Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

TOLKA

Wypłaty nie były opóźnione, wszystko było zgodnie z przepisami kodeksu pracy. J

TOLKA

przepraszam nie kodeksu pracy, a kodeksu cywilnego :)

Brak wypłat

Słuchajcie jako obecny pracownik mam tego dość, wiem że dużo pracowników też tu zagląda. Mam propozycję a bardziej prośbę nie pojawiajcie się jutro w pracy. Do momentu zaksięgowania wypłaty na koncie nie pokazujmy się w pracy. Myślę że gdy się większą grupą zbuntujemy pojawi się jakiś odzew. Nie może być tak że oni sobie robią co im się podoba. Naprawdę wierzę że się uda, więc pracownicy bardzo proszę przekażcie ta wiadomość swoim znajomym, z pracy żebyśmy sobie odpuścili ta premie frekwencją ale zyskali wkoncu coś razem, bo to że osobno wyślemy pisma o odsetki, czy nawet grupowo nic nie da. Dopiero w momencie gdy Linia zostanie osłabiona to wierzę że coś ugramy. Ponieważ w grupie siła wierzę w was i pozdrawiam serdecznie.

konsultant

@VVV... Po pierwsze. Pracownicy zatrudnieni przez Serwol Sp. z o.o. są zatrudnieni na umowę zlecenia, czyli w grę wchodzi kodeks prawa cywilnego. Ten przewiduje, że jeśli termin wypłaty wynagrodzenia wypada w dzień wolny zleceniodawca może wypłacić wynagrodzenie w następnym dniu roboczym. Jeśli Serwol wypuści wypłaty w poniedziałek to nie trafia one do pracowników tego samego dnia. Ale pomijaj to wszystko to jest zwykły brak poszanowania dla pracownika. W pierwszy dzień pracy większości pracowników usłyszało formułkę w stylu: "Ja wiem, że to jest umowa zlecenia ale traktujcie ją jakby to była umowa o pracę". Szkoda tylko, że stosować do tej reguły ma się tylko pracownik. Zleceniodawca już nie. Druga kwestia. Serwol jest spółką, która się określa jako agencja pracy tymczasowej... Szkoda tylko, że grudniu 2019 straciła prawo do zawierania umów pracy tymczasowej. W tym okresie została KARNIE wykreślona z listy podmiotów, które mogą takie umowy zawierać przez Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie. Wykreślenie nastąpiło po licznych skargach i karach nałożonych przez Państwową Inspekcję Pracy. Ok... Ktoś by powiedział, że w czym problem? Przecież to umowa zlecenia. Ale z charakteru pracy wynika, że jest to praca tymczasowa, a Serwol jest pośrednikiem między Gallup a pracownikiem. Sąd najpewniej orzekłby na niekorzyść Serwol. Podsumowując. Czy dalej chcecie pracować zatrudnieni przez spółkę, która nie dość, że nie wypłaca wynagrodzeń w terminie to jeszcze ma za sobą liczne problemy związane z działaniem spółki? Te skargi i kary nie wzięły się znikąd. Dyrektor WUP Warszawa też bez przyczyny nie posunął się do takich kroków jak wykreślenie z listy podmiotów uprawnionych do zawierania umów pracy tymczasowej. Nie wiem jak wy, ale ja długo tam nie zagrzeje. Przy pierwszej możliwej okazji zmieniam pracę i dobrze Wam radzę - rozważcie swoją dalszą karierę w tej firmie.

Rolnik
@konsultant

Serwol nigdy nie był agencją pracy... fake news...

konsultant
@Rolnik

Był. Wystarczy zadzwonić do WUP Warszawa. Po drugie - sami tak się ogłaszają

@konsultant

Podane informacje są nieprawdziwe, proszę nie wprowadzać w błąd osób trzecich. Jeżeli P. operuje na rejestrach, to proszę dokładnie je weryfikować i sprawdzać.

Grażyna z Domowych Melodii

Zabawne to jest to, że dział rekrutacji mieści się na recepcji xD nie stać ich na recepcjonistkę, czy coś? nie rozumiem, mega mało profesjonalnie to wszystko wygląda, nie wiadomo czy osoba z recepcji ma jakiekolwiek kompetencje do tych rozmów rekrutacyjnych, pierwszy raz się z czymś takim spotkam że dział rekrutacji jest na recepcji Przede wszystkim brak jakiekolwiek profesjonalizmu, a po drugie jak taka osoba rekrutująca ma mieć swobodę pracy i przede wszystkim możliwość analizy cv - przecież wszystko widać. Zapomniałabym - kierownik działu rekrutacji na recepcji xD no sory ale sami powiedzcie jak to wygląda, naprawdę nie ma miejsca normalnego dla tych osób? Czy na każdej lokalizacji to tak słabo wygląda?

niedoszły pracownik

Śmieszne to zarobki są w tej firmie. Potencjalny pracownik rekrutacji ma taką samą stawkę jak konsultant, nie masz na umowę o pracę, tylko też ma zlecenie. Jaka to jest motywacja do pracy? Zerowa. Kadra na umowie zlecenie. Jak ta firma dalej ciągnie to ja nie wiem, ale to po prostu jest śmieszne. Dział rekrutacji na umowie zlecenie xD podziękowałem, bo to jest po prostu żałosne.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zapytanie

Czy jeszcze są osoby, które w tym miesiącu nie dostały wypłaty albo chociaż premii?

Porażka

To firma to jedna wielka porażka, w tamtym miesiącu wypłata była na styk, teraz nie ma nawet informacji z kadr, nic, traktują nas jak śmieci, mają umowę o pracę i się z nas śmieją jak Pani E.H która stwierdziła "hahaha zaraz będą opinie na goworku" no bardzo śmieszne naprawdę, cały czas patrzą nam na ręce, kontrolują a sami nic od siebie nie dają mało tego, gdy w pracy nie ma M.Cz i P.B to pomocy też nie ma, bo do A.B broń Boże nie podchodź bo cię zaraz zlinczuje że jakim prawem ty śmiałeś podejść i coś zapytać? Czy nie widzisz że on jest zajęty? Jedyny kierownik który nie miał szkolenia ze wszystkich kolejek, konsultanci mają większe kompetencje niż on, bo jedyne co ci powie to cb, ale tak to jest jak się ma w rodzinie kierownika projektu, Pani E.H też powinna zmienić nastawienie co do konsultantów bo traktuje każdego z góry i myśli że jest ch*j wie kim, samo patrzenie na nią wywołuje wku**ienie, dzieje się tutaj coraz gorzej i odradzam pracę w tej firmie, jak to się mówi jaka płaca taka praca także nie oczekujcie nie wiadomo czego od konsultanow skoro sami nie potraficie nic od siebie dać, mam nadzieję że ta firma w końcu kiedyś upadnie i ciekawe co wtedy zrobicie, czy dalej będziecie czuli się tacy ważni :)

Kpiny

W ogóle nie rozumiem kto ich nazwał kadrami... Co to za kadry, które w najważniejszej kwestii czyli wypłaty odsyłają nas do (usunięte przez administratora)?

CALA
@Kpiny

Rzeczywiscie czesto wyplaty sa pozno, ale dzisiaj to juz przegiecie.. ludzie maja rachunki, kredyty.. 19.00 a przelewu nie ma

@CALA

Najważniejsze, że oni mają na koncie nawet już premie. A od nas wymagają zaangażowania w pracy 100% od siebie nie dając kompletnie nic... Jak to mówią jaka płaca taka praca.

CALA
@Kpiny

Tak wymagania sa, mogliby cos dac od siebie.. parametry, leady, profesjonalna obsluga, a o wyplate sie prosic trzeba

VVV
@CALA

Dobra (usunięte przez administratora), bo widzę, że macie za daleko do łba. Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Czytali kodeks pracy? Pewnie nie. Jeśli dzien wypłaty wypada w dzien wolny, to NA UMOWĘ ZLECENIE wyplata może wyjśc najpóźniej dzień po tym właśnie dniu wolnym. Czyli w poniedziałek. Zgodnie z prawem? No zgodnie! Więc o co wam chodzi?

Tl
@Kpiny

Jak nie pasuje to na produkcję idźcie.

lalala
@Tl

jAk NiE pAsUjE tO nA pRoDuKcJę IdŹcie A ty idź polizać buty komuś z kierownictwa

Jeden wielki dramat
@VVV

Widzę kultura osobista na bardzo wysoki poziomie, wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, naprawdę . Cwaniaczysz, bo wypłata przyszła na konto 10 ? Firma i podejście do pracowników dramat . Skończcie już pisać o zapisie na umówię i jakimś kodeksie . Bądźmy ludźmi w jeden miesiąc dwie wypłaty, później czekasz do 21, a jeszcze wcześniej dostaniesz 9 wypłatę . Bądź tu mądry .. każdy ma swoje zobowiązania finansowe i pierwszy raz spotykam się z polityka firmy, ze wypłata jak w rosyjskiej ruletce . Nie daj Bóg czas handlowy przekroczysz o sekundę wtedy wiecie do kogo na czacie pisać z groźbami o potrącenie ( i tak czym wyższe kompetencje tym bardziej nędznej ) premii ale jak człowiek dzwoni pisze na czacie bo potrzebuje pomocy merytorycznie rzadko kiedy ktoś odbierze, bo jesteście tak zajęci graniem w gierki na telefonie albo łażeniem po lokalizacji . Kadry robią sobie dosłownie jaja z ludzi człowiek prosi się o swoje pieniądze i bardzo na miejscu jest wyłącznie telefonu bądź czatu, żeby broń boże nie dzwonić z zapytaniem co z wypłata .

@Tl

Haha! Nie wierzę że jak jesteś zwykłym pracownikiem to Tobie to odpowiada.... Powtórzę jeszcze raz, od nas wymagają leadów zaangażowania a oni mają to w nosie!

Tl
@Kpiny

Nikt wam nie karze tam robić. lubicie Jak wami pomagają skoro nadal ram pracujecie.

Szczyt

Dzis 19 wypada do 21, o godzinie 15 informacja od A. Polok że wypłaty wyjdą może dziś wieczorem a może w poniedziałek. Kadry nie odpisują a jak już odpiszą na jedną z wiadomości to" kontaktujcie się z s.... "odsyłanie od jednego do drugiego. W czterech litareach mają to że ktoś czeka na wypłatę. A jak dziewczyna z lokalizacji wyraziła swoje zdanie o jednym z TL to na następny dzień od razu ją na coaching zebrali i to jest w porządku. Jak się jakiś negatywny wpis na daną lokalizację pokaże to od razu wielkie bum bo co to ma być. Zero poszanowania dla pracownika. Odradzam

Wkurzona

Właśnie A.Polok dała wiadomość że wypłaty będą wypłacone najpóźniej w poniedziałek :( a czy ktoś pomyślał że my mamy rodziny, rachunki i zobowiazania. Cały dzień żadnej informacji. To my piszemy i się prosimy o nasze pieniądze. Co miesiąc to samo brak wyplat wypłaconych w terminie. Co miesiąc jest gorzej. Brak słów.

Wypłaty

Powtarza się sytuacja z tamtego miesiąca, dziś 19 wypłaty nie wyszły. Zgodnie z umową powinny 21 już być na koncie. Kadry sprawę olewają, zero odpowiedzi, nigdzie się dodzwonić nie idzie. Czy ktoś się orientuję gdzie można złożyć zawiadomienie bo ewidentnie nie wywiązują się z warunków umowy

wanda
@Wypłaty

pamiętajcie, że pracownik, któremu zakład pracy nie wypłaca pensji w terminie lub wypłaca ją w zaniżonej wysokości, ma obowiązek domagać się odsetek za czas opóźnienia w wypłacie. My złożyliśmy zawiadomienie do PIP powiedzieli, że trzeba poczekać 14 dni.

@wanda

W jakiej wysokości są te odsetki ?

Apsik

Ciekawe czy spółka S raczy wypłacić w tym miesiącu pieniądze normalnie czy też znowu stwierdzą że mają to w d. i każą nam czekać do poniedziałku :)

Wypłaty
@Apsik

Zdaje mi się że nawet jeśli dziś wypłaca to osoby mający konto w innym banku i tak już dziś nie dostaną wypłaty i znowu na weekend zostają bez wypłaty.

Naprawdę?!

Ale ,że co Ty opowiadasz?! Jak byś ogarniała/ogarniał procedury ( np podstawowe rzeczy) , nie przekraczał przerwy, służbówki, itd to myślę, że będzie wszystko okej. A to chyba logiczne jak idziesz na zdalne to nikt nie rzuci wszystkiego u nie poleci Ci pomóc, gdyż obowiązuje kolejka do pomocy ?! Czyż nie tak ? Z tego co się orientuje na bieżąco sa odbierane telefony od konsultantów ,którzy pracują na zdalnej. A wydaje mi , że trochę nie fair opisujesz tutaj tak naprawdę głupoty! Bo nikt z pomocy nie patrzy krzywo, tylko stara się pomóc.. a jeżeli Coś Ci nie odpowiada to wystarczy podejść do TL (który nie jest jakimś ufo i nie potrafi rozmawiać) i wystarczy rozmowa, naprawdę.. jesteśmy dorośli (chyba) wiec nie zachowujmy się jak dzieci.. Ale pisząc juz ten wpis zachowujesz się jak dziecko, tak więc co się dziwić. Ogólnie placówke G... jak najbardziej polecam . Przychodzimy tu do pracy , a nie na wczasy! (Jak co nie którzy) i obowiązują Nas tez jakieś zasady, a jak komuś to nie odpowiada to proszę zostać w domu. Nie widzę problemu ????????

koko
@Naprawdę?!

osoba,która oficjalnie jest tu trenerem,bardzo sporadycznie przeprowadza szkolenia osobiście w większości powierza to zadanie niezbyt kompetentnym pupilkom a później jak ktoś przychodzi do niej z pytaniem to tylko przewraca oczami

@koko

Osoby prowadzące szkolenie są mało kompetentne ale mimo to to one są proszone o pomoc-jakoś opinia nie składa się w logiczną całość i każdy to może potwierdzić i nawet ty tak krytykując te osoby zapewne nie jeden raz poprosiłeś lub poprosiłaś te osoby o pomoc i ta pomoc została udzielona a teraz potrafisz napisać o braku kompetencji? Może następnym razem było by warto zastanowić się nad wpisem zanim będziesz oceniać czyjeś kompetencje i zachowanie bo z tego co piszesz to tych kompetencji co za tym idzie wiedzy Tobie brakuje a tak na marginesie gdyby osoby czekające na połączenie chociaż czasami zaglądały w procedury to tak często nie musiałyby szukać pomocy u pupili jak i również u trenera wywracającego oczami

Były konsultant

Czyli nic się nie zmieniło, nadal się umywa ręce i nie zauważa problemu, a winę zgania się na nieznajomość procedur.

koko

Wszyscy święci,idealni ,sprawiedliwi i uczciwi,zwłaszcza dwie.Jedna brała kasę za sprzątanie,którego nie wykonywała a druga bierze kasę za szkolenia,których nie przeprowadza,bo ma od tego ludzi,którym coś się wytnie coś poprawi.Cyrk na kółkach.

Prawda w oczy kole

No i przyszedł taki czas, że i ja sobie pozwolę napisać i wtrącić „piec groszy” Nie rozumiem po co tutaj się odbywa takie bezsensowne i do niczego nie prowadzące mogę określić pisanie głupot! Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktokolwiek przewracał oczami jak mi pomaga, zawsze wiem i czuje że jak podejdę z problemem do trenera czy mojego TL udzieli mi kompetentnych informacji i pomoże mi z moim problemem, zawsze wiem ze mogę liczyć na swojego TL. Niekiedy nie ma się co dziwić ze ktoś zwróci Ci uwagę jak podstawowych parametrów nie potrafisz wyrabiać i przychodzisz do pracy się „przerwować” jest to logiczne bo ktoś za to się tłumaczy. Takie wpisy tutaj to istna żenada z każdym problemem można podejść do TL który nigdy nie odmawia rozmowy ;) Jak ktoś woli przeglądać telefonik i podchodzić i pytać 100razy o to samo, zamiast zaglądnąć w procedury to już i trener i TL jest bezradny moi mili. Czas się ogarnąć i wziąć za prace a nie za wypisywanie bzdur.

@koko

Skoro jest taka beznadziejna atmosfera pracują tak bardzo niekompetentni i nieuprzejmi ludzie to po co męczysz się w tym cyrku na kółkach może zamiast robić z siebie i z innych błazna lepiej zmienić cyrk np na zoo

Pracując aktualnie jako konsultant na projekcie w mieście „G” powiem tak - obie strony, które są przeciwko sobie udzielające się tutaj mają po części rację, ale niektóre problemy poruszane tutaj naprawdę są wyolbrzymiane. Zastrzeżenia do pomocy merytorycznej? Owszem, można mieć coś do zarzucenia, bo nie zawsze jest udzielana „dobra” odpowiedź - ale nikt nie jest nieomylny. Nie wszystkie kwestie są uregulowane w procedurach i niektóre informacje są udzielane według „doświadczenia” na infolinii. Zastrzeżenia do TL można mieć różne, więc osobiście zachęcam do podejścia osobiście i wyjaśnienia sprawy. Z każdym można się porozumieć, tylko wystarczy rozmowa, której tutaj zdecydowanie brakuje i pojawia się wyrzucanie żalu wszędzie, tylko nie tam gdzie trzeba. Faktem natomiast jest to, że osoba będąca na stanowisku szkoleniowca rzeczywiście te szkolenia prowadzi dość sporadycznie, szkolenia są realizowane przez osoby, które pełnia role pomocy merytorycznej na sali. Moim zdaniem atmosfera na placówce jest dobra, jeśli wykazuje się chęć porozumienia. Warto zainteresować się wypłatą, która najprawdopodobniej znowu nie będzie na czas

LEAD

System całkowicie na T nie działa. Procedury którę same sobie zaprzeczają. Sens pracy na infolinię T to przeproś za to, że ktoś inny (usunięte przez administratora) wyślij ponaglenie którę i tak zapewne nie będzie zrealizowane, zbierz LEAD na gaz lub Energię. Tylko pamiętaj masz skracać czas rozmowy, nie ważne, że system ci się zawiesza. Jeżeli chcesz pomóc klientowi od razu zbieraj Call Back, w ciągu 1 miesiąca na pewno ktoś odzwoni, bo nie ma sensu byś co kolwiek szukał, zmieniał ,sprawdzał bo kilka takich rozmów i już pożegnaj się z premią zwłaszcza jak masz wszystkie szkolenia to nawet klienta nie przełączusz. Ale zbieraj leady na E i LG bo na twoje miejsce jest tysiące ludzi. Tyle w temacie pracy na T. Piszę to tutaj bo żadne rozmowy nie przynoszą rezultatu. Ps tak, zawszę mogę poszukać innej pracy, ale chodzi też o jakieś standardy pracy zwłaszcza, że pracownika nic i nikt nie broni i PS2 Siku tylko co 3-4H bo nawet jak masz 50 minut przerwy to musisz prosić o nią w cięższe dni.

Karol
@LEAD

Tak czytam opinie pracowników i się zastanawiam czy w tej firmie są nie wiem Kierownicy TL ktoś do kogo może się zgłosić pracownik z problemem?Osoby na stanowiskach managerskich raczej są odpowiedzialne za porządek w firmie a nie bałagan.Dodatkowo skoro w umowie macie termin wynagrodzenia 21wszy ( z tego cz przeczytalem to zgodnie z Kodeksem Pracy Pracodawca musi się wywiązać.O co kaman?Naprawdę jest tam aż tak źle?

@Karol

Może nie ma tragedii, w umowie jest informacja ze 21 pieniądze mają być już na koncie. A zadko się sto zdarza, jak wypada w weekend powinny być w piątek a nie poniedziałek. Jeśli chodzi o Lead to no cóż jest o tym informacja na poacztku, jak masz z tym problemy toTL zrobi Ci coaching i spróbuję pomoc.

Tosieńka

Wszystko super ale dowiedzieć się czegoś z kart to dramat. Nie ma numeru telefonu nigdzie bezpośrednio do Kadr, nawet na stronie wewnętrznej. Żeby uzyskać zaświadczenie o dochodach trzeba czekać długo i się milion razy prosić. Jak już jest kontakt telefoniczny z kimś z kadr to jakby osoby z przymusu tam pracowały. Wszystko źle.

Można prosić o informację jak wygląda praca na PGNiG i tauron? To sprzedaż?

Kadry

Kadry w tej firmie to jakiś żart, informacja żeby nie chodzić z pytaniami tylko lepiej w jakiejkolwiek sprawie pisać przez formularz zgłoszeniowy a Pan pełnomocnik P. Z i reszta nie wiem czy jeszcze pracują czy piją 10 kaw na dzień i nie mają czasu, czy jedzą ciasteczko albo mają tyle pracy że nie są w stanie odpowiedzieć na jedno pytanie. Ta firma to zaczynając od kadr a kończąc na tych z góry to jedna wielka pomyłka i przekręt. A szkoda bo jeszcze jakieś 7-8 lat temu było super.

Boss były gallup
@Kadry

zgadzam się12 lat temu było ok czyli lata 2029 vatten fall np w latacch 2007/-0/09 wyciągałem z premiami róznymi 3.tys 3,5 netto z palcem w... ;))

ŻENADA

Mamy 19, brak info czy będą wyplaty. Wszyscy maja to w (usunięte przez administratora) Ale masz siedzieć i pracować bo musisz, ale wynagrodzenia za ta ciężka prace wyslac nie chcą. Krążą plotki ze serwol upadł, nikt się do tego odnosi. Zenada. Nikomu nie polecam pracy w tej chorej firmie!!!!!!!!!!!!!

Żenada2
@ŻENADA

Skąd informacje, że upadł? Jak sie dzwoni na nr telefonu który serwol ma na stronie jest od razu poczta głosowa także zaczynam sie serio martwic

Rybka
@Żenada2

Bo telefon serwol odbieraja w kadrach taka prawda. Wystarczy zejsc na parter. Maja wylaczony tel zeby (usunięte przez administratora) nie zawracac setny raz z zapytaniem kiedy bedzie wyplata!!!!? Wiekszosc osob nie dostalo przelewow na czas. Ci co doatali to wybrańcy czy jak? Nie i teresuje mnie ze ksiegowanie bedzie po week. Bo rermin minął. Ciagle zaslaniaja sie umowa a wyplaty to maszyna losujaca nic nie mozna zaplanować bo sa placone wroznych terminach.

@ŻENADA

Ja wypłatę dostałam, zawsze była mowa, że do 21 i nie spóźnili się nigdy

No okej, fajnie, że dostałaś i co w związku z tym? Sam nie mam wypłaty, mimo zapisu w umowie, że do 21 dnia miesiąca ma znaleźć się na koncie.

Stefan

Udało Ci się wyjaśnić co z tą Twoją należną Ci wypłatą? Niepokojące jest to, że są w ogóle jakieś problemy z płatnościami. Zaczynam się zastanawiać skąd one mogą w ogóle wynikać? Napisz coś więcej o pracy w firmie Gallup Polska a myślę, że pomożesz tym samym wielu osobom. Możesz to zrobić? Będzie mi miło.

@Stefan

Nie ma żadnych problemów, część osób nie umie czytać umów które podpisuje, cała zagadka rozwiązana

Taka sytuacja

Czy ktoś z was też miał taką sytuację że pani miała zadzwonić w sprawie,a nic takiego sie nie wydarzyło?

Rockie
@Taka sytuacja

Tak ja miałem musisz iść do lidera i mu to wyszeptac na uszko A następnie złapać za krocze.

Klapqucjusz

A mi nie przeszkadza brak kasy pracuje bo lubię naciągnąć ludzi na sprzedaży kasa to tylko dodatek.

BRAK WYPŁATY

Czy ktos sie orientuje kiedy beda wypłaty? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 21 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska