Printor

Łódź

Opinie o Printor

anonim 2015-12-08 06:20
Radzę się dobrze zastanowić i dobrze przejrzeć inne oferty. Niestety,jak większość łódzkich pracodawców, płacą beznadziejnie, na niektórych działach praca w nadgodzinach i w soboty to wymuszona "norma". Wymuszona oczywiście niskimi stawkami godzinowymi, ale odmówić nie wolno-taka forma mobbingu.
W zamian stabilne zatrudnienie (oczywiście wyłącznie na czas określony), pakiet multisport. Firma z perspektywami i ambicjami, może chemik specjalista się odnajdzie.
xyz 2016-02-11 06:14
Kolego anonim, co to znaczy :"na niektórych działach praca w nadgodzinach i w soboty to wymuszona "norma""? Przecież sprawę godzin nadliczbowych, ich zakresu, ilości i zapłaty za nie ściśle określają przepisy. Czyżby taki pracodawca omijał prawo? No to "niezła" firma to musi być.
alibaba 2016-04-25 17:08
Witam ,Jak wyglądają zarobki na stanowiskach,
Magazynier - Elektronik oraz pracownik produkcji obwodów drukowanych,
kolia 2016-07-19 23:07
nie wiem jak z kasa u magazyniera ale dofinansowanie do sportu ma
old boy 2017-04-28 08:37
Jak obecnie wyglądają zarobki po umowie próbnej? Bo na kilka dni testowych dają 13 brutto.. Ciekaw czy troche lepiej będzie później nawet na próbnej? Bo juz biedronka czy żabka lepiej placi
Robert 2017-06-20 15:45
Tzn ze na produkcji są nadgodziny?
Ania 2017-06-20 16:03
Witam. Jestem umówiona na rozmowę w sprawie pracy do Printor.Prosze napiszcie jakie tam są warunki. Czy to prawda że jest jedna zmiana. Jak z tymi nadgodzinami czy sporadyczne się zdarzają,czy może dlatego jest jrdna zmiana żeby robić nadgodziny. No i jakie pieniądze czy faktycznie najniższa krajowa nawet po umowie próbnej?
mca 2017-06-23 17:26
ja byłem na rozmowie 19 czerwca, wygląda że zasuwa się jakieś 200 godzin miesięcznie czyli 9 dziennie a w sobotę 7, a od września ma być podobno 12h/dziennie więc wychodzi że jest obecnie tak jak by dawali minimum, bo niby jest więcej niż minimum ustawowe ale godzin też jest miesięcznie więcej niż minimum czyli o ok. 25%
Ania 2017-06-25 18:39
Tzn jaką stawkę godzinową ci proponowali?
Nicole 2017-07-07 08:47
Stawki na próbę ( 3-5 dni) 13,00 zł brutto. Potem umowa na okres próbny już lepiej. Ogólnie umowy na czas określony ale nie jest źle ( zależy od stanowiska). Wśród pracowników panuje fajna atmosfera, chyba że trafisz na jakiegoś kierownika Sk....na. Warunki typowe dla łódzkich pracodawców. Wszystko zależy na jaki pchasz się "stołek".
Natalia 2017-08-08 23:39
@Ania jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Opowiedz o tym. Czy dostałaś się do pracy w firmie Printor? Jak wyglądały pierwsze dni Twojej pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagasz osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.
incognito 2017-08-10 15:49
Omijają prawo,bo nie ma płaconych nadgodzin,normalna stawka jest na dodatkowych godzinach.
Zostaw swoją opinię o Printor - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printor