Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

mateo

mam pytanie, wiecie co to za spółka m-media sale i czym się zajmowała? wspólnicy ci sami co w m-media.

(usunięte przez administratora) Do zobaczenia

A że firma m-media została niby sprzedana i tym samym również stała się duchem, sprawa naturalnym biegiem wróci do Panów Sołtysiak i Tracza, którzy jak zasugerował mój prawnik nielegalnie przenieśli pracowników i tym samym większość zobowiązań wynikających z niewypłaconych pensji i nieopłaconych składek powinna wrócić bezpośrednio do nich, a nie do prezesa słupa. Gratuluję panowie pomysłowości.

niedźwiadek

US w Lublinie poinformował mnie dziś że będzie wszczęte postępowanie wyjaśniające które będzie skierowane do poprzedniego płatnika czyli m-media.pl. Pani wyraźnie powiedziała że nikt nie będzie się zajmował firmą duchem tylko firmą która z tym tworem MK podpisała umowę o wypożyczenie, przejęcie pracowników. pa misie kolorowe:)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nadziejka :)

Nie martwcie się, wszystko będzie dobrze!! Spokojnie można rozliczyć się z US nie otrzymując PITa. Trzeba rozliczyć się wedle tego co powinniśmy dostać i nie zapomnijcie napisać pisma przewodniego! W tym miesiącu mam rozprawę, dam znać co i jak! Głowy do góry, stać Nas na coś więcej. Mam świetną pracę i nie uwierzycie, ale płacą w terminie ;) heheheheh...Trzeba współczuć byłym Prezesom, no taka porażka ! Porażka za porażką.

rogalik

Ja PIT'a nie dostałam. W US kazali rozliczyć się "na oko", oczywiście tylko z tego, co dostałam (niewypłaconych pensji nie wliczam) i piszę dodatkowo oświadczenie, że pracodawca mi PITu nie wysłał. Ale ogólnie szlag mnie jasny trafia jak tylko o tym pomyślę....

człowiek piszczałka

i co chłopaki jak z PIT-ami?

@al

to jest żenada

konik

do końca swojego "zajszczanego" życia będziesz się musiał ukrywać bo przysięgamy że będziesz czuł każdego dnia presję od strony byłego zespołu M-Media (mk Development) zmarnowałeś olbrzymi potencjał w ludziach (usunięte przez administratora)!

wariant

Łysy podobno pracuje fizycznie. Chcialbym to zobaczyc hahaha. Firma outsourcingowa wykiwala panie Matt? A kto ta firme outsourcingowal wynajal? Kto sie zgodzil, zeby przejela pracownikow? Kto ich sprawdzal? Kto sprawdzal ich wyliczenia i czy to sie oplaca? Kto sprawdzal czy sa godni zaufania? Czyzby pan, panie Matt? Ale zaraz... przeciez to byl z pana strony brak kompetencji, no za to absolutnie nie mozemy pana obwiniac. Tylko dlaczego skoro pan nie byl kompetentny to zgodzil sie pan na prowadzenie firmy? A, nie wiedzial pan. To wszystko wyjasnia. Ale teraz juz pan wie, wiec dlaczego nadal prowadzi pan firme? Co, prawnik podpowiedzial, ze zeby firma rzadzic nie trzeba byc prezesem? Wsyatczr podstawic slupa, co? Jak ten slup sie nazywal? Kazmierczak?

Niki

Sołtysiak jak to się mogło tak skończyć? Pamiętam twoje tabelki w excelu, spółka miała zarabiać miliony, miał być drugi facebook. talentu do zarządzania nigdy nie miałeś ale może jakbyś wziął się za robotę zamiast robić tabelki dla wpatrzonych w ciebie wspólników to by coś z tego było. Przyznaję że nigdy jednak nie podejrzewałem że zamiast sprzedażą zajmiesz się naciąganiem. M-Media nigdy nie miało siedziby na Karmelickiej, w KRS nie wskazałeś numeru lokalu. Od razu widać że to jest lipny adres, jak to plus twoje fakturki będzie wyglądało u prokuratora? PS skarbówka i zus dobrały ci się już do skóry za niepłacenie podatków i składek?

Grzegorz

Matt jeszcze wszystkiego nie zapłaciłeś ani tym bardziej nie pokazałeś dowodu tej zapłaty jak po raz kolejny łgałeś w żywe oczy. Gdzie Twój przyjaciel Łysy?? czy tandem Łysy-Chudy już się rozpadł...zawsze miał coś do powiedzenia. A za te marne 1000zl dla samej satysfakcji będę Cię szukał :) W końcu Cię znajdę i jak to mówiłeś na szkoleniu....wyrwę Ci z kieszeni tego tysiaka :) SATYSFAKCJA GWARANTOWANA :)

niedźwiadek

panie matt melduje gotowość do spotkania

misio

brawo za refleks! czekajcie jeszcze troche może im wybaczycie!

Chyba pora by Panami Soltysiakiem i Traczem zajela sie prokuratura.

misio

byłem dziś w ZUS info jakie otrzymałem w ZUS-ie: nadal widnieje jako aktywny pracownik MK Development nie dostali informacji że mnie zwolnili, od 1 czerwca 2013 nie były odprowadzane składki do ZUS przez pracodawce.

www

W sumie dobrze że oszust Sołtysiak udostępnił nowy kontakt do siebie bo łatwiej będzie pozwy wysyłać w celu odzyskania plików źródłowych do stron internetowych. Ciekawy jestem czy klienci Pulse Agency wiedzą, że pan Sołtysiak do dziś nie zwrócił plików, dopuścił się zaniedbań w kwestiach opłaty serwerów i domen, pobrał zaliczki za zrealizowanie stron i do dzisiaj one nie powstały. A może Pulse Agency już dzwoni by pobierać opłaty za naprawę tych stron lub udostepnienie plików... Oszust!

obserwatorka i on

czy ktoś z was zdobył się na odwagę napisać sołtysiakowi info na jego kontakt w nowej firmie odnośnie całej sytuacji w jakiej się znalazł??? hahhaah pewnie nikt bo nadal jesteście zastraszeni:)!!!(usunięte przez administratora) by wam rękę po wyżej łokcia to i tak byście się nie odważyli nic zrobić. Dobrze że jest go work bo tutaj jesteście anonimus.

spazio

Nie dajmy sie sprowokowac. Zrzucanie winy za wszystko na pracownikow jest bardzo w stylu Mateusza. Swoja droga co to za prezes, ktory nie potrafi zarzadzac ludzmi i nie potrafi rozwiazac zadnego problemu w firmie, a jedyna jego reakcja jest obwinianie pracownikow. Poza tym nie oszukujmy sie... inwestorzy ladowali w ta firme miliony. Gdyby byla rentowna to 50 tysiecy by tu nie mialo nic do rzeczy. Ale ewidentnie budzety pana prezesa sie 'nie spinaly'. To pewno dlatego probuje jeszcze sciagac kase z klientow.

lll

jako, że dyskusja ma jedynie na celu sprowokowanie pracowników przypomnę adres do odsyłania faktur. Rakowiecką 10b/11 im mniej kasy spłynie im na konto tym bardziej zaboli. A dla firm szukających konta M-Media podaje namiary: BS Wolbrom 08 8450 0005 0050 0555 8391 0001 Gdybyście mieli informację, ze na nowych fakturach numer konta się zmienia to dawajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042