Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.

ada 2011-04-19 19:26:33
firma WELLTON to firma nie godna polecenia, po reZygnacji współpracy z firmą księgową były problemy z przekazaniem dokumentów do nowej firmy księgowej,poginęły faktury na sprzęt budowlany, nie odzyskała vatu na czas, źle obliczała składki,zus i US, źle doradzała w stosunkach zatrudnienia pracowników a najlepsze było to , że nawet nie odbierali telefonów ode mnie,nawet nie pofatygowali się z pit-11 dla pracowników na czas a nie mówiąc już o innych ważnych terminach.TRZYMAJCIE SIĘ DALEKO OD TEJ FIRMY-wraz ze mną , odeszło kilkanaścioro moich znajomych -powód ten sam co mój.
anonim 2011-07-04 17:03:08
Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu i nie przypominam sobie sytuacji, o której mowa. Chętnie jednak porozmawiam na ten temat i zrobię wszystko, aby opinia została zmieniona. Proszę o kontakt, może być mailem na adres info@wellton.com.pl. Pozdrawiam.
paradox 2016-02-18 19:50:25
Oo widzę, że nie tylko ja miałam takie problemy z tą firmą :/
Zostaw swoją opinię o Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wellton Account and Finance Consulting Sp. z o.o.