Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Ruda Śląska

Umowa śmieciowa bez możliwości przejścia na UoP, bardzo niskie wynagrodzenia, obcinanie godzin, zła atmosfera i niekompetencja kadry zarządzającej, a to tylko niektóre z "atutów" tej firmy.

As
@Ruda Śląska

Co ty piszesz godzin jest bardzo dużo każda zmianę zatwierdzają ale kłamstwa.

Jerzy
@As

Jak dają więcej godzin to znaczy że zarobek jest wtedy też wyższy? Wszyscy pracują na zleceniu jak wcześniej ktoś wspomniał czy po okresie próbnym można przejść na umowę na czas określony? Napiszesz?

Qwerty
@Jerzy

Wszystkie godziny są liczone po stawce minimalnej krajowej. Umowa zlecenie jest na zawsze, chyba że masz orzeczenie o niepełnosprawności, wtedy nawet przychodząc "z ulicy" dostajesz UoP na czas nieokreślony. Osoby na UoP nie mają możliwości robić nadgodzin, bo musieliby im więcej płacić, m.in. dlatego wszyscy tu są na zleceniu

Eli
@Qwerty

Bzdura. Są projekty, gdzie blisko połowa składu to etaty. Na pewno sprzedażowe.

dlaczego

KIEDY SIĘ W KOŃCU KTOS ZAINTERESUJE SYTUACJA NA RUDZIE? LUDZIE CHORUJĄ NA COVIDA, A TAM BRAK KWARANTANNY!!!! TRZEBA TO ZGŁOSIĆ!

A co ciebie interesuje czy ktoś jest zaszczepiony czy nie? To że ty się chciałaś zaszepic to twoja sprawa ale nie każdy musi chcieć ryzykować i szczepić się tym g*wnem które i tak nic nie daje. Jaką trzeba być karyna żeby się czepiać tego czy ktoś jest szczepiony xd Szczepienie to indywidualna sprawa także nie rób z siebie pośmiewiska pisząc takie pierdoły.

Krysia
@dlaczego

Ponieważ w Katowicach było tak samo.

ciek@wska

Hej czy orientuje się ktoś jak wygląda tu praca zdalna? Czy odrazu można przejsc na taki tryb?

@ciek@wska

Wogole nie ma pracy zdalnej na tą chwilę

Vvv
@Monika

Co ty bredzisz? Pracuje tak od roku. Wdzystko zalezy od projektu, na ktorym pracujesz.

Ciek@wska
@Monika

mają to w ogłoszeniach na portalach podane stąd moje pytanie

@Ciek@wska

Niby mają, ale nie słyszałam żeby komuś to proponowali, dopiero co ściągali we wrześniu wszystkich ze zdalnego.

Kuku
@Monika

I właśnie poszliśmy znowu na zdalna

@Kuku

No raczej nie wszyscy, trzeba spełniać ich warunki aby na taką przejść.

lolo
@ciek@wska

NA Orendżu średnio po miesiącu Cię puszczą jak chodzić do pracy i robisz to co do Ciebie należy a nie siedzisz z głową w telefonie

Aneta
@Vvv

Na jakim projekcie pracujesz?

Wypłata

Ktoś już dostał wypłatę z osób na zleceniu? Niby mają czas do wtorku, ale po cichu liczyłam, że z uwagi na święta przelewy wyjdą trochę wcześniej… *projekt Tauron

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca na słuchawce

Co by nie pisać, to najbardziej niewdzieczna i nie zaplacona praca na świecie, nieważne na jakim projekcie. Trzymajcie sie ci którzy pracują, powiedzenia i wytrwałości,

Sierżant serek

Pracuję w tej firmie od 5 miesięcy konkretnie na projekcie Orange. Nie wiem jak wygląda sytuacja na innych projektach, ale tutaj jest na prawdę bardzo fajnie - przyszedłem bez doświadczenia, ale dzięki pomocy liderów już po 2 miesiącu udało mi się zgarnąć ponad 1k premii. Polecam serdecznie wszystkim, w szczególności projekt Orange.

Orange
@Sierżant serek

W jakim mieście jest projekt Orange? Ruda?

Fifi
@Orange

Chorzów, mega ludzie tu pracują.

JAsiu
@Sierżant serek

FAKT Orange w Chorzowie to spoko opcja dla osób chcących dużo zarobić, premie są adekwatne do roboty jaką wykonujesz, a się szczególnie nie narobić :D polecam Utrzymanie Klienta - po prostu przedłużasz umowę i ewentualnie coś do sprzedajesz. Kiero mega gość, można dostosować grafik, z wszystkim idą Ci na rękę. Daje POLECAJKE

O co chodzi z pracą zdalna? Od kiedy można na taką przejść? W ogłoszeniu jest taka informacja ze się idzie na zdalna po wdrożeniu?hę?

Zdalne
@Nowy

Nie ma opcji. Osoby pracujące po dwa trzy lata się proszą o zdalne to puszcza max na miesiąc a od września wszystkich ściągneli na lokalizację

lolo
@Zdalne

Zależy od projektu, pracuje na Orange w Chorzowie i tu bez problemu można iść na zdalna po ok miesiącu. Wgl. Maro jest bez problemowy więc nie wsadzajcie wszystkich do jednego wora. Pozdro.

Głogów

Po co jest trenerka która nie pomaga. Sama się śmieje że ona się na tym stanowisku "nie narobi" i przegląda internet.gdy trzeba pomocy to zazwyczaj jest na fajce w sklepie toalecie. My mamy przerwę limitowaną i robimy zdecydowanie więcej a jej przerwy gdy jest nieobecna nikt nie rozliczy. Według procedury o której nikt nie mówi gdy klient żąda natychmiastowej rozmowy z przełożonym to mamy przekazać słuchawkę komuś wyżej. Tylko nikt tego nie uczy i jeszcze dostanie się informacje, że klient ma sobie czekać aż ktoś oddzwoni bo możliwości przekazania połączenia nie ma bo ona z klientami już nie rozmawia bo ma inne stanowisko niż konsultant (bo rozmowa z klientami nie dotyczy pewnie arystokracji w firmie, która jest ponad proceduramib)

Jakieś opinie projekt PGNiG ?

Nicky

jak się pracuje na projekcie dla PGNiG?

Stalinowska Korporacja

Przymykałem oko na to jak Gallup łamię prawo i chciałem być miły i udawałem głupiego bo myślałem że mam stabilną pracę, mądry zostałem oczywiście po szkodzie. Gallup pracując dla Tauron doskonale wie że ich pracownicy rozłączają się podczas gdy klient jest zainteresowany taryfą sprzedawcy. Gallup udaje że nie może sprawdzić w systemie kto się rozłączył podczas rozmowy (serio? dobry żarty) Jest to oczywiście absolutnym kłamstwem które muszą wciskać wszystkim żeby nikt się do nich nie doczepił o łamanie prawa. Za zadawanie zbyt dużej ilości pytań zostajesz zwolniony w ostatni dzień tygodnia a innym ludziom mówią że odsyłają Cię do pracy zdalnej. Liderzy to już w ogóle dramat, mają gdzieś jakie godziny pracy Ci pasują i kiedy chcesz urlop i są na tyle bezczelni że potrafią złamać kodeks pracy i odmówić urlopu na żądanie. Mam nadzieje że ktoś w końcu zrobi porządek z firmą która nowych pracowników traktuje jak papier toaletowy, a starych czci jak papieża pozwalając obijać się im przez połowę swojej pracy z obawy że ktoś na nich do doniesie Prokuratury lub Urzędu pracy.

mmm
@Stalinowska Korporacja

Nic z tych rzeczy które wypisałeś nie jest łamaniem prawa. Kodeks pracy? Jaki kodeks jak byłeś pewnie na umowie zlecenie, a jest to umowa cywilnoprawna i w takiej umowie nie ma czegoś takiego jak pracownik - pracodawca, a jest zleceniodawca - zleceniobiorca. Jeżeli byłeś na UoPie to inna sprawa. Ludzie muszą się w końcu nauczyć że pracodawca nie ma obowiązku zgodzić się na urlop na żądanie! Jak już się powołujecie na kodeks pracy to najpierw sami się z nim zapoznajcie.

?
@mmm

Kodeks pracy art. 1672  Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu. Jedynym wyjątkiem kiedy pracodawca może odmówić udzielenia urlopu na żądanie jest moment, kiedyy zagraża to interesom firmy. No chyba, że dany pracownik nie ma już urlopu w ogóle. A jeśli chodzi o umowe zlecenie to zależy od tego jaka jest to umowa, ale ogólnie skoro wykonujesz pewne zlecenie to musisz je wykonywać w danym czasie, który jest na umowie, ale nie codziennie. Niestety pracodawcy, a raczej zleceniodawcy powinni się liczyć z tym, że jak dają ludziom umowe "śmieciową" to ludzie się będą zachowywać tak, a nie inaczej i że tak jak pracodawce ona średnio do czegoś zobowiązuje tak i pracownika.

Mmmm
@?

Czyli według Ciebie istnieje możliwość, że mimo, że mam urlop na żądanie mogę go nie dostać?

Urlop
@Mmmm

Oczywiście ze pracodawca może ci nie dać urlopu na zadanie jeżeli to ma wpłynąć na prace zakładu. Ale to dotyczy kodeksu pracy a nie umów smieciowych

Ze co
@Urlop

Czyli zadzwonię będąc już na wolnym ze chce urlop ma zadanie i pracodawca każe mo przyjechać do pracy???? Bzdura hahaja

What
@Ze co

No chyba jaja, to jaka idea tego urlopu skoro ktoś może odmowic. A ktoś nie może przyjść do pracy

Urlop
@What

No i jak z tym jest? Pojechałem na wypad i nie mogę być w pracy i każą mi wrócić bo co?

Nana

Hej jestem zadowolona z pracy w tej firmie nie pracuje tutaj od wczoraj . Jeśli naprawdę komuś zależy na pracy postara się a nie piłuje paznokcie przy biurku to idzie fajnie zarobić ;) naprawdę premia nie jest trudna do zdobycja..akurat pracuje na projekcie w Sosnowcu trafiłam na super liderkę zawsze pomoże zawsze ma czas i nigdy nie zawiedzie ????

SOSNO
@Nana

Która to taka super liderka ? Zdradź chociaż inicjały :D bo przecież skoro jest super to nie będzie problemu prawda?

tedi

unikajcie jak możecie projektu tauron w sosnowcu. Nie wiem czy na innych miejscówkach też to tak wygląda, ale tu jest beznadziejnie. Gdyby nie kredyt to już dawno by mnie tu nie było. Ale po kolei. Kadra tylko "jest". Siedzą wszystkie razem w kupie pochowane za monitorami, ciągłe smiechy, obrażanie ludzi, nasmiewanie sie z błędów nowych pracowników. Nie pomogą bo sa zajete tylko sobą albo swoimi ulubieńicami co mogą wszystko i (usunięte przez administratora) na wszystkim co mozna - teele zamykają oczy na to. Jak ktoś już zauwazył codzienne wyjścia wszystkich! do biedronki na minimum godzinę to norma. Druga sprawa to szkolenia, co na nich jest więcej przerwy niż szkolenia ale wiadomo trenerki na fajkę muszą isc co godzine. Poza tym to czytanie procedur z komputera no i tyle. Zadnych ćwiczeń. Atmosfera jest straszna, czlowiek czuje się wrogiem przelozonego w miejscu pracy, M. na calą sale umie kogos wysmiac a jak czlowiek przychodzi po pomoc to krzywo patrzy bo się przerwalo jej oglądanie czegoś w telefonie albo prywatne rozmowy z drugą M. Jedyne co jest na plus to ludzie. Jak sie znajdzie fajne miejsce to mozna wytrzymac jakos te 8 godzin, ale polecam tylko ludziom z mocną psychiką. Premia niezbyt wysoka, ale z podstawą nigdy nie ma problemów.

@tedi

Skoro tak źle malo miejsc pracy jest na rynku? Np w pobliskiej Biedronce? ;)

tedi
@Baba

mam wrazenie ze teele sie zorientowali, ze pisze się o nich prawde tutaj i polecają prace w biedronce. Wtedy juz nikt by nie opisal jakie rzeczy się w Sosnowcu dzieją? dziecinne zachowanie tak samo jak dziecinna jest najmłodsza liderka. Lepiej poprawcie jakość wspolnego miejsca pracy a nie żartujcie sobie tu. Zaraz może z zemsty wszystkich zwolnicie bo nie umiecie sie pogodzić z prawda?? kolejny dzien i nic sie nie zmienia tylko M jeszcze bardziej sie wywyższa jakby chciala pokazać, że wszyscy pożałujemy

SOSNO

Żebyście miały więcej naklejek ? Hahahahahaha

AnGie

Czy są projekty, na których jest praca tylko w godz. 7-15 albo 8-16?

Tak
@AnGie

Sprzedaż ubezpieczeń. Dobra kasa

Him
@Tak

Jeśli lubi kto sprzedawać to może i spoko ale parcie jest sporeeee

Ani

A w jakiej lokalizacji?

Ani

A jest umowa o pracę?

Zlecenia
@Ani

Umowy o pracę nie ma jest zlecenie na zasuwanie

Jakto
@Zlecenia

Wszędzie są szanse tylko tzreba spelniac waruny

@Jakto

Jakie?

Umowa o prace
@Nowy

Każdy projekt ma inne warunki

Warunki pracy

Prosze o informacje na temat projektu tauron, jakie warunki, czy tematy z jakimi dzwonią ludzie to ciezkie tematy, w ogóle na co trzeba sie przygotować jesli chodzi o pracę na.infolinii, nigdy nie pracowalem na infolinii nie mam żadnego doświadczenia,

Xyz
@Warunki pracy

Najniższa krajowa, umowa zlecenie, klienci trudni. Sprawy są błache ale tempo realizacji jest powolne i wysyłasz ciągle ponaglenia spraw, które były już ponaglane. Mimo że nazywa się to infolinią obsługową to liczy się tylko wyłudzanie od klientów zgód marketingowych. Często zaraz po przyjściu do pracy jesteś zwalniana wcześniej i nie ma kiedy wyrobić godzin do wyplaty. Brak doświadczenia nie przeszkadza, możesz nie ogarniać niczego, ale póki wciskasz oferty to będzie dobrze. Na możliwości rozwoju nie licz, oferty są rzadko. Umowy o pracę też nie dostaniesz nawet jak spełnisz wymagania bo "nie mają aktualnie dostępnych etatów" chyba że masz orzeczenie o niepełnosprawności wtedy nie ma problemu. Krótko mówiąc w desperacji możesz się zatrudnić ale tylko gdy jesteś pod ścianą i nie ma zupełnie niczego innego do wyboru

Xxxx
@Warunki pracy

Nie polecam pracy na projekcie Tauron . Praca trudna , pod presją . Wyrabiasz premie która potem jedynie możesz sobie popatrzeć ile jej było bo szukają pretekstu żeby dać jakikolwiek minus .. zwalnianie o 12 albo nawet i wcześniej jeśli chodzisz na ranna zmianę . Niby jest to infolinia przychodząca a musisz ludziom wciskać oferty a nie daj Boże nie zapytasz to odrazu rozmowa z kierowniczka murowana . Jednym słowem nie polecam . Chyba że jesteś postawiona pod ścianą

@Xyz

Nooo to czytam , ze praca marzeń, faktycznie lepiej trzymać się z dala od projektu taurona

Artek
@Xyz

Czy każdy otrzymał już wypłatę?:)

Kamil

Witam, mam pytanko , jak wygladaja zarobki na projekcie tauron, i czy jest możliwość wyrobienia premii , jakie sa wtedy wymagania,

@Kamil

Odradzam, nie wyrobisz premii, osoby z długim stażem mają z tym problem. Jedyna premia to frekwencja ewentualnie jakieś 5 zł za leady. O produktywności zapomnij. Polecam poszukać gdzie indziej aktualnie jest bardzo dużo osób które się zwalniają zwłaszcza przez zarobki

Baba

To chyba z ciebie słaby pracownik.. ja z małym stażem wyrabiam minimum 200 zł premi nie licząc premi frekfencyjnej ;)

Baba

Widocznie jest droższy ;)

Magda
@Baba

Osoby z malym stazem, nie mające wszystkich kolejek maja szanse, szanse maleją jak masz wszystkie kompetencje, tyle w temacie

Czy ktoś może wie jak wygląda praca w tej firmir na linni yves rocher??

Trurl
@Kandydat

Na rozmowie przez telefon. Głupi jestes?

Roszer
@Trurl

Rozmowy przez telefon. Przyjemna praca i atmosfera. Polecam ten projekt

exxy

Siema ludziska. Chce wam powiedzieć, że na projekcie pewnej pomarańczowej firmy NIE ZWIĄZANEJ z telekomunikacją, gdzie pracuję, atmosfera jest świetna. Pracuję tu już pół roku i szczerze mogę powiedzieć, że bardzo polecam. Wypłatę zawsze dostawałem przed 10. Tylko raz zdarzyło się, że otrzymałem później bo 13 (w umowie mam do 25). Ludzie, kadra trenerska, przełożeni są wyrozumiali i w porządku. Były problemy z ruchem na infolinii przychodzącej głównie przez ludzi którym się nie chciało pracować i obcięli kolejki za kare, ale od paru miesięcy bez problemu idzie przepracować pełen etat a nawet aż nadto. Gdy ruch jest normalny idzie zarobić co najmniej 4000 na rękę, gdy trochę słabszy to już różnie to bywa. Najmniej zarobiłem 500zł (przepracowane ledwo 20h w miesiącu). Ugułem prackę polecam

Witam, mam pytanie na czym polega projekt PKP

Szeregowy

Jakiś czas temu miałem przyjemność pracować w Gallupie na projekcie ORANGE w Chorzowie. Niestety musiałem się zwolnić po 1,5 miesiąca z przyczyn rodzinnych. Ogólnie bardzo fajne miejsce, miła atmosfera, fajni ludzie. Na początku trochę się bałem, bo to była moja pierwsza praca, ale kadra była w porządku. Ludzie też bardzo mili, pomagali mi. Jeżeli chodzi o hajs, bo to najważniejsze - za godziny normalnie zapłacone + premia, którą udało mi się wyrobić mimo krótkiego czasu. Jak wszystko sobie poukładam to na pewno wrócę. Naprawdę super atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 21 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska