logo F.H. Kreator

F.H. Kreator

Toruń

Opinie o F.H. Kreator

xxx 2014-09-02 20:39
atmosfera fatalna, brygadziskka wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
VESTIARIUS 2015-06-29 14:20
Naprawdę jest taka fatalna atmosfera ?
Z brygadzistką nie idzie się dogadać ??
Bo nie wiem czy startować do tej firmy czy nie.
dinuś 2015-06-29 22:36
ktoś kto czyta te brednie o pani brygadzistce w tej firmie musi być naprawde na niskim poziomie inteligęcji.ta brygadzistka jest nie zastapiona.ta brygadzistka jest wspaniała dzieki niej ta firma funkcjonuje jak należy...
lulek 2015-07-19 11:47
Z tego co wiem to nie ma ludzi nie zastąpionych
dinuś proszę nie słodź, ponieważ każdy pomyśli na odwrót.
a ogólnie proszę o szczere wypowiedzi jakie są plusy i minusy (wiadomo że nie ma nigdzie sielanki)
Piotr 2016-04-22 12:18
Witam, współpracowałem z nimi w 2014 roku, jak dla mnie firma dość dobra, nie narzekałem na wynagrodzenie, była umowa i nawet atmosfera mi odpowiadała.
gość 2017-07-18 20:10
Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Każdy musi przekonać się sam. W każdej pracy można spotkać tzw. osobę wredną- kwestia wgrania się w środowisko. Ale co prawda ,że ostatnio w Kreatorze z atmosferą nie jest najlepiej. Ja uważam ,że bardziej do tego przyczynia się kierowniczka,a reszta jest tylko efektem domina. A najbardziej po głowie dostaje szary pracownik
Zostaw swoją opinię o F.H. Kreator - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Kreator