Pro-Fill Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Pro-Fill Sp. z o.o.

Obarak 2014-03-13 04:49
Czy ktoś jeszcze pracuje w tych barakach, czy wszyscy się już podusili od tej stęchlizny co tam wali
RAMA 2014-07-16 14:48
Swojego czasu tam pracowałem i nie polecam. Każdy chroni swój stołek i zasłania się innymi. Chęć wykazania się przed właścicielami jest żenująca. Fikcyjnie jest likwidowane stanowisko żeby zwolnić osobę. W oczy uśmiech i miła rozmowa a za plecami wyzwiska i oczernianie. Księgowa też nie lepsza bo u innych wyłapuje igłę a w swoim oku nie widzi belki. Ogólnie atmosfera ciężka i pracownik nie jest doceniany. Człowiek który chciał dużo dla firmy zrobić został zwolniony bo nie skakał jak oczekiwano. Było parę osób na prawdę super, nie wiem czy ktoś z nich tam jeszcze pozostał.
Niezadowolony 2014-09-22 19:21
Potrzebują 2 osoby na stanowiska zarządzające, bo jedna nie wystarczy.
anonim 2014-12-27 07:34
Praca w tych śmierdzących stęchlizną barakach to porażka, ubrania zaraz nasiąkają tym smrodem , że wstyd wyjść do klienta i te próby handlowania art. biurowymi i ściąganymi pod zamówienie bez własnego zaplecza to też porażka
Oferty Pracy
2014-12-24
Żródło: Gowork.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie)
Drozapol–Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje najlepszych Kandydatów na stanowisko: Menedżer / Specjalista ds. HR Miejsce pracy: Bydgoszcz Nr referencyjny: HR Główne zadania na stanowisku: Współtworzenie polityki zatrudnienia i szkoleń Udzi
anonim 2014-12-30 21:00
Chyba tak , bo jak się tam wejdzie to tak(usunięte przez administratora),że hej
Niezadowolony 2015-04-09 15:27
W tych barakach śmierdziało? Niemożliwe
Ja myślałem, że zawsze tam unosił się aromat kawy
Bo tylko, to potrafili robić - pić kawę
Anonim 2015-06-19 09:05
Atmosfera pracy fajna, sami młodzi ludzie, można się wykazać i nie pozostaje to niezauważone!!
ann 2015-06-25 10:55
Byłem w firmie na rozmowie, budynek może niezbyt ładny, ale nie to się powinno liczyć. Rozmowa przebiegła konkretnie i rzeczowo, asortyment mają duży, atmosfera widać było że jest fajna.
pulker 2016-05-11 20:49
ertg, jakbyś teraz bym zainteresowany to nie tylko przedstawicieli potrzebują. Z tego co widziałem to ispecjalistów
Alicja 2017-04-12 13:25
Chcecie dowiedzieć się więcej o Pro-Fill Sp. z o.o.? Zachęcam do odwiedzenia strony firmy, którą znajdziecie pod linkiem: https://toner.com.pl/content/10-about-us
Zostaw swoją opinię o Pro-Fill Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fill Sp. z o.o.