Opinie o PabloNET w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PabloNET. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PabloNET o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PabloNET w Radom

Anula Nowy wpis

W końcu znalazłam firmę która rzetelnie podchodzi do tematu tworzenia i obsługi technicznej stron www. Miła obsługa polecam!

Śmiechłem Nowy wpis
@Anula

U nas obsuga nie kulturalna, bo robimy dobrze robotę i januszków traktujemy z góry, by do nas nie wracali Ale jak przedsiębiorca na poziomie, to i my podchodzimy z szacunkiem A co do treści, że dobrze robią od strony technicznej... Proszę o podanie fraz na które Państwo mają dobre osiągi

Marek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy teraz są szanse na pracę w firmie, może coś o wymaganiach stawianych kandydatowi?

Klient

Witam Czy można prosić o przykładowe frazy, na które Państwo wypozycjonowali klienta wysoko? Na frazy "strony internetowe Radom" widzę Państwa na 9 stronie wyników wyszukiwania. To chyba nie najlepszy efekt. Na frazę "sklepy internetowe Radom" również nie ma szało. Na frazę "pozycjonowanie Radom" w ogóle Państwa nie widzę w 100 wynikach pierwszych. Czy mogą się Państwo czymś pochwalić ?

Pablonet
@Klient

Jako firma nie posiadamy w ofercie pozycjonowania, pozycjonowaniem zajmuje się współpracująca z nami firma zewnętrzna, która zajmuje się tylko i wyłącznie SEO i jest w top 10 frazy "pozycjonowanie stron" w obszarze ogólnopolskim. Jeśli jest pan zainteresowany konkretami i przedstawia się pan jako nasz klient prosiłbym o kontakt na priv., wówczas udostępnimy konkretny przykład optymalizacji i kampanii SEO. Nasza firma jest pozycjonowana na tzw. long tail który z naszych statystyk przynosi większą efektywność.

seo z rw
@Klient

Już wiesz ile są warte te twoje frazy "strony internetowe radom" ?

@seo z rw

(usunięte przez administratora) Ja akurat nie jestem zawodowym pozycjonerem, a mimo to mam lepsze wyniki niż zawodowcy z Radomia Każdy wie, że to co ja umiem jest nie ważne, ważne co umie(usunięte przez administratora) Ale temat na dzisiaj jest ciekawszy. Akcyza na alkohol poszła w górę o 10% :D Co tam frazy pozycjonowanie, wzorce projektowe, marketing internetowy oraz topowe pozycje w Polce itp, (usunięte przez administratora)

@Prog

Wyniki, z frazą 'strony internetowe radom'. Gratuluję targetu.

@rw

tak, tak, tak rw ma lepsze targety i programistów i SERPy wszystko ma najlepsiejsze, bo flaszka była wypita z kim trzeba lepiej napisz jakie frazy ma rw w topach, pośmiejemy się wszyscy

Rywin z RW
@rw

Pan (usunięte przez administratora) ma dobre wyniki na Polskę na innych portalach, ale nie chce, byś tam wchodził,(usunięte przez administratora)

rw

chodź do nas jak taki pewny siebie jesteś, pięć tysi jest do wzięcia, programy trzeba pisać, nowe projekty, wykażesz się, zobaczymy na co cię stać bo na razie to tylko dużo gadasz. nikt inny ci tyle nie zapłaci.

@rw

Za 5000 zł to sobie szukaj w MOPSie :D Trzeba było tyle płacić jak chciałem więcej :D Ja nie pracuje za wszystkim po równo, aktualnie biznes rozwijam i nie chcę pracować dla kogoś

@Prog

boisz się, że byś sobie znowu nie poradził, 5000 ty w rok nie zarobisz na tych swoich frazach. znowu chciałeś cwaniakować ale cię jedną odpowiedzią zgasili.

@rw

Jak napisałem - nie pracuję za wszystkim po równo. Wiedzieliście to już dawno temu. Cieszę się, że prawda wyszła na jaw - to ja odrzuciłem propozycję współpracy. Czuje się moralnym zwycięzcą, chociaż finansowo nie wyszedłem na tym rewelacyjnie. Podziękuje ze względów osobistych. 5000 zł to nie dużo. Nie płacz, że znów nie chcę pracować za zaproponowane pieniądze. Ale doceniam gest :) Nie interesuj się na czym zarabiam, a na czym nie. Nie rozumiem, czemu znów się frustrujesz. Tak ciężko znaleźć dobrego specjalistę? Tak czy inaczej, życzę, by Państwo znaleźli kogoś dobrego w końcu :) Ja dyskusję uważam za zakończoną :)

@Prog

żaden gest, chcieliśmy cię sprawdzić, bo takiego mądrale strugasz na tym goworku. stchórzyłeś, wymówka, jak zwykle. ty byś nawet rozmowy nie przeszedł. jak wszędzie.

@rw

bo bym flaszki nie dał komu trzeba - logiczne, odpadam w przedbiegach Tak, tak, tak tylko sprawdzaliście, ok, wycofujesz się, nie będę Cię gonił Nie stchórzyłem, znaliście moje zdanie na temat kasy - nie zawsze chodzi o wysokość stawki samą w sobie Nie mam zamiaru kontynuować dyskusji

@Prog

ty nie umiesz nie kontynuować. nikt się nie wycofuje, składaj papiery, przyjdź na rozmowę, pokaż co umiesz, tylko nie skompromituj się tak jak za pierwszym razem. co innego pisanie w internecie że jesteś naj a co innego pokazanie tego. flaszki nie przynoś, na to nas jeszcze stać.

@rw

Umiem. Nie raz zaprzestawałem pisać tutaj drogi adwersarzu Adrenalina, także w internecie uzależnia. Chęć wygrania i postawienia na swoim jest jak kokaina. Wiem to i staram się to kontrolować. Wy chyba straciliście nad tym panowanie, bo moim zdaniem i tak w potyczce straciliście więcej. Nie ukrywam, że i ja odniosłem rany :). To uzależnia jak MMA, walki w klatce. Ja z tego wyrosłem dość dawno. Nie pozwalałem sobie jednak wejść na odcisk. Teraz gdy postawiłem na swoim - pokazałem, że to ja podziękowałem, czuje jakąś satysfakcję. Trochę mnie to nauczyło, mam nadzieje nieskromną, że Państwa również. Ja nauczyłem się, że nie warto wojować, mam nadzieje, że Państwo również nauczyli się prostej zasady - że jeśli ktoś domaga się 3500 brutto na okres próbny, to może lepiej zaryzykować, niż osłabiać motywację już na starcie. Motywacja na stanowisku kreatywnym jest bardzo ważna. Dla osoby kopiącej doły pod kable adrenalina zwiększa wydajność. Stres dla osoby kreatywnej jest zabójczy. Stąd liczne chillout roomy w firmach IT oraz konsole i piłkarzyki, by się odstresować. Ja w jednej firmie gdy się zestresowałem przed monitorem, byłem wysyłany przez szefową do ogrodu na godzinę, wracałem po 40-45 minutach :). Fajny mieli ogród, sporo tam spacerowałem Papierów nie złożę. 5000 zł mnie nie satysfakcjonuje. Kwota przyzwoita, po prostu nie chodzi o pieniądze. To sprawa osobista. Mamy inne wartości, spojrzenie na świat, także z perspektywy ekonomii. Nie będzie nam dobrze razem. Za to proponuje zakopanie topora wojennego I życzę dobrych specjalistów z branży IT, dobrych klientów i mało reklamacji Papa, całuski sto-dwa EOF

@Prog

nie wiem co pokazałeś poza swoim trudnym charakterem ani z czego masz satysfakcję. całe lata krzyczysz na goworku że jesteś najlepszy w radomiu, to ok, chodź, sprawdzimy. i tchórz cię obleciał, to było do przewidzenia. kozak w necie.

@rw

OK, wystraszyłem się :) Twoja racja mój spokój Pozdrawiam serdecznie :)

@Prog

pa, będziemy tęsknic. zobaczymy ile wytrzymasz, do następnego.

Śmiechłem Nowy wpis
@Pablonet

"Nasza firma jest pozycjonowana na tzw. long tail który z naszych statystyk przynosi większą efektywność" no tak, bo na kluczowe frazy Was nigdzie nie ma :D

Sławek

Współpracowałem z kilkoma firmami, póki co współpraca z pablonet jest jak na razie bez zarzutu. Mogę ją polecić, wykonali dla nas kilka projektów graficznych oraz sklep internetowy. Pracuje u nich mój znajomy który ma naprawdę duże doświadczenie w projektach IT

Andżelika
@Sławek

Na jakie frazy jest wypozycjonowany sklep? Czy można linka do sklepu? Jaki jest poziom konwersji? Może i ja zamówię

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PabloNET odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Damian

Czy w PabloNET można spodziewać się zadania testowego w czasie rekrutacji? W branży IT jest to często spotykane. Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Jacek

Jest to niewielka firma ale robią fajne projekty dla dużych korporacji. Pracowałem u nich przez jakiś czas, mogę ich polecić.

Damian
@Jacek

Orientujesz się, czy osoba stawiająca dopiero pierwsze kroki zawodowe ma szansa na zatrudnienie w PabloNET?

Filip

Mogę jedynie dodać, że firma to bardzo dobry pracodawca!

Krzyś

Robią fajne sklepy internetowe. Polecam

Jarek

PabloNET to super pracodawca i wystarczy poczytać opinie zadowolonych klientów!

Elżbieta
@Jarek

Fajnie, że uważasz firmę PabloNET za dobrego pracodawcę. Jednak dobrze byłoby, jakbyś poparł swoje stanowisko jakimiś argumentami, bowiem z Twojego wypowiedzi niewiele można się dowiedzieć na temat wspomnianego pracodawcy. Nie jest też jasne, czy wypowiadasz się jako pracownik tejże firmy. Zdradzisz Nam to swoim kolejnym wpisie?

bartosz

Nie są tani ale efekt finalny ma znaczenie i to jak strona jest zoptymalizowana. Po 2 miesiącach od postawienia widać efekty, zwiększył się znacznie ruch na stronie. Polecam

Patrycja

Szukałam w internecie informacji o tym, czy firma PabloNET szuka obecnie nowych pracowników, jednak nic nie znalazłam. Na stronie firmy nie ma nic na temat warunków, które oferowane są pracownikom. Może ktoś z Was może wypowiedzieć się na ten temat? Informacje o rekrutacji też są bardzo cenne.

Artek

Polecam. Wykonali dla mnie sklep internetowy, nie mam zastrzeżeń do nich, sklep działa, obroty wzrosły :)

Mariola
@Artek

sklep działa i to najważniejsze :P

Iwo

Czy możecie wyjaśnić dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Czyżby praca w PabloNET była tak dobra, że nie chce się nikomu pisać?

sumak

Taka praca przy komputerze może rzeczywiście być w miarę prosta, ale wydaje mi się, że zarobki u nich są raczej adekwatne do powierzanych obowiązków, więc nie tak źle.

Łukasz

wykonali mi stronę firmową i kolka innych zleceń, mogę ich polecić. Ceny do zaakceptowania

janek

Mogę ich polecić, wykonali mi sklep internetowych, działa tak jak chciałem.

wacław

Firma wykonała mi sklep internetowy, mogę ją polecić.

radny

Zlecałem firmie pabloNET kilka projektów i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam.

idek

Oj chyba się sputnikowi coś pokręcioło. Nie chodzi o firmę Pabło tylko PabloNET, czylifirmę, która ma doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Z tego co wiem to biuro handlowe mają w Radomiu. Może Pabło zajmuje się importem tekstyliów z Chin , ale Pablo Net z pewnoscią tego nie robi. Chyba wątek trochę sie pogubił komuś.

tomek

Witajcie, ja miałem przyjemność wykonywać zlecenia graficzne dla firmy Pablonet. Różne formy reklamy, grafika ulotek, plakaty itp. - przyznam że szef jest wymagający, grafika robiona musi być super, na wysokim poziomie, ale dzięki temu nauczyłem się paru rzeczy i moje umiejętności graficzne rozwinęły się :) Dlatego miło wspominam zlecenia dla firmy Pablonet . Polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o PabloNET - Radom

PabloNET