Opinie o Naftoserwis Sp. z o.o. w Rejowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Naftoserwis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Naftoserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftoserwis Sp. z o.o. w Rejowiec

Monika Nowy wpis

Hej, od jakiegoś czasu jest dostępna oferta pracy dla młodszego specjalisty ds. badan i rozwoju. doświadczenie nie jest wymagane, więc chyba śmiało mogę próbować. A powiecie mi tylko czemu w wymaganiach znalazło się prawo jazdy?

Firma Naftoserwis Sp. z o.o. szukała pracownika na Inspektor BHP. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

pracownik Nowy wpis

Nie polecam, już któryś z kolei inspektor rezygnuje, kasa bardzo mała, duża odpowiedzialność, a atmosfera w pracy bardzo zła. Dyrekcja zamiast pomóc, to jeszcze chce aby przymykać oczy na niezgodności, aby wszystko robić pod ich dyktando. Tam nie ma atmosfery do pracy i wykonywania swoich obowiązków, nie dadzą nikomu wywiązać się z przepisów i regulacji, leży tam podstawa. Nie mam narzędzi do pracy a potem zwalą winę na pracownika, że czegoś nie zrobił. Ciągłe rozjazdy, nie zapłacone solidnie za wykonywanie zadań , a nawet celowe zniechęcania do działań. Ciągła kontrola przez dyrektorka oddziału, podchodzi pod mobingowanie, zastraszanie i szantaże. A sam z oddziału zrobił sobie swój dwór, sami kolesie i rodzinka, znajomi. Jedni na drugich donoszą jak chcą tam dalej pracować. Państwo w państwie. Lepiej omijać dużym łukiem.

Witam. Z aktualnego ogłoszenia dla Kierownika Projektu wiem, że ma to być docelowo praca w delegacji. Czy możecie mi opisać konkretne warunki jakie przy tym występują? W jaki sposób godziny pracy będą rozliczane i płatne?

Nafciarz Nowy wpis

Jedna klika znajomości i jedna wewnętrzna (usunięte przez administratora) Dyrektor jednego z oddziałów na północy Polski zrobił jedna wielką rodzinę z oddzialu: kolesie, rodzinka, znajomi. Jak nie kraczesz jak oni to Cię zniszczą. Obłuda, zakłamanie. Swoi co liżą mu (usunięte przez administratora) maja nawet dziwne nadgodziny, profity, a reszta zarabia grosze. Atmosfera fatalna. Nie polecam i to nie ma znaczenia czy pracownik fizyczny, czy biurowy. Ten pseudodyrektorek ma wiele za paznokciami udaje świętego i fachowca, ale to fikcja, kryje go góra bo swój, też włazi IM w (usunięte przez administratora), a innych mają za nic.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie Naftoserwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

a widzieliście może te ofertę dla mechanika z oznaczeniem, że to praca na terenie w zasadzie całej Polski? Piszą, że od 6,000 zł w górę się zarabia ale jak można przy tym ocenić nakład pracy? czy jest ona co do tej kwoty adekwatna?

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Naftoserwis Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftoserwis Sp. z o.o. - Rejowiec

• Jak się pracuje w Naftoserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftoserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftoserwis Sp. z o.o.?

Naftoserwis Sp. z o.o.

Naftoserwis Sp. z o.o.