MDS Systems

Opinie o MDS Systems

Obecnie Nowy wpis

Jest dużo pracy i są całkiem ciekawe projekty. Nie widzę jednak jakiegoś ciśnienia i to mnie martwi, bo w tej branży czas płynie bardzo szybko. Pracuje tutaj rok i na razie jest ok.

Ja Nowy wpis
@Obecnie

Potwierdzam. Praca ok, ekipa ok

Hej, jak się teraz tu pracuje? Był tu wpis o tym, ze firma jest w restrukturyzacji, ale z tego co widzę to KRS mają teraz aktywny. To poprawiło się coś? A zarobki jak teraz tu stoją, bo zastanawiam się czy warto pod tym względem się zatrudnić. Ktoś pisał, że kokosów nie ma, ale konkretniej to jak to wygląda?

Obecny Nowy wpis

Restrukturyzacja to już stara sprawa. Firma funkcjonuje i widzę że radzi sobie nieźle

@Obecny

Pracujesz tam? Bo to ważne dla mnie, z kim piszę. Szukam jakichś opinii o pracy z pierwszej ręki, bo chce odejść z aktualnej firmy, ale żeby nie trafić z deszczu pod rynnę przysłowiowego. A umowy jakie macie?

Kinol

https://www.goldenline.pl/firma/mds-systems-sp-z-o-o/ W ogłoszeniu podany jest adres Krzywoustego 74. Czyżby zmiana siedziby?

Niezdecydowany 13

Pytanie jak wyglada obecnie sytuacja w mds ? Pieniadze/atmosfera/szefostwo ? Wie ktos cos ? Chcialbym zlozyc cv... I sie wacham.

Zapraszamy

MDS Systems jest firmą usługowo-produkcyjną świadczącą usługi w zakresie projektowania i produkcji konstrukcji mechanicznych z sektora automatyki przemysłowej. Działalność naszej firmy bazuje na bogatym doświadczeniu, wiedzy naszych pracowników oraz ciągłemu doskonaleniu. Zarówno nasze know–how w obszarze automatyki przemysłowej, jak i doświadczenie w różnego typu projektach zapewnia realizację zakontraktowanych prac projektowych i wykonawczo-montażowych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy

jerzyk2001

polecam

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy

Mario

Dawno temu spawałem dla MDS na zlecenie. Praca rozwojowa,szef wymagający ale wporządku,super brygada z tokarni.może kiedyś zaaplikuję jak się zagranica znudzi.

Brajanusz

Sporo sie zmieniło od czasu kur za oknem. Większość chyba na lepsze

Elek

MDS cieszy się niezłą opinią na rynku, warto się tam zatrudnić?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

miusinski

Polecam pracę w firmie. Można się sporo nauczyć od dłużej pracujących, a i zarobki są na niezłym poziomie. Brakuje trochę bardziej rozwiniętego socjalu, ale miejmy nadzieję że i z tym będzie lepiej.

Julita

@Pracownik, @Były, @Lepiej nie zaczynać - rozumiem, że pracowaliście dla MDS Systems? Możecie coś więcej powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jak wyglądała Wasza rozmowa rekrutacyjna? Czy firma oferuje jakiś socjal poza wynagrodzeniem zasadniczym? Jak wygląda atmosfera pracy? Dzieląc się swoimi doświadczeniami pomożecie innym użytkownikom serwisu w podjęciu decyzji odnośnie tej firmy.

Tymon

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy rekrutuj aktualnie na jakieś stanowisko?

Administracja
@Tymon

Tak, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: pracownik produkcyjny, inżynier projektu, elektromonter i konstruktor. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: administracja@mds-systems.pl.

Julita

@Pracownik czyli warto zaaplikować? Masz jakieś informacje czy firma MDS Systems chce poszerzyć swoje zasoby ludzkie? Bo po Twojej wypowiedzi bardzo możliwe, że sporo osób będzie się poważnie zastanawiało nad podjęciem pracy właśnie tam.

A ja polecam prace w MDS. Atmosfera w firmie jest fajna, praca ambitna, a i wynagrodzenie przyzwoite

Julita

@zatroskany jakich haseł? Chodzi o opinie na forum? Czy nie zgadzasz się z nimi? To może w takim razie podzielisz się swoją opinią na temat pracy w firmie MDS Systems? @Bolek o co chodzi? Nie powinno się rzucać oskarżeniami na forum bez ich udowodnienia. Czy możesz wyjaśnić sytuację?

Julita

@Mad Max a możesz napisać czemu nie polecasz pracy w firmie MDS Systems? Czemu szkoda czasu? Zawsze jakieś to są nowe doświadczenia. Możesz nam wytłumaczyć, dlaczego? Bo nie wiele wynika z Twojej wypowiedzi. Jakie masz doświadczenia z tą firmą?

Julita

@Julita czemu się podszywasz pode mnie i kopiujesz moje wypowiedzi? @Bolek jak to na Wigilii firmowej MDS Systems nie ma sztućców i talerzy? To gdzie ona się odbywa?

Zostaw merytoryczną opinię o MDS Systems - Wrocław

• Jak się pracuje w MDS Systems?

Zobacz opinie na temat firmy MDS Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDS Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MDS Systems?

Kandydaci do pracy w MDS Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MDS Systems