Honeywell Sp. z o.o.

Opinie o Honeywell Sp. z o.o.

ja 2014-10-14 20:28
Pracuje tu juz 8lat. Firma bardzo dobra, wszystko na czas placone i zalatwione. Warto aplikowac do tej firmy. Polecam
pracuś 2016-12-23 10:32
Firma swoje najlepsze czasy ma juz za sobą. Wiele stanowisk zostało zlikwidowanych i przeniesionych do tańszych krajów lub outsourcowanych. Od lat korporacja cięła koszty ale teraz dotyczy to również pracowników. Obcinane są bonusy i szkolenia. Ludzie wysyłani na bezpłatne urlopy. Dodatkowo obcięte są możliwości pracy z domu, które były dużą zaletą firmy. W Polsce firma zatrudnia głównie handlowców i wsparcie sprzedaży więc możliwości rozwoju i awansu praktycznie nie istnieją. Główną zaletą jest zgrany i chętny do współpracy zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Ciekawe jak długo uda się go utrzymać przy obecnych poczynaniach władz korporacji.
Zostaw swoją opinię o Honeywell Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honeywell Sp. z o.o.