INMERO Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o INMERO Sp. z o.o.

ano 2013-12-16 08:20:56
Firma w której nie szanuje się ludzi a kierownictwo uważa to za normalne. Totalny brak kultury.
mlotek 2014-01-04 12:19:06
w 100% nie polecam. brak kultury to malo powiedziane, poziom szefostwa ponizej krytyki, tak jak i calej organizacji w tej firmie. brak podstawowych narzedi typu mlotek mowi sam za siebie jeden mlotek na calej hali to troche za malo, i ze wszystkim jest podobnie, nawet nie ma czym pozamiatac po robocie, ale to jest pikus przy nie regularnych wyplatach, opoznienia potrafia osiagac ponad miesiac... poza tym sposob w jaki jest pracownik traktowany jest nie do zaakceptowania, gorzej niz przyslowiowy murzyn, a stawki ponizej sredniej... OMIJAC Z DALEKA
OMIJAJ INMERO Z DALEKA 2014-02-13 01:28:13
Dokładnie. Firma Inmero to śmiech na sali. Przede wszystkim to ludzi traktują po hamsku i totalny brak szacunku nawet do "starszych" tokarzy i frezerów. Wypłaty się zdarzały nie na czas. Zdecydowanie NIE polecam tej firmy, za te pieniądze to lepiej robić cokolwiek innego.
były pracownk 2016-02-04 22:55:53
Specyfika branży i "ciężki kawał chleba" to problemy tych "biznesmenów". Pracownik nie powinien ponosić konsekwencji decyzji szefostwa i czekać na wypłaty po 1,5 miesiąca. Brak narzędzi rzutuje tylko na wydajność pracy więc to nie powinno być zmartwieniem szeregowego pracownika. A jeżeli specyfika branży ich przerasta to może powinni zająć się produkcją koszy na śmieci, bo może tego typu produkcję będą w stanie ogarnąć, a i zaplecze techniczne będzie jak znalazł :)
mówie jej 2016-04-24 12:23:25
zgadzam się z tobą @były pracownik. Nie bez powodu szefowie maja tak duże pensje, bo ciąży na nich duża odpowiedzialność, a co za tym idzie nie besz powodu pracownicy mają dużo mniejsze wynagrodzenie...co nei zmienia to faktu że tym bardziej nie moze to wpływać na ich pensje
Zostaw swoją opinię o INMERO Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INMERO Sp. z o.o.