Poz-Dach

Poznań

Opinie o Poz-Dach

Marcin 2014-08-27 15:31:36
No co tu pisać pojechałem przepracowałem jeden dzień i powiem szczerze praca fajna ponieważ byłem z daleka i miałem do domu 300 km to w pierwszy dzeiń pieniądze dostałem na paliwo i na życie tylko że byłem upewniony przez pana (usunięte przez administratora) właściciela firmy że kwatera to normalne mieszkanie a zaprowadził mnie do domu w którym śmierdziało właściciele to pijaki chałupa zagrzybiała i po kontakcie z Panem (usunięte przez administratora) i wyjaśnienia mu o tym że tam nie ma warunków to podał mi jakieś inne miejsce do przenocowania i tam fakt warunki były ale niestety właścicielka nie wynajmował na dni tylko miesięczni i pan marian orzekł że muszę se jakoś poradzić no niestety jak chodzi o noclegi to po pierwszym dniu wróciłem do domu i nie polecam go jak chodzi o noclegi jak o prace to 10/2
Zostaw swoją opinię o Poz-Dach - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poz-Dach