Bezpieczne.it Sp. z o.o.

Opinie o Bezpieczne.it Sp. z o.o.

zainteresowany 2015-06-05 13:40:20
Szanowni Państwo, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną ludzi, którzy JEDNAK ! coś umieją, proszę czytać wymagania, oczekujemy ,że jednak informatyk to ktoś taki kto widział w życiu router i switch. Wtedy rozmowa kwalifikacyjna trwa dłużej niż 10 minut. Pozdrawiamy Pana serdecznie i trzymamy kciuki za następnego Pracodawcę - może się uda.
bezpieczne.it 2016-03-23 09:41:06
Drogi Kandydacie, Kandydatko do pracy w naszej firmie,
Jeżeli chcesz do Nas dołączyć, przeczytaj proszę, co jest istotne dla „stanu umysłu”, zapoznanie się z tymi prostymi zależnościami
pozwoli uniknąć nam wspólnych rozczarowań oraz bezsensownych anonimowych komentarzy na portalu GOWORK.

1. Jeśli nie rozumiesz, że praca polega na realizowaniu zadań, a nie odsiedzeniu 8 godzin to zajęcie nie jest dla Ciebie.
2. Jeśli nie znasz podstaw informatyki i nie jesteś w stanie podłączyć drukarki lub zestawić VPN’a nie wysyłaj CV.
3. Jeśli Twoja specjalizacja w CISCO ogranicza się jedynie do „odsiedzenia zajęć i zaliczenia ich na 3minus”, nie pisz, że masz takowe umiejętności, bo przy pierwszej okazji dostaniesz do skonfigurowania router, brak wiedzy jest demaskowany natychmiast, po Ci ten stres.
4. Jeśli myślisz, że nie trzeba u Nas myśleć – zapewniam Cię trzeba, rozliczamy z tego wszystkich, zdolność kojarzenia faktów jest niezbędna.
5. Jeśli nastawiłeś się na rozwój, to pamiętaj, że nie wystarczy odbyć szkolenie, należy z niego jeszcze wynieść wiedzę, takie są oczekiwania spółki i to się raczej nie zmieni
6. Jeśli piszesz w CV, że masz „ znajomość” lub „doświadczenie” to oczekujemy, że naprawdę masz wiedzę, mino tego, że to „było dawno”, „na studiach”,” tylko przez chwilę”, właściwie to tego nie robiłeś, a jedynie się przyglądałeś
7. Jeśli masz małą wiedzę, ale jesteś zaangażowany i się strasz docenimy to, niewiedzy, lewactwa i kombinatorstwa nie tolerujemy.
8. Jeśli masz małą wiedzę licz się z tym, że wszystko co robisz, robisz dłużej, a to z kolei wymaga zaangażowania Twojego czasu, nie naszego.
9. Jeśli składasz CV pamiętaj ,że oczekujemy od Ciebie dyspozycyjności, praca dla informatyka w naszej firmie nie oznacza” ciepłych kapci wg grafiku”, tylko realizację potrzeb naszych Klientów.
10. Jeśli nie umiesz zaplanować sobie pracy-nie mieścisz się w czasie, nie wyrabiasz się w 8 godzinach pracy, głównie z powodu nie wiedzy, miej na uwadze, że oczekujemy nadrobienia zaległości, zwłaszcza gdy gonią terminy.
11. U nas trzeba się uczyć ciągle czegoś nowego, jeśli Ciebie to męczy, nic z tego nie będzie.
12. Jeśli obcy jest Ci pakiet office daruj sobie, u nas dokumentacja techniczna i umiejętność jej napisania to podstawa, podobnie jak tabelki w exelu.
13. Jeśli nie chcesz rozmawiać z ludźmi, ( przez telefon, osobiście )poszukaj czegoś innego, nasza praca to przede wszystkim interakcja z Klientem.
14. Nie oszukuj, nie pisz nieprawdy, u Nas te kłamstwa maja krótkie nogi, by przetrwać musisz być samodzielny i umieć realizować cele, ale pamiętaj, że zawsze jest ktoś, kto Cię sprawdza i ocenia, jeśli trudno Ci się z tym pogodzić, nie składaj CV
15. Ta praca jest rozwojowa, ale braki musisz uzupełnić samodzielnie, wyślemy Cię na drogie szkolenia z nowoczesnych technologii, z założeniem że się dużo nauczysz, nawet jeśli miałby to być techniczny angielski, wiedz, że szybkość przyswajania w tej firmie jest weryfikowana, to nie studia, nie interesują Nas „wyżebrane zaliczenia”
16. Jeśli lubisz „spychologię” daruj sobie, to gra zespołowa, szybko wyrzucimy Cię z drużyny.
17. Jeśli nie rozumiesz zasad umów lojalnościowych, nie aplikuj, te zobowiązania rozliczamy co do złotówki.
18. Jeśli oczekujesz wynagrodzenia za pracę, której nie wykonałeś, tutaj „należy mi się” jest rozliczane skrupulatnie, nie wystarczy Twoje głębokie przekonanie, muszą być efekty.
19. Jeśli piszesz w CV ze masz prawo jazdy, wychodzimy z założenia, że umiesz także jeździć i jeździsz bezpiecznie, jeśli czujesz się niepewnie- nie aplikuj, mobilność w tej firmie jest niezbędna.
20. Jeśli nie godzisz się na odbieranie telefonów po godzinach pracy nie pisz CV, będąc zobligowani do świadczenia serwisów 24/7 nie potrzebujemy inżyniera, który wyłączy komórkę, bo „żona tego nie akceptuje”
21. Jeśli masz „luźny” stosunek do higieny osobistej, to nie jest praca dla Ciebie, darujmy sobie żenujące rozmowy dyscyplinujące, szczególnie w aspekcie wizyt u Klientów, wymagamy schludnego wyglądu.

Zapraszamy Cię do współpracy, jeśli jesteś nastawiony na pracę, pamiętaj, że roszczenia z tytułu zawarcia umowy o pracę musza być uzasadnione
I odzwierciedlać stan faktyczny.

Poza konkursem: pisanie anonimowych komentarzy jest wygodna opcją, nie autoryzowania opinii z jakiegoś bliżej nie uzasadnionego powodu.
Jeśli piszesz negatywnie, podpisz się, podzielimy się z użytkownikami forum naszą wersją wydarzeń-
przecież forum ma służyć wyrobieniu sobie opinii o pracodawcy- dlaczego nie odnieść się do sytuacji obu stron?
stary 2016-04-04 13:09:21
firma jest ok , krzywdy nie robia duzo da się załatwić, fajne projekty, ale pracować trzeba
han 2016-04-19 22:31:51
jest ok nie - pracujemy od lat polecam
sante 2016-04-20 19:09:12
Polecam firme, wszystkim którzy chcą pracować. Jesli jesteś w stanie racjonalnie uzasadnić roszczenie nie przypominam sobie zeby nie dalo sie dogadac.
Nigdy nikogo nie zostawili w potrzebie, normalni ludzie.
1+1=3 2016-08-09 15:24:48
brak jakiejkolwiek organizacji pracy, nieprofesjonalne kierowanie zespołem, (usunięte przez administratora) Dziwi mnie, że wogóle jakiekolwiek zlecenia realizują z pozytywnym skutkiem.
Inia 2016-08-09 15:26:06
Czy ktoś z was aplikował może na ofertę konsultanta? Dajcie znać
Zostaw swoją opinię o Bezpieczne.it Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bezpieczne.it Sp. z o.o.