Banderas Consulting

Opinie o Banderas Consulting

bubcio79 2010-11-16 12:13:39
Witam
Pracowałem w tej firmie 3 lata. Wszystko pozytywnie, bez zastrzeżeń.
Bardzo pilnują dokumentów potrzebnych do rekrutacji, ale jak ktoś ma komplet to oki.
polecam tą firmę, na pewno się nie zawiedziecie
filipek 2010-11-25 01:17:02
Spoko firma, pracuje tu rok z hakiem. Uczciwa firma, pensja na czas i można nieźle zarobić. Zero zastrzeżeń i minusów ogólnie same plusy.
predator 2011-05-12 20:42:15
[usunięte przez admina] harówa za grosze, kary finansowe za różne bzdety, że też to jeszcze istnieje. UWAGA na tą firmę.
anonim 2011-10-27 21:53:40
Jeżeli chodzi o firmę trzy siódemki to zdecydowanie nie polecam totalna beznadzieja słaba kasa duże kary [usunięte przez admina]..większość ludzi, który skumają tą taktykę pracodawcy szybko rezygnują.
Bogdan S 2012-01-31 07:23:18
i koles juz zbankrutował- zawinoł interes wyjechał gdzieś na zmywak, na sachsy. Cwaniak. tyle jego!!!
anko 2016-04-22 18:30:38
Witam, trochę tu cicho od kilku lat..... Z tego co się orientuję to oni chyba dalej działają jako agencja pracy bo widziałem kilka ofert, czy czasem ktoś odwiedza to forum? I może podzielić się wrażeniami jak to u nich wszystko przebiega chodzi mi o rekrutację docelowo
Zostaw swoją opinię o Banderas Consulting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banderas Consulting