Opinie o IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o. w Warszawa

Marek Nowy wpis

Hej, wytłumaczy ktoś skrót tej firmy ? Co oznacza ? Pozdrawiam

Marek Nowy wpis

Współprace z firmą i prezesem podczas wdrożenie kluczowego projektu dla nas była bezproblemowa. Przeprowadzone analizy dotyczące procesów wyczerpały nasze wymagania. Polecamy kontakt.

Czarek Nowy wpis

itBCG ma aktualnie opinię dobrego pracodawcy. Praca dla tych którzy chcą pracować, polecam!

Nina Nowy wpis

itBCG to firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Mają swoje wysokie standardy i jest to komfortowa sytuacja dla pracowników. Czy taki jest powód tej ciszy, że jest dobrze?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
rty

@oalal hej noo w takiej brazy to z cala pewnoscia zawsze bedzie zapotrzebowanie do pracy tylko ze wiaodmo ze tu ososba bez odpowieniego wyksztalcenia czy tez dosiwadczenia to raczej pracy nie zdobedzie..

wojtek

nie polecam ! byłem tam na rozmowie o prace facet z którym rozmawiałem całkowity brak kultury i brak kompetencji i zgrywał ważniaka na spotkaniu ziewał i był wyraźnie bardzo zmeczony. po rozmowie okazało sie że to rekrutacja dla firmy INFINITE z Lublina. oczywiście po spotkaniu żadnej informacji zwrotnej jeżeli tak przebiegają rekrutacje w itbc w warszawie to współczuję firmie INFINITE i niech ją świeta panienka ma w opiece amen :)

Beata

Fajna firma z dużym potencjałem.

Fabio

Bardzo fajna atmosfera pracy. Słyszałem ze teraz duże zmiany u nich. Jakieś duże przejęcia małych firm się szykują. Chyba dobry kierunek

Maxo

Fajna firma. Kwoty do indywidualnej negocjacji.Można się dogadać. Generalnie Polecam .

Zachęcają mnie wasze wpisy do podjęcia pracy w itBCG. Ważne tez że według was praca rozwija i można się czegoś od fachowców nauczyć. A możecie napisać jakie są w tej firmie pieniądze do zarobienia?

Maciek

Poszukują teraz handlowców do sprzedaży produktów i .NEtowców.

Hubert

Młodych zdolnych w tej chwili potrzebują. Widziałem ogłoszenia

American

Dużo wyzwań i pracy i nowych projektów. Fajny młody zespół.

Bruce

W jaki sposób można awansować w firmie, gdzie jest się pod prezesem gdyż jest kilku pracowników? Wytlumaczcie mi to, proszę.

Neo

Własnie zostałem zatrudniony w itBCG :) Jest ok. Dużo wyzwań które lubię. Dziękuję.

AAA

firma itBCG nie jest spełnieniem marzeń i nie ma tam miłej atmosfery. O rozmowie nt. zwiekszenia stawki można zapomniec natomiast dla nich najlepiej jakby ktos pracował za talerz zupy. Ludzie są tam wykorzystywani i są tam mega rotacje bo nikt nie chce tam dłużej zostać i nie wiąże przyszłości z tą firmą.

Mario

Właśnie kończę współprace z itBCG i dalej będę realizował się w swojej własnej działalności. W itBCG bardzo dużo się nauczyłem i polecam firmę. Miła atmosfera.

Pracowałem tam 3 lata i bardzo miło wspominam ten okres. Fajna atmosfera i ludzie. Firma cały czas ewaluuje w różnych kierunkach i nie miałem problemów z nimi.

gary oldboy

Ta firma istnieje już na rynku 10 lat, więc brak kompetencji nie jest spowodowany brakiem doświadczenia. Dla chcących podjąć tam pracę - nieterminowo wypłacane wynagrodzenie to standard. Jeśli w ogóle zostaje wypłacone.

gosc

Fajna atmosfera w pracy, niestety co charakterystyczne dla młodych przedsiębiorców, brak kompetencji i umiejętności zarządzania.

Zostaw merytoryczną opinię o IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o. - Warszawa

IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Trębacka 4
    00-074 Warszawa
  • NIP: 5252244402 KRS: 0000119125

IT Bussiness Consulting Group sp. z o.o.