Opinie o Air-Pol Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Air-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Air-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air-Pol Sp. z o.o. w Legionowo

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Kaletnik? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Air-Pol Sp. z o.o.?

Na jakie benefity można liczyć w Air-Pol Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Na co można liczyć w tej firmie?? No bez jaj pytanie nie do tego pracodawcy. Tu można liczyć na donos że zadzwoniło dziecko. Taki bonusik.

S Nowy wpis

A to ciekawe co piszesz, pracowałam w tej firmie kilka lat, raczej nigdy nie było problemu, żeby odebrać telefon czy gdzieś zadzwonić, czy wyjść do lekarza w czasie pracy. Pracowałam na normalną umowę o pracę. Nie ma benefitow jak w dużych korpo.

Czy Air-Pol Sp. z o.o. Legionowo organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

M

tak

Alicja
@M

No i jakie te szkolenia są? I jak często? Z tego co widzę w innym Twoim komentarzu podobno tu pracujesz, więc o czym było ostatnie z tych szkoleń?

Nie polecam. Nikomu tak jak to ktoś napisał. Tylko umowa zlecenie na dodatek część wynagrodzenia to zwrot za użytkowanie samochodu dla dobra firmy zaznaczam że nigdy nie przyjechałem ani razu do w/w swoim pojazdem, mało tego nigdy nic nie przewoziłem dla tej firmy swoim autem. To zwykle (usunięte przez administratora) które podsowa do podpisania ksiegowa a jednocześnie kadrów tej firmy. Jak przedmówca napisał jesli się nie podoba to do widzenia.

Alicja

Lol bez sensu. A ile musiałeś za to niby użytkowanie zwrócić w sumie?

Aplikowałeś do Air-Pol Sp. z o.o. na stanowisko Ślusarz / Mechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.
M

Bardzo fajnie się pracuje. mili pomocni współpracownicy, prezes bardzo kompetentny, potrafi rozmawiać z ludzmi, praca w tej firmie to czysta przyjemność, mało takich firm na rynku

Fakt umowa zlecenie to podstawa w tej firmie. Właściciel twierdzi że ratuje życie dając pracę. Dyrektor ustalający wszystko ma jeden tekst jak się nie podoba to nie trzeba tu pracować. Najniższa krajowa, nie można odebrać telefonu nawet od dziecka. Nie polecam nikomu.

Jakie wartości są cenione w Air-Pol Sp. z o.o. Legionowo?

Alina

Najniższa pensja, praca na umowę zlecenie, wszystkie święta 2 tygodnie wolne bez zapłaty, zwalniają kiedy im sie podoba np. przed świątami

magda
@Alina

To prawda. Sama to doświadczyłam. Zmienili umowy aneksem z "umowy o prace" na "zlecenie" a po skończeniu umowy nie można było się doprosić żasnej umowy.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Air-Pol Sp. z o.o. Legionowo! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Air-Pol Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w Air-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air-Pol Sp. z o.o.?

Air-Pol Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Olszankowa 52
    05-120 Legionowo