Progenis Bank Komórek Macierzystych

Kraków

Opinie o Progenis Bank Komórek Macierzystych

anonim 2010-10-19 18:49:56
Odradzam korzystanie z usług tej firmy oraz nie polecam nikomu pracy jako przedstawiciel. Wykorzystują ludzi, szef traktuje przedstawicieli jak roboty, które jeszcze muszą się mu podlizywać, żeby nie wciągnął ich na listę do zwolnienia. Działa podstępnie, atmosfera fatalna, kłótnie i konflikty. Klientom wciska się kity na temat wykorzystywania krwi pępowinowej. O szkoleniach w tej firmie można zapomnieć. Są w tej firmie lepsi o gorsi. Zero profesjonalizmu!!!!!!!!
przedstawicielka 2011-02-21 15:15:05
tak szef nie ma pojęcia o tym co mówi do tego nie umie kłamać i ośmiesza się opowiadając medyczne bajki...
... 2011-02-21 21:07:55
A czy mieliscie rozmowe rekrytacyjną z panem Piotrem Ł?
CRENE 2016-10-20 17:04:47
Progenis a raczej ludzie tam pracujący to oszuści ,wciskają kity. Nie radzę korzystać z tej firmy ,po 10 latach wypowiedziałam umowę , przy formalnościach pytałam czy wszystko jest zakończone nic nie zalegamy, odpowiedziano mi że nic , poproszono mnie o przekazanie im krwi pępowinowej do dyspozycji ,zgodziłam się , a po 2latach przyszło mi z sądu nakaz zapłaty 1000zł bo progenis wystąpił do sądu . Rozprawa odbyła się bez powiadomienia nas . PRZESTRZEGAM TO OSZUŚCI I NACIĄGACZE. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.
Zostaw swoją opinię o Progenis Bank Komórek Macierzystych - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progenis Bank Komórek Macierzystych