Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Baćpol

Robią jeszcze w Warszawie brygadziści Pinki i Mózg?. Mały co krzyczał kurde mol i ja pierdziu - 40 lat na magazynie i dalej bez uprawnień na wózki i ten drugi z duzom głowom co udawał że cokolwiek ogarnia? Ale już chyba sie zorientowali że do niczego sie nie nadaje?

Jung

Ruskie rządzą? Chyba twoimi gaciami.

Jung

Przepraszam / прошу прощения

Major

Tak poczytałem te wpisy o WOŚP i na prawdę, kogo ten Kramel zatrudnia, ludzi co podstawówkę za worek kartofli skończyli :) I do tych szczekaczy na Owsiaka, mam nadzieje, że już złożyliście deklarację o odmowie leczenia was i waszych dzieci na sprzęcie zakupionym przez WOŚP? I polecam przejść się do dowolnego szpitala i zobaczyć, że za pieniądze waszego towarzysza Jarosława może załapiecie się na butle z tlenem.

Paulinka
@Major

Ludzie na oczy przejrzeli. Dość tej hucpy. Wolałbym zobaczyć wille i oświadczenia majątkowe owsiaka. WOSP to tylko propaganda , fakty sa takie że te zakupy Owsiakowe to jest jakiś ułamek procenta sprzętu w polskich szpitalach ,a ciemni ludzie myślą że to wszystko za owsiakowe czyli nasze ze zbiórek. A tu guzik prawda. Poziom polskiej służby zdrowia podniósł sie wyraźnie dzieki własnie Jarosławowi i jego partii która w ciągu 6 lat podwoiła budżet służby zdrowia. To co jest teraz a to co było jeszcze za donka to niebo i piekło. Polecam przejść sie do szpitala i zobaczyć a nie wypisywać infantylne głupoty.

Kitel

Wreszcie mądra opinia! Brawo Ty

Korsarz
@Major

To nie muszą być pracownicy firmy, jak widać to są pieniacze internetowi albo opłacani przez mateuszka kłamczuszka wyprani z mózgu najemnicy. Nie warto zniżać się do ich poziomu. Podobnie sieją swoje farmazony na innych profilach firm. Taki skrzywiony, trollowski pomysł na życie mają. Normalni ludzie rzadko tu wchodzą i wdają się w polemikę. Znam wiele osób z Kramela i uwierz, mają się bardzo dobrze.

Pracownik Kramela
@Korsarz

OOooo ... widze zwolennik opozycji. Ile zapłacił ci za ten durny propagandowy wpis Borys Dupka i Szambolan Czaskoski ? 2, 50 zł? Ja też znam wiele osób z Kramela pracuje tu już 5 lat i uwierz mi Owsiak nie ma tu zbyt wielu zwolenników. Ludzie przestaja być stadem baranów i widzą co ten człowiek wyrabia. Dobrze że przynajmniej TVP tego cyrku i obciachu nie reklamuje

Aktualność
Firma Kramel gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, wspierając lokalne sztaby w organizacji 29 finału w naszym mieście!

owsik to ta miernota co pluje jadem na Polski rząd ? Nie dam na niego złamanego grosza. Wpłacajcie ludzie lepiej na Caritas jak chcecie pomóc , a nie temu naciągaczowi co świetnie żyje z ludzkiej głupoty i naiwności

Super! To się chwali. W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 MLD PLN i kupillła ponad 65 200 urządzeń które pracują w szpitalach w całej Polsce i ratują życie oraz zdrowie dzieci i dorosłych. Moje dziecko też z korzystało, więc bezsprzecznie warto pomagać!!!

Mirek
@Adam

Pewno w tym roku będzie zbierał na ,, chorych'' na medialną plandemię kuronawirusa. Wpałcajta ludziska i róbta co chceta !!! Byle sie owsiakowi zgadzało na fundacjach ,, Mrówka cała '' i ,,Złoty Kokos'' Żal tylko tej młodzieży co ją owsiak robi w konja

Krycha
@Adam

Róbta co chceta , ale wpłacajcie lepiej kase dla mnie a nie dla jego !!!! Bede walczył z bezobjawowym Koronawirusem !!!

Paulina
@Monika

1,3 miliarda przez 28 lat ??? To bardzo nędznie zbiera. Bo budżet służby zdrowia tylko w 2020 roku wyniósł 109 miliardów zł. To PIS podniósł wydatki państwa na służbę zdrowia. Mocno przereklamowany ten Owsiak

@Paulina

Po pierwsze: zawsze warto pomagać i chyba tu wszyscy się zgodzimy!? Taka inicjatywa na szczęście jest dla większości Polaków ponad podziałami. Sam Prezydent Duda z małżonką przeznaczają fanty na licytacje. Po drugie proszę mieć świadomość, że to nie są pieniądze budżetowe, tylko społeczne, więc porównanie państwowego budżetu całego systemu ochrony zdrowia ze zbieranymi przez WOŚP pieniędzmi zawsze będzie opatrzone ogromną różnicą, co jest naturalne. Ale warto przy tej okazji wspomnieć, że np. w roku 2019 rząd wydał 718 milionów złotych na zakup sprzętu medycznego a Fundacja w tym samym roku wydała na sprzęt medyczny 158 milionów złotych, co stanowi aż 22% wydatków rządowych. Mało? Po trzecie: Proszę pamiętać, że WOSP nie jest częścią systemu ochrony zdrowia i nie rywalizuje z państwem. Poza tym budżet NFZ należy do sektora finansów publicznych (to są nasze podatki) i nie jest częścią budżetu państwa. Warto raczej sobie zadać pytanie: dlaczego potrzebnego sprzętu nie kupuje NFZ? Polska, pod względem wydatków na zdrowie, jest niestety w ogonie krajów europejskich… no ale nie ma się czemu dziwić, wszyscy pamiętamy jak obecna partia rządząca całe 2 mld zł zamiast na onkologię przeznaczyła na media publiczne. Niestety dla PIS propaganda polityczna jest ważniejsza niż zdrowie Polaków. Dlatego powinniśmy być solidarni w takich zbiórkach jak WOSP - w walce o ludzkie życie i zdrowie liczy się każda złotówka. Pozdrawiam.

Stan
@Monika

Ty tak na serio??? Poczytaj sobie o Owsiaku i jego fundacyjkach "Mrówka cała" i "Złoty melon". Że "prezydęt" Duda daje swoje fanty na owsiakową WOŚP, to robi dla lansu. Wszak już w starożytności ktoś powiedział, że demokracja to rządy hien wdzięczące się do osłów. Owsiak wygoni dzieci na największy mróz żeby żebrały dla niego pod kościołami, po czym nakupi jakiegoś badziewnego "sprzętu" przepłacając ogromnie. Na końcu przychodzą "pracownicy" z WOŚP do szpitali, i naklejają te serduszka seryjnie na czym popadnie. Gawiedź przychodzi potem do szpitali, widzi że niemal wszystko jest "serduszkami" poobklejane, to myśli że Owsiak całe wyposażenie do szpitali kupił.

@Monika

Pani Moniko co Pani za bzdury wypisuje? Niech sie Pani douczy lepiej , jakie 2 mld zł na onkologie. To była taka propaganda PO dla ciemnych ludzi nigdy nie było takiej rozmowy żeby przekazać te pieniądze na onkologie bo akurat tak sobie wymyslił ten dureń Borys B przewodniczący PO. Polepszenie stanu służby zdrowia zawdzięczamy tylko i wyłącznie PIS , najlepszej partii po 89 roku. Dodam jeszcze że za tuska w 2012 roku budżet służby zdrowia wynosił 69 mld zł i przez lata rządów PIS był systematycznie podnoszony aż do 110 mld w roku 2020. Gdyby obecna pandemia wybuchła za czasów nierządów ekipy PO , to by Polacy leżeli pokotem na ulicach jak było to we Włoszech czy Hiszpanii. Nie ma już kolejek do lekarzy specjalistów po 2 lata jak było to za PO , wiem bo sam chodze do lekarzy. Mniej Owsiaka i TVN , wiecej myślenia !!!

Myślący

Fajnie. Popieram akcję, też się dołoże. Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie uzewnetrzniają się ze swoimi prywatnymi poglądami i uprawiają politykę w .miejscu o innej innej tematyce i innym charakterze.... Każdy ma swój rozum, jedni większy, inni sprany propagandowo... no cóż....

Polak
@Myślący

Dokładaj sie. Nie myślących lemingów nie brakuje. A potem sie dziwią ze na s z a m b o l a n a Czaskoskiego głosowało 7 milionów polskojęzycznych obywateli naszego kraju

@Polak

Nikogo tu nie interesuje Pana wypaczone zdanie w tym temacie, idź se uprawiaj politykę nienawiści i jadu gdzie indziej.

romek
@Monika

hahah wierzysz w to Monia?to sa pieniadze dla owsiaka zeby na wycieczki sobie jezdził

@Myślący

Politykę jadu i nienawiści to uprawiacie wy z antypolskiej totalnej opozycji. Precz z PO

Wierząca

WOŚP też pomaga Chorwacji, wystarczy poczytać. Ja się tylko zastanawiam, jakie intencje kierują ludźmi, żeby uprawiać na takich portalach politykę i obrzucać innych błotem, po co ta agresja? … Wszelka pomoc charytatywna zasługuje na wsparcie i na szacunek. Większość katolików sympatyzuje z Wielką Orkiestrą uważają, że akcja Jerzego Owsiaka to piękna inicjatywa, przede wszystkim szczytny jest cel. Myślę, że każdy się z tym zgodzi. Niestety, ludzi nienawistnych, nietolerancyjnych wobec innych religii i przekonań, hejtujących w sieci nie brakuje jak widać i to jest smutne. No nic. Dobro zawsze zwycięży.

Sergio 88
@Stan

Większych bzdur nie czytałem. Szkoda mi Cię człowieku...

Sergio 88
@Kris

Kto Ci za pisanie tych głupot płaci?

@Sergio 88

Nikt mi nie płaci. To wszystko fakty ( ale nie te z TVN hahaha) Kolega leming sam z siebie czy za piniondze?

Jarek

Dużo jest dziwnych wpisów i straszny bajzel na tym forum. Patrząc na to co się tu wyprawia nie chciałbym pracować w tej firmie.

@Jarek

Nikt o zdrowych zmysłach szukający pracy, nie kieruje się tymi pseudoopiniami, które w większości są nieprawdziwe.

Franek
@Myślący

Jesteś w błędzie. Ja sie właśnie kieruje i jeszcze sie nie pomyliłem. Jak firma ma setki czy nawet kilkadziesiąt złych opinii to nie może być dobra. Bardziej patrze na go worka niż na to co firma oferuje w ogłoszeniu o prace , bo to przeważnie powielany stek bzdur i kłamstw lub pół prawd.

były uff pracownik

drogi kramelku... zróbcie u siebie porządek bo co jakiś czas dzwoni jakaś Pani ze sklepu z pytaniem kiedy odbiorę przeterminowany towar, a przed chwilą dzwonił facet z serwisu z informacją, że mogę już odebrać samochód :D żenada bo nie pracuje już u was od prawie dwóch lat, widzę, że wiele się nie zmieniło i jak był bajzel tak dalej jest, nie pozdrawiam

Daniel

Pracowałem w tej firmie jako vanseler przez kilka lat i powiem szczerze, że nie jest dobrze. Praca na własnej działalności gospodarczej po 9-11 godzin dziennie za 2700 netto, po odprowadzeniu składek, to nie są kokosy. Masz odpowiedzialność za wszystko, a jak klient nie zapłaci, to biorą z wypłaty.

@Daniel

O to dobre zarobki miałeś. Na magazynie jak premię obetną to 2300. Śmiech na sali. Dobrze że mi sąsiad oddawał resztki jedzenia bo bym nie wyżył

VS
@Daniel

To świadczy o twoim braku ambicji. Jeśli jest mi źle to nie pracuję kilka lat tylko szukam lepszej pracy. Chyba że jesteś masochistą...

Niedźwiedź

W tej firmie premia jest tylko dla lizusów którzy zbijają bąki. Za to fakt. Robale są w każdym kącie i pod paletami. Może powinien zająć sie tym sanepid? Brak higieny i porządku. Szkoda że klienci tego nie widzą HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HA HA HA HA HA

Wilczur
@Niedźwiedź

Będą nowi pracownicy z Indonezji ,Filipin i Malediwów to pozjadają. Ukraina nie chce już za bardzo robić

Witrek

Nikt nie chce żebyś pracował w tej Firmie

covid

Nadal na magazynie w Piotrkowie stara gwardia wyrabia po 700-900 linijek ? ... w tym lewe oddelegowania ... przypisywane długie dobre sklepy pupilkom ... a naiwni niech biegają może wyrobią normę 650 ... Omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem , jak wam ludzie zdrowie miłe to jak najdalej od tej firmy ... Pozdrawiam pana kierownika Cygana ... mam nadzieje ze spuszczą cie w kanał tak rok-dwa przed emeryturą , abyś był posrany po całosci ...

Misiek
@covid

hahaha dokładnie tak było jak ja pracowałem w Warszawie. Starzy chodzą nic nie robią i mają takie wyniki 650 - 1000 bo im brygadzista nawypisuje oddelegowań a nowi biegają robią 300- 400 i opierdz#iel oraz obcinka premii. Ta firma to przewał i skandal. Chociaż nie wiem czy w w Warszawie jeszcze ktoś został ze starej gwardii. Głównie Ukraine zaczęli zatrudniać. Szczycą sie chyba tym że dorabiają Ukraińców a Polacy na zasiłkach. Antypolska firma , dobrze jakby upadli , podobno już ledwo ciągną

Bonus
@Misiek

To widać że ten sam numer stosują we wszystkich oddziałach. Dobrze że o tym piszecie. Ludzie nie będą się dawać oszukiwać , u nas w Płocku jest podobnie i duża rotacja pracowników. Każdy kto ma olej w głowie i widzi co tu sie dzieje to zaraz ucieka. Firma nie poważna , ja wytrzymałem 4 miesiące i zdecydowanie odradzam współpracę z nimi

Czapka z daszkiem

Dalej zarabiacie na magazynie (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)rzuciły wam jakiś ochłap na podwyżkę?

Grzegorz

Czy to prawda że Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - Piotrków Trybunalski jest firmą z żydowskiego pochodzenia ?

Jude
@Grzegorz

myślałem raczej że to zwykli(usunięte przez administratora) a tu prosze

Mariusz Trynkiewicz

Czy są przyjęcia w Warszawie na magazyn?

Major Suchodolski
@Mariusz Trynkiewicz

na razie zwalniają , firma sie zwija , ale to dobrze , może po plan-demi na jej miejsce powstanie coś porządnego , jakby szanowali ludzi tak by nie skończyli

Mike
@Major Suchodolski

Z tego co mi wiadomo to firma ma się dobrze i nawet zatrudnia co można sprawdzić w znanym serwisie...

Edek
@Mike

maja sie dobrze grube kluchy , dorobili sie na pracujących po 14 godzin naiwnych zastraszonych ludziach

Napoleon
@Mike

Prawda to. Przepracowałem w kramelu kilka lat. Też myślałem że firma ma się świetnie. Aż do wybuchu w zeszłym roku afery (usunięte przez administratora). Nikt sie tego nie spodziewał. A wstyd był na całą Polskę. Zatrzymani przedsiębiorcy. Jednak firma ma sie żle i wszystkie opinie negatywne są prawdą. Uczciwi ludzie nie chcą być z nimi kojarzeni , i lepiej nie mieć tego w CV

Mateusz

Czyli firma ma trzy oddziały tak? W jakich miwjscach?

@Mateusz

Wystarczy wejść na ich stronę żeby się dowiedzieć, albo tu https://www.gowork.pl/kramel-invest-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp.-k.,29795/kontakt Piotrków, Warszawa i Płock plus terenowi vansellerzy w całej Polsce. To nie tajemnica.

@Ania

akurat to jest wstyd dla Warszawy , że taka firma działa w stolicy europejskiego kraju , spędziłem tam parę lat to wiem. Już wyrobili sobie tak złą opinie że tylko Ukraińców mogli zatrudnić , bo nasi uciekali najdalej po okresie próbnym , niestety firma nie szanuje pracowników i traktuje ich jak maszynki do zarabiania pieniędzy ,to tak potem jest postrzegana

Gosia
@Ania

Tak ale główna siedziba jest w Izraelu

Dlaczego jest taka zła opinia o pracodawcy i atmosfera oraz niskie zarobki w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - Piotrków Trybunalski?

Kris

Firma jest ogólnie dobra i setki ludzi pracują w niej długie lata, w różnych oddziałach i terenowo. Na goworku udziela się max kilka osób, przeważnie byłych pracowników i wszyscy wiedzą kto to, bo ich poziom wypowiedzi i bzdury jakie wypisują nijak się mają do rzeczywistości. Polecam porozmawiać z pracownikami, nie tylko z magazynu. Normalna, porządna firma.

Prezes zakłada
@Kris

I to jest ogólnie miód na moje uszy. Widzita jak sie można pięknie polizywać? A nie tylko jechać po firmie jak po maśle? Ze niby dziady i wyzyskiwacze. Ujawnij sie synu to ci dorzucę 150 zł do tej minimalnej krajowej. Serce mi rośnie. Chyba nie jestem takim skurczym synem jak mnie malują , chociaż jeden sie poznał. Co prawda trochę przekoloryzowałeś bo w całej firmie pracuje raptem 200 osób , tych co długie lata to może kilkanaście a reszta nie wytrzyma do lata he he. Do lata. Ale jestem mądry.

@Prezes zakłada

Jesteś niedoinformwany niestety, trzy oddziały i ludzie w terenie. Poza tym każdy może mieć swoje zdanie i warto to uszanować, nawet jeśli ma się inne. O kulturze wypowiedzi nie wspominając. Pomimo wszystko pozdrawiam.

@Kris

kłamiesz jak z nut , i tak nic nie poprawi beznadziejnej opinii o firmie , jak jest tak fajnie to dlaczego większość z tych 200 osób co robi to Ukraina ? Lubisz być wykorzystywany i poganiany to polecam , niewolnicza praca i jeszcze śmieszniejsza kasa

Roksanka

Czy w tej firmie pracujom jakieź faine chłopcy co by moszna isc na pifko po pracy? (usunięte przez administratora)

Skywalker

Ile teraz (usunięte przez administratora)musi wyrobić normy linijek? Kiedyś to było 650. A teraz ile? Pewnie z 1000? Czy firma ma jakiś nowy pomysł na poganianie swoich wyrobników żeby szybciej biegali po magazynie?

Baćpol
@Skywalker

czy to prawda że można przychodzić na (usunięte przez administratora) do roboty i sie doprawić i nikt nic nie widzi na firmie

Brygadzista (usunięte przez administratora)jeszcze robi czy już sie zorientowali we firmie że do niczego sie nie nadaje i go pogonili ?

Grzegorz

on nadaje sie tylko do trzepania worków po cemencie

Kicia

czy rozmawiacie o tym dużym co chodzi wyprostowany jakby połknął kij od szczotki ?

Marek Flaszka
@Kicia

Tak. O tym nie rozgarniętym (usunięte przez administratora)

Zbyszek
@Marek Flaszka

Dawno go powinni zwolnić hahahaha

Joanna krupa
@Marek Flaszka

Mogę wywieźć 18 palet na juz

Jurek
@Zbyszek

A Ty Zbychu już tam nie pracujesz? Fakt. Słaby to jest brygadzista. Nic go nie mogłem nauczyć , słabo sie słuchał

Marcin88

Firma w porządku, na prawdę spoko ludzie, albo ja miałem szczeście bo trafiłem na fajnego kierownika. Może nie wszystko jest super, ale gdzie jest? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zarobki normalne, rynkowe, wiem bo pracowałem w niejednej firmie co obiecywała zlote góry, a tu kasa zawsze na czas.

Rafał
@Marcin88

rynkowe zarobki 2300 netto w Warszawie ? wiem bo pracowałem i dzieki Bogu już tam nie pracuje. Dzwiami i oknami pewno chetni walą po te rynkowe zarobki? Na wsi ludzie lepiej zarabiaja. Wstyd. Nie polecam.

@Rafał

Nie wiem gdzie pracowałeś i na jakim stanowisku, Kramel to nie tylko Wwa ale i Piotrków, Płock...także nie oceniaj firmy z jedneij perspektywy, jednego stanowiska bo jak Ci nie wyszło to myślę że też jakieś powody były. Ja jestem tu kilka lat, na razie nigdzie indziej sie nie wybieram. Pozdro dla wszystkich biznesmenow ze wsi.

Buba

hehehehe 95% merytorycznej wypowiedzi usunięte przez admina który bierze kase za to żeby prawda nie wyszła na jaw

Dd
@Marcin88

Tam jeszcze mniej się zarabia lub podobnie

Buba

Dzien dobry. Czy firma Kramel przelewa całą wypłatę na konto czy tak jak inne renomowane firmy z tej branży umowa na najniższą krajową i pół wypłaty pod stołem ?

Ed
@Buba

Płacą jak w każdej normalnej firmie.

Małpka Cippa

Pracowalem w tym(usunięte przez administratora) ok. roku wszystkie zle opinie sa prawda ,a te dobre tworza cwaniaczki brygadziści i kierownicy w większości rolnicy ,teraz pracuje w Havi , tez jest zapierdziel ale wiem za co (usunięte przez administratora)

Mati Hautameki

Ile teraz można zarobić na magazynie? Bez sobót i niedziel?

Ahonen
@Mati Hautameki

(usunięte przez administratora)człowieku, zadzwoń do firmy, umów sie na rozmowe A nie tu szukaj odpowiedzi. Odpowiadają frustraci i hejterzy, same bzdury piszą. Niektorzy sami pytają i sami odpowiadają. Tu się nie dowiesz prawdy. Nie ten adres.

@Mati Hautameki

Chłopie nie dzwoń do firmy. Nawciskają ci bajek i bzdur jak tu nie wspaniale i perspektywicznie (usunięte przez administratora), a opinia o nich denna , lepiej nie mieć tego w CV. Ludzie tu prawde piszą(usunięte przez administratora)Nie polecam

@Kasza Penczok

Każdy ma prawo do opinii, ale najlatwiejj (usunięte przez administratora) głupot naopowiadac bo występuje sie anonimowo i pod pseudonimem śmiesznym jak jego poziom kultury osobistej. Wielu ludzi w firmie pracuje długie lata. Nie tylko w magazynie. Nie każda praca jest dla każdego. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dla (usunięte przez administratora) każda praca bedzie zła.

@Marcin88

A to ciekawe bo nie ma tu żadnego Marcina tym bardziej pracującego długie lata. Kultury to sie sam naucz a o nierobach chłopcze to sie lepiej nie wypowiadaj. Najlepiej byście chcieli żebyśmy robili bez dnia wolnego za śmieszną kase. Przepracowałeś uczciwie chociaż jeden dzień? (usunięte przez administratora) Wiesz w ogóle co to są rynkowe zarobki czy tylko piszesz jak kazali? A tych co piszesz że pracują tam długie lata można policzyć na palcach jednej reki emerytowanego drwala , i wcale nie wykazali sie pracowitością. (usunięte przez administratora)

fiut 24cm
@Kasza Penczok

kasza penczok haha ale sie nasmiałem oczywiscie ze nie polecam tej firmy tez długo nie wytrzymałem dla mnie to był koszmar tam pracowac nawet sie nie chwale ze tam robiłem byłem bardzo uczciwy wobec pracy ze skanerem ,ale kierowniczka stwierdziła ze jestem wolny a brygadzista ze jestem jak zółw ze skorupka na plecach super podejscie dlatego ciagle ktos odchodzi z magazynu ,linijki zawyzone zebys nie zrobił premi zenada totalna w biedronce na start z trojke wyciagniesz z sobota czy z nadgodzinami i spokojna praca tutaj to ciagle bieganie z paleciakiem i ze starym skanerem i w zime lodówka na magazynie ja nawet spotkałem misia polarnego tak tam zimno jest ciagle mnóstwo dostaw towar sie niszczy na magazynie sam specjalnie chodzilem po czekoladach milka i sie smiałem bombonierki deptałem batony jadłem pod regałem (usunięte przez administratora) miejsce na wyzerke

Skowron
@fiut 24cm

Dokładnie jest tak jak piszesz. Jak ja tam byłem to norma była 650 linii. Nikt tyle nie robił normalnie w 8 godzin. Jeszcze przy nie rozłożonym towarze i bałaganie na magazynie. Musiałbyś biegać 10 godzin żeby to wyrobić. Ale brygadzista ten duży co chodził wyprostowany jakby połknął kij od szczotki miał swoich ulubieńców , lizusów , starych pracowników , którzy tam długo pracują i sie najbardziej obijają. Faktycznie dziennie zbierają po 400 a na koniec miesiąca na tablicy im wychodziło 650- 900. Takie układy. I premia jest. Ciekawe czy dyrektorek wie o takich układach. A nowy przychodzi ,biega robi 400 i mówią że to za wolno. Kolesiostwo i układy. Zakłamana firma. A skanery to z jakiegoś śmietnika powyciągali chyba razem z tymi paleciakami. Nic nie nadaje sie do użytku , mają gdzies pracowników . chyba że jesteś kapusiem i donosicielem

@fiut 24cm

Zgadzam sie w 100% z tym co napisałeś. Dokładnie taki jest ,,krajobraz'' w tej firmie. Kolesiostwo , układy i zakłamanie. Norma 650 linni , której nikt nie wyrabia. Bo na magazynie bałagan i nie porozkładane palety na lokalizacje. Najbardziej leniwi są starzy pracownicy. Robią po 400 linii , a że dobrze sie kumplują z brygadzistą to im nawpisuje oddelegowań a na koniec miesiąca na tablicy wisi że robią 650-900. I premia jest. Przychodzi nowy , też robi 300- 400 ale go poganiają że robi mało. Do tego stare popsute skanery i rozklekotane paleciaki. Tak firma dba o ludzi i sprzęt.

@Skowron

ten wyprostowany jeszcze tam pracuje?o matko!!ci starzy podchodza do komputera i wybieraja sobie zamowienia ktore maja duzo linijek a te pozostałe przypisuje brygadzista innym i w ten sposób jest nieczysta gra na magazynie bardzo nieuczciwa gra cwaniaczki lepiej poszukac sobie innej pracy ,pamietam jak ten wyprostowany był zły ze sie zwalniam myslał ze bede tam siedział 20 lat i na niego robił

Franek

Na szczęscie wszystko sie pozmieniało. Zostali już tylko Ukraińcy , te stare nieroby i paru nierozgarniętych tumanów. Ukraińcy robią po 300 linii a brygadziści i dyrekcja ich całują po nogach , bo sie boją że sie obrażą i wyjadą wtedy bedą musieli zatrudnić kogoś z Angoli , Sudanu albo innego Mozambiku

Czarna Mamba

Elo ziomeczki. Ja żałuje że już tam nie pracuje. Spoko ekipa. Brygadziści też. Chodzą nic nie robią. (usunięte przez administratora)nikt nie robi problemów , na nocce co chwila na fajeczke i czas leci , czasem sie coś porobi. Kasa słaba była to prawda ale wiecej niż na zasiłku. Teraz robie w innej firmie. Elo ziomeczki ! Polecam firmę(usunięte przez administratora)

Milenka
@Czarna Mamba

To dobrze że pracodawca pozwala (usunięte przez administratora). Magazyn w Warszawie musi być przyjaznym miejscem do pracy. Na pewno wpływa to pozytywnie na rozładowanie stresu a także poprawia atmosferę i pozwala zacieśniać więzy międzyludzkie , ale napisz prosze jak to wpływa na wydajność w pracy? Polecasz firmę osobom które nie lubią sie przepracowywać , (usunięte przez administratora)

Wódka
@Czarna Mamba

Ech...Warszawa. A można pić (usunięte przez administratora) czy trzeba sie chować po katach?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski