Pro-Fill Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Pro-Fill Sp. z o.o.

Obarak 2014-03-13 04:49:24
Czy ktoś jeszcze pracuje w tych barakach, czy wszyscy się już podusili od tej stęchlizny co tam wali
RAMA 2014-07-16 14:48:02
Swojego czasu tam pracowałem i nie polecam. Każdy chroni swój stołek i zasłania się innymi. Chęć wykazania się przed właścicielami jest żenująca. Fikcyjnie jest likwidowane stanowisko żeby zwolnić osobę. W oczy uśmiech i miła rozmowa a za plecami wyzwiska i oczernianie. Księgowa też nie lepsza bo u innych wyłapuje igłę a w swoim oku nie widzi belki. Ogólnie atmosfera ciężka i pracownik nie jest doceniany. Człowiek który chciał dużo dla firmy zrobić został zwolniony bo nie skakał jak oczekiwano. Było parę osób na prawdę super, nie wiem czy ktoś z nich tam jeszcze pozostał.
Niezadowolony 2014-09-22 19:21:23
Potrzebują 2 osoby na stanowiska zarządzające, bo jedna nie wystarczy.
anonim 2014-12-27 07:34:09
Praca w tych śmierdzących stęchlizną barakach to porażka, ubrania zaraz nasiąkają tym smrodem , że wstyd wyjść do klienta i te próby handlowania art. biurowymi i ściąganymi pod zamówienie bez własnego zaplecza to też porażka
Oferty Pracy
2014-12-24
Żródło: Gowork.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie)
Drozapol–Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje najlepszych Kandydatów na stanowisko: Menedżer / Specjalista ds. HR Miejsce pracy: Bydgoszcz Nr referencyjny: HR Główne zadania na stanowisku: Współtworzenie polityki zatrudnienia i szkoleń Udzi
anonim 2014-12-30 21:00:32
Menedżer / Specjalista ds. HR Drozapol-Profil S.A. 2014-12-24 Żródło: Gowork.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Drozapol–Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutn[...]">@Oferty Pracy - 2014-12-30 21:00:31
Chyba tak , bo jak się tam wejdzie to tak(usunięte przez administratora),że hej
Niezadowolony 2015-04-09 15:27:55
W tych barakach śmierdziało? Niemożliwe
Ja myślałem, że zawsze tam unosił się aromat kawy
Bo tylko, to potrafili robić - pić kawę
Anonim 2015-06-19 09:05:05
Atmosfera pracy fajna, sami młodzi ludzie, można się wykazać i nie pozostaje to niezauważone!!
ann 2015-06-25 10:55:37
Byłem w firmie na rozmowie, budynek może niezbyt ładny, ale nie to się powinno liczyć. Rozmowa przebiegła konkretnie i rzeczowo, asortyment mają duży, atmosfera widać było że jest fajna.
Były Pracownik 2015-08-13 13:21:11
Pracowałem w firmie kilka lata. Można było się w niej nauczyć bardzo dużo samodzielności, de facto ideowo firma miała sprzedawać tonery jednak ze względu na ich mizerność trudno było utrzymać klienta. Kierownictwo dawało możliwość sprzedaży wszystkiego co klient może potrzebować do biura chyba zdając sobie sprawę z tego, że na rynku tuszy i tonerów pro-fill wypada blado, chociaż nigdy nie słyszałem tego wprost. Osoby które myślą o pracy w firmie Pro-fill powinny być przygotowane na brak szkoleń i jakiego kol wiek zarządzania firmą. Przedstawiciel handlowy nie tylko pozyskuje klientów i przygotowuje wyceny ale niejednokrotnie dostarcza towar, zamawia towar, pilnuje płatności klientów i rozpatruje reklamacje. W efekcie praca chociaż na taką na pierwszy rzut oka nie wygląda jest bardzo stresująca. Dodatkowo codziennie rano firmę odwiedza jeden z właścicieli i przeszkadza w pracy. Celem jego przyjazdu jest wypicie herbaty i opowiedzenie suchara, nie daje on oparcia w kwestiach sprzedażowych bo średnio zna rynek i konkurencje. Słysząc o takich firmach jak GMP Group, czyli grupa marcova, TB print, Sietom czy innych liderach rynku robi wielkie oczy, bo jego znajomość kończy się na Pryzmacie i Black-Poincie. Podsumowując bez pojęcia.

Ogromną zaletą jest fakt, że pensja jest zawsze na czas, a premie są naliczane w dość jasny sposób, mianowicie procent od marży. Myślę, że firma miała ogromny potencjał była niestety źle zarządzana, a pracownicy którzy starali się, a właściwie jeden, byli za mało doceniani i motywowani do pracy.

Irytującą kwestie stanowi córka jednego z właścicieli która stosuje ciągłą spychologie, a sama nie robi nic by firma lepiej funkcjonowała. Często w trakcie pracy wychodzi na spacer z psem lub na zakupy, a także zamęcza pracowników firmy opowieściami o tym jak jest jej w życiu ciężko.
pulker 2016-05-11 20:49:01
ertg, jakbyś teraz bym zainteresowany to nie tylko przedstawicieli potrzebują. Z tego co widziałem to ispecjalistów
Zostaw swoją opinię o Pro-Fill Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fill Sp. z o.o.