Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

lubella

chyba naszej Pani B. siadającej nie tylko na kolanach :) Ona musi nieźle siadać

niedźwiadek

a to czarne auto na kapciach to czyje ??

Lubella

No czarny mitsu na kapciach czterech :) zdarza sie

my

nowy numer telefonu TT jest już dostępny, więcej info na facebooka będzie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
oszukana

Wie ktoś, czy prezes [usunięte przez admina] spłaciła już długi [usunięte przez admina] ?

miki

Witam - jak ktoś trafi na tą firmę to omijać na km. Po podpisaniu umowy zero kontaktu z jakim kogokolwiek przedstawicielem.. Poczty też nie odbierają. Nawet nie mam możliwości dokonania zmian na stronie.

ona

tak najlepiej wrobić człowieka w kredyty a samemu się bawić. Numer stacjonarny się zgadza bo poznać można ja po głosie - kochanice dyrektora.

oszukana

TT już się znalazł, podobno oszuści są parą, w sumie jak pomyślę to dziwne że na to nie wpadłem zawsze razem kręcili się po hotelach na delkach. A czy ten adre gdzie jest teraz to jest na D w Krakowie?

ph

Czytajcie posty również na facebooku na stronie oszukani przez m-media. W końcu jest progres bo wiemy gdzie znajdziemy tego wygolonego gościa. Kiedyś pisałem żeby go szukać poprzez jedyną osobę z firmy która może wiedzieć gdzie on jest i potwierdziło się.

happyday

dzięki staraniom udało się zdobyć telefon do świętego łysego mikołaja - zainteresowani wiedzą o co chodzi.

agent_1

w wynajmowanym, nie w swoim. Bo pewnie by mu już zabrali. A szkoda bo byłoby na składki których nie odprowadzili

??

Jak chcesz przekazać poprzez facebooka jeżeli zainteresowani nie wiedzą do kogo się złościć??:) oczywiście najprościej anonimowo rżnąć cwaniaka .

agent_1
@??

Wiadomość dostał P.Niedzw.Pani z Nowego Sącza, PH z Krakowa itd. Również inne dane przekażę gdy tylko będę w stanie z pewnych dokumentów takie dane otrzymać.Nie mam ochoty rżnąć tzw. cwaniaka a jedynie dać możliwość kontaktu z zaginionymi osobami które was oszukały.

@agent_1

TT jest w Krakowie w swoim mieszkaniu na Prądniku i uczciwą pracą, podobnie jak MS się nie zajmuje. Ludzie aż tak się nie zmieniają :)

handlowiec

jak Ty masz na imię były handlowcu że my wszyscy żałośni a Ty nie ?

były handlowiec

jesteście bardziej żałośni niż dawne władze spółek wyżej wymienionych....

niedźwiedź

może się zacznijcie na face book wypowiadać na fanpage oszukani przez m-media, tutaj każdy jest kozak bo jest anonimowy.

świadek

ten koleś z lublina w okularach, taki grubasek to dalej dla nich pracuje? takie info dostałem

Wasyl

Nie wiecie czy jacyś byli handlowcy wezmą udział w tym programie ?bO słyszałem ,że tak.

ada
@Wasyl

PIT-ó wnie ma i nie będzie ogarnij się chłopie!!!..........

Henio

Podobno o Janeczku też ma być.

słup miało być

handlowiec

Slip kolego kolejny slip na pranie pieniedzy I omijanie podatkow.

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.