PabloNET

Radom

Opinie o PabloNET

JANKA 2013-05-26 16:51:01
Współpraca z firmą "Pablonet" była bardzo owocnym i miłym
doświadczeniem. Strona została wykonana terminowo, z uwzględnieniem wszystkich uwag i preferencji. Wygląda profesjonalnie, przejrzyście i bardzo podoba się naszym Klientom. Koszt wykonania w porównaniu do jakości usługi bardzo niski. Serdecznie polecam współpracę z firmą Pablonet, z pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani.

CMO 2013-05-26 16:54:06
Szanowni Państwo,
błyskawiczny kontakt, szybkość działania, profesjonalizm to główne atuty firmy PabloNETz Radomia, która wykonała naszą witrynę internetową wraz z panelem administracyjnym do
zarządzania treścią. Powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z umową, z należytą starannością i terminowością oraz fachowym, aktywnym doradztwem ze strony Firmy. Z przyjemnością
zatem i pełną odpowiedzialnością polecam firmę PabloNET i p. [usunięte przez administratora] , jako rzetelnego partnera we współpracy przy realizacji podobnych przedsięwzięć.
Marek 2013-06-11 08:32:05
Firma godna polecenia.
sklepik 2013-06-13 11:06:26
Tak, zgadzam się. Pan Paweł robił nam sklep internetowy i jesteśmy bardzo zadowoleni! Sklep jest bardzo profesjonalny i super wygląda :)
Seba 2013-06-19 11:40:21
Firma wykonywała dla nas sklep internetowy. Strona działa bez zarzutów. Koszt wykonania do zaakceptowania.
tomek 2013-11-25 14:26:36
Witajcie, ja miałem przyjemność wykonywać zlecenia graficzne dla firmy Pablonet. Różne formy reklamy, grafika ulotek, plakaty itp. - przyznam że szef jest wymagający, grafika robiona musi być super, na wysokim poziomie, ale dzięki temu nauczyłem się paru rzeczy i moje umiejętności graficzne rozwinęły się :) Dlatego miło wspominam zlecenia dla firmy Pablonet . Polecam!!
herba 2015-01-29 22:20:02
potwierdzam, nam też robili sklep internetowy i jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu cms, autorski, przemyślany, nie ma niepotrzebnych elementów. jest tylko to co potrzebujemy.
herba 2015-01-29 22:20:04
idek 2015-03-13 01:48:40
Oj chyba się sputnikowi coś pokręcioło. Nie chodzi o firmę Pabło tylko PabloNET, czylifirmę, która ma doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Z tego co wiem to biuro handlowe mają w Radomiu. Może Pabło zajmuje się importem tekstyliów z Chin , ale Pablo Net z pewnoscią tego nie robi. Chyba wątek trochę sie pogubił komuś.
radny 2015-06-17 14:12:54
Zlecałem firmie pabloNET kilka projektów i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam.
wacław 2016-01-19 09:17:10
Firma wykonała mi sklep internetowy, mogę ją polecić.
janek 2016-04-15 09:47:40
Mogę ich polecić, wykonali mi sklep internetowych, działa tak jak chciałem.
Łukasz 2016-07-04 17:39:02
wykonali mi stronę firmową i kolka innych zleceń, mogę ich polecić. Ceny do zaakceptowania
sumak 2016-07-13 17:23:03
Taka praca przy komputerze może rzeczywiście być w miarę prosta, ale wydaje mi się, że zarobki u nich są raczej adekwatne do powierzanych obowiązków, więc nie tak źle.
Zostaw swoją opinię o PabloNET - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PabloNET