Bezpieczne.it Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Bezpieczne.it Sp. z o.o.

zainteresowany 2015-06-05 13:40:20
Szanowni Państwo, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną ludzi, którzy JEDNAK ! coś umieją, proszę czytać wymagania, oczekujemy ,że jednak informatyk to ktoś taki kto widział w życiu router i switch. Wtedy rozmowa kwalifikacyjna trwa dłużej niż 10 minut. Pozdrawiamy Pana serdecznie i trzymamy kciuki za następnego Pracodawcę - może się uda.
1
;liks 2015-10-06 17:22:12
moze firma nie jest jaka stara bo istnieje od 2007 roku ale widze ze sie niezle rozwija. Głównym i strategicznym kierunkiem rozwoju jest bezpieczeństwo sieci systemów informatycznych. wiem ze bezpieczne.it specjalizuje się w dostarczaniu Klientom profesjonalnych usług informatycznych z ofertą uznanych światowych producentów sprzętu i oprogramowania. ale czy znajdzie sie ktos kto poleci ich uslugi? z gory dzieki
1
kalin 2015-11-18 16:07:20
@ooo, moze warto tez zastanwowic sie ze nie jest to wina pracodawcy, zazwyczaj najlepiej to zrzucac wine na nich jakby firma ponosila za to odpowiedzialnosc, jezeli atmosfera jest kiepska i ludzie sie nie dogaduja to jest ich wina, a jezeli pracodawca chce wymienic zespol to podejrzewam ze szuka wlasnie wlasciwych osob
1
isto 2015-11-20 19:23:28
Cały czas przeprowadzają jakieś rekrutacje, teraz chcą inżyniera informatyka, ale firma raczej jest solidna.
1
pablo 2015-11-23 03:49:34
Przecież trzeba pamiętać, że pracodawca nie zawsze ma wpływ na atmosferę pracy. Dla niego ważne jest żeby pracowali specjaliści w danej dziedzinie, a to jak ludzie się między sobą dogadują to schodzi na dalszy plan, nie ma się co dziwić.
1
si[c 2015-11-25 07:05:20
atmosfera atmosferą. Ja nawet w grobowej ciszy mógłbym przeżyć, bardziej interesuje mnie możliwość pracy z domu czy w ogóle jest realna
1
778 2015-12-09 16:03:45
cześć wszystkim, no z tego co ja sie oreintuję to tych ofert pracy już nie ma..no ale szkoda bo całkiem ciekawa praca była jako inżynier informatyki..
1
rzadki 2016-01-08 19:53:25
Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Nie wydaje mi się aby był specjalnie negatywnie nastawiony do firmy. W związku z tym i firma dobrze z nim współracuje
1
umingo 2016-03-09 15:02:19
niestety zawsze zdażają się nadgodziny, a jako inżynier IT w tej branży informatycznej to już szczególnie, ale musza być dodatkowo dobrze płatne na pewno.
sząnze 2016-03-12 21:25:10
Pewnie takie nadgodziny są dodatkowe płatne @umingo, ale i tak pewnie można liczyć na całkiem niezłe zarobki w firmie. Ostatnio nawet nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy, więc stabilne zatrudnienie jest.
max 2016-03-14 21:29:56
ależ @umingo dla niektórych nadgodziny to błogosławieństwo. Można popracować dłużej i są dodatkowe pieniądze. To bardzo ważne. Ale i tak normalnie to inżynier IT nie narzeka na małe pieniądze
ryjeczek 2016-03-16 21:44:36
to fakt, że nadgodziny są meega istotne, tylko niestety nieczęsto jest to praktykowane w firmach. To znaczy zalezy oczywście w jakiej, w każdej możesz zostać dłużej, ale w często niekoniecznie ci za to zapłacą. Oby tu było inaczej :)
bezpieczne.it 2016-03-23 09:41:06
Drogi Kandydacie, Kandydatko do pracy w naszej firmie,
Jeżeli chcesz do Nas dołączyć, przeczytaj proszę, co jest istotne dla „stanu umysłu”, zapoznanie się z tymi prostymi zależnościami
pozwoli uniknąć nam wspólnych rozczarowań oraz bezsensownych anonimowych komentarzy na portalu GOWORK.

1. Jeśli nie rozumiesz, że praca polega na realizowaniu zadań, a nie odsiedzeniu 8 godzin to zajęcie nie jest dla Ciebie.
2. Jeśli nie znasz podstaw informatyki i nie jesteś w stanie podłączyć drukarki lub zestawić VPN’a nie wysyłaj CV.
3. Jeśli Twoja specjalizacja w CISCO ogranicza się jedynie do „odsiedzenia zajęć i zaliczenia ich na 3minus”, nie pisz, że masz takowe umiejętności, bo przy pierwszej okazji dostaniesz do skonfigurowania router, brak wiedzy jest demaskowany natychmiast, po Ci ten stres.
4. Jeśli myślisz, że nie trzeba u Nas myśleć – zapewniam Cię trzeba, rozliczamy z tego wszystkich, zdolność kojarzenia faktów jest niezbędna.
5. Jeśli nastawiłeś się na rozwój, to pamiętaj, że nie wystarczy odbyć szkolenie, należy z niego jeszcze wynieść wiedzę, takie są oczekiwania spółki i to się raczej nie zmieni
6. Jeśli piszesz w CV, że masz „ znajomość” lub „doświadczenie” to oczekujemy, że naprawdę masz wiedzę, mino tego, że to „było dawno”, „na studiach”,” tylko przez chwilę”, właściwie to tego nie robiłeś, a jedynie się przyglądałeś
7. Jeśli masz małą wiedzę, ale jesteś zaangażowany i się strasz docenimy to, niewiedzy, lewactwa i kombinatorstwa nie tolerujemy.
8. Jeśli masz małą wiedzę licz się z tym, że wszystko co robisz, robisz dłużej, a to z kolei wymaga zaangażowania Twojego czasu, nie naszego.
9. Jeśli składasz CV pamiętaj ,że oczekujemy od Ciebie dyspozycyjności, praca dla informatyka w naszej firmie nie oznacza” ciepłych kapci wg grafiku”, tylko realizację potrzeb naszych Klientów.
10. Jeśli nie umiesz zaplanować sobie pracy-nie mieścisz się w czasie, nie wyrabiasz się w 8 godzinach pracy, głównie z powodu nie wiedzy, miej na uwadze, że oczekujemy nadrobienia zaległości, zwłaszcza gdy gonią terminy.
11. U nas trzeba się uczyć ciągle czegoś nowego, jeśli Ciebie to męczy, nic z tego nie będzie.
12. Jeśli obcy jest Ci pakiet office daruj sobie, u nas dokumentacja techniczna i umiejętność jej napisania to podstawa, podobnie jak tabelki w exelu.
13. Jeśli nie chcesz rozmawiać z ludźmi, ( przez telefon, osobiście )poszukaj czegoś innego, nasza praca to przede wszystkim interakcja z Klientem.
14. Nie oszukuj, nie pisz nieprawdy, u Nas te kłamstwa maja krótkie nogi, by przetrwać musisz być samodzielny i umieć realizować cele, ale pamiętaj, że zawsze jest ktoś, kto Cię sprawdza i ocenia, jeśli trudno Ci się z tym pogodzić, nie składaj CV
15. Ta praca jest rozwojowa, ale braki musisz uzupełnić samodzielnie, wyślemy Cię na drogie szkolenia z nowoczesnych technologii, z założeniem że się dużo nauczysz, nawet jeśli miałby to być techniczny angielski, wiedz, że szybkość przyswajania w tej firmie jest weryfikowana, to nie studia, nie interesują Nas „wyżebrane zaliczenia”
16. Jeśli lubisz „spychologię” daruj sobie, to gra zespołowa, szybko wyrzucimy Cię z drużyny.
17. Jeśli nie rozumiesz zasad umów lojalnościowych, nie aplikuj, te zobowiązania rozliczamy co do złotówki.
18. Jeśli oczekujesz wynagrodzenia za pracę, której nie wykonałeś, tutaj „należy mi się” jest rozliczane skrupulatnie, nie wystarczy Twoje głębokie przekonanie, muszą być efekty.
19. Jeśli piszesz w CV ze masz prawo jazdy, wychodzimy z założenia, że umiesz także jeździć i jeździsz bezpiecznie, jeśli czujesz się niepewnie- nie aplikuj, mobilność w tej firmie jest niezbędna.
20. Jeśli nie godzisz się na odbieranie telefonów po godzinach pracy nie pisz CV, będąc zobligowani do świadczenia serwisów 24/7 nie potrzebujemy inżyniera, który wyłączy komórkę, bo „żona tego nie akceptuje”
21. Jeśli masz „luźny” stosunek do higieny osobistej, to nie jest praca dla Ciebie, darujmy sobie żenujące rozmowy dyscyplinujące, szczególnie w aspekcie wizyt u Klientów, wymagamy schludnego wyglądu.

Zapraszamy Cię do współpracy, jeśli jesteś nastawiony na pracę, pamiętaj, że roszczenia z tytułu zawarcia umowy o pracę musza być uzasadnione
I odzwierciedlać stan faktyczny.

Poza konkursem: pisanie anonimowych komentarzy jest wygodna opcją, nie autoryzowania opinii z jakiegoś bliżej nie uzasadnionego powodu.
Jeśli piszesz negatywnie, podpisz się, podzielimy się z użytkownikami forum naszą wersją wydarzeń-
przecież forum ma służyć wyrobieniu sobie opinii o pracodawcy- dlaczego nie odnieść się do sytuacji obu stron?
1
stary 2016-04-04 13:09:21
firma jest ok , krzywdy nie robia duzo da się załatwić, fajne projekty, ale pracować trzeba
mordka 2016-04-15 22:02:51
w każdym razie teraz szukają Specjalisty ds. Sprzedaży Rozwiązań IT
han 2016-04-19 22:31:51
jest ok nie - pracujemy od lat polecam
sante 2016-04-20 19:09:12
Polecam firme, wszystkim którzy chcą pracować. Jesli jesteś w stanie racjonalnie uzasadnić roszczenie nie przypominam sobie zeby nie dalo sie dogadac.
Nigdy nikogo nie zostawili w potrzebie, normalni ludzie.
55 2016-05-10 10:55:19
no i widze ze na prawde dosysc zroznicowane opinie na temat firmy sa
1+1=3 2016-08-09 15:24:48
brak jakiejkolwiek organizacji pracy, nieprofesjonalne kierowanie zespołem, (usunięte przez administratora) Dziwi mnie, że wogóle jakiekolwiek zlecenia realizują z pozytywnym skutkiem.
2
Inia 2016-08-09 15:26:06
Czy ktoś z was aplikował może na ofertę konsultanta? Dajcie znać
Zostaw swoją opinię o Bezpieczne.it Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bezpieczne.it Sp. z o.o.