Opinie o Andrex w Turek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrex w Turek

Znajomy

Muszę dodać że ten nick o2 to wlasnie ten Chester to on napisał tą opinie a teraz aby nie wzbudzić podejrzeń napisał niby donos na innych kierowców.Nie będę aż tak beszczelny jak on ale ci co go znają to wiedzą kto jest ten Chester.

@Znajomy

Mateusz lepiej żebym cie nie spotkał na mieście bo szkoda okularów a co do twoich wywodów to każdy cie zna i wie jak to wygląda Jacek p

@anonymous

Się boję jesteś plotusnikiem i tyle prawda w oczy kole co może to ty pisałeś a zganiasz na innych bo takie chodzą tu opinie heh

@Znajomy

Nawet nie masz odwagi napisać kim jesteś zajmij się swoim życiem a nie oczerniasz innych sam pewnie to napisałeś a teraz kozła ofiarnego szukasz pozdrawiam

Puta Nowy wpis
@anonymous

Puta skąd wiesz że to ja pisałem jak nie wiesz to zamknij mordę. Bo takie oskarżenia są karalne. Pamiętaj Alfiku jeden

Sylwia Nowy wpis

Pisaliście, że zarobki są zależne od kwalifikacji. Ile można się spodziewać zarobków na samym początku bez jakichś konkretniejszych kwalifikacji?

Bartek Nowy wpis

Wysokość zarobków jest uzależniona od kwalifikacji i rodzaju pracy ale ważna informacja to ta, że jest to dobra firma

Gość Nowy wpis

Kierwcy są okradani s frachtów nie placiy całej podstawy tylko odciągi od frachtow kradnie jak się da

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Andrex? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Darek

Może jednak zaczniecie doceniać pracę w tej firmie? Andrex ma opinię dobrego pracodawcy, to się skądś bierze prawda?

.........

Pracowalem w tej firmie 6.5roku nie jest tak zle. Jak jestes maruda to ci wszedzie nie pasuje. Pozdrawiam.

Job

Wszyscy znają kwiatka gdyby wypłacał to co należy się kierowcy który się zwalnia to z pewnością nikt by złego slowa nie pisał.Proste chyba.

Chester

Jestem ciekaw ile wam płaci szeryf żebyście dotej pory mieszkali we firmie (usunięte przez administratora) hmm?? Zajmij ie się swoim życiem a nie obrabianie duoy innym jesteście (usunięte przez administratora) i tyle mam do powiedzenia plotkarze z was uważać na nich bo sieja zgroze we formie Liza (usunięte przez administratora) okolice Tuliszkowa (usunięte przez administratora)

Chester

Były kierowców z 02 inaczej(usunięte przez administratora) po co tak piszecie już dawno nie pracujecie a żyjecie ta firma miejcie trochę godności i nie interesuje się ta firma a nie oczerniacie ludzi(usunięte przez administratora) do konbajna bo pole czeka. A panie Jacku P zajmij się swoją (usunięte przez administratora)bo ktoś ma ochote na twoją (usunięte przez administratora) Plociuchy i nic więcej ile wam (usunięte przez administratora)płacił za mieszanie we firmie???

Jakub

@ja, rozumiem Twoje niezbyt miłe wspomnienia dotyczące współpracy z firmą. Twoja wypowiedź jest dość ogólna i nie zawiera żadnych argumentów. Co wpłynęło na Twoją opinię? Czy próbowałeś wyjaśnić z pracodawcą niedogodności, które spotkały Cię w pracy? Jako były pracownik znasz strukturę firmy i mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia. Zachęcam Cię do tego.

Na myśl ze kiedys tam pracowalem ogarnia mnie złość do samego siebie że bylem tak ślepy i głupi.Ostrzegam przed tą firmą oglaszał się już na wszystkich okolicznych stronach internetowych kto tam pracowal to wie w czym rzecz.

Jakub

@Były kierowca 02, czy na rozmowie rekrutacyjnej również ustalono wyższą stawkę, która później, w czasie wypłaty nie była adekwatna do wcześniejszej rozmowy? Czy nie dostawałeś wynagrodzenia równemu temu, co miałeś napisane w umowie? Czy mimo wad jakie dostrzegasz w firmie Andrex widzisz też jakieś zalety?

Były kierowca 02

Nadal oszukuje jest ciągle pod kreska wykorzystuje pracowników za wszystko odciaga, psychologiczne podchodzi do pracownika. Stara się z kłócić pracowników żeby nie było zagrania o podwyżkę na tym właśnie bazuje. Podstawy płaci każdemu inna a najlepiej nadgorliwca. Zarobki niższe jak pisze w ogłoszeniach bo zarobki około 5,5 tys a nie 7 jak pisze w ogłoszeniach. Kiedyś to była firma najlepsza w Turku a teraz ostatnia na liście. Kiedy idziesz na wolne odciaga ci podstawę żenada. Ogarnij się były szefie bo jak naradzie tracisz te firmę. Nie okradaj kierowców z frachtow a będzie dobrze bo z Turku już nikt nie chce jeździć tylko sami z Konina co nie znają tej firmy. Pozdrawiam były kierowca

góść

Nawet nie jest tak źle, bo najlepszym dowodem na to jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników. Atmosfera rzeczywiście jest bardzo wazna, ale każdy dba tutaj o swoje relacje między pracownikami między sobą.

dżygit
@góść

Ciągle się ogłaszają,że szukają kierowców kat.C+E!!! Na pewno to dobrze o firmie nie świadczy!

Kierowca

Nie polecam nie pracuje w tej firmie 3 lata i 200 zl za srodki czystości do dziś nie dostałem a facet wspierał mi że dostałem.to dziad trans firma

Olin

Zarobki od 4,5 tys do 6 tys przy trzech łykendach w kabinie i od 12tys do 16 tys km w miesiącu

kierowca
@Olin

W 100% prawda ,

gosc

robota jest, płatnosc na czas, idzie sie dogadać z wolnym, ogólnie w porownaniu z innymi jest ok

xxx

nie polecam,brak pracy trzy dni oczekiwania za powrotnym ładunkiem to norma a płaca z okrojonych frachtów

obywatel

ANDREWEX a nie Andrex. Praca sezonowa. Produkcja ogrodzeń z drewna itp. Mają swoją stronę www.adrewex.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Andrex - Turek

Andrex