może być ogromny - jak od pensji sekretarki przez specjalistów, kierowników aż do dyrektorów. Więc o jakie konkretnie ci chodzi?
Zostaw swoją opinię o Błyskawica - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błyskawica