Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Witam, przed kilkoma dniami dostałem takie samo wezwanie do zapłaty jak pozostali, jeśli jesteście chętni do działania w grupie przeciwko tym oszustom proszę zgłaszać się do mnie na pawelsza@o2.pl lub tel 511 600 001

GRZEGORZ

JA ZADZWONIŁEM DZISIAJ DO PRAGMY OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZ ZE M-MEDIA WPROWADZIŁA ICH W BŁĄD I NIE BĘDE MIAŁ Z TEGO POWODU KONSEKWENCJI

kachna

Witam, ja również dzisiaj otrzymałam cesje do zapłaty działalność zlikwidowałam rok temu nie wiem co robić nie myślę płacić pomocy !!!! radźcie coś

Sysiaaa
@kachna

Jestem w tej samej sytuacji. Pisałam do nich co miesiąc i nadal to samo. Tel nie odpowiada oczywiście. Firma KRZAK

wiewióra

Witam. Zadzwoniłam do PRAGMA INKASO z prośbą o kontakt w sprawie wezwania do zapłaty z M-Media.Zadzwonił Pan. Okazało się będą mieli problem, powiedziałam, że przesłałam do nich korespondencję z M-Media i co nieco mu przeczytałam. Padło pytanie: czy podpisywałam z nimi umowę. Odpowiedziałam, że nie. Zdaje się, że Pragma będzie musiała odkręcać wezwania.

@wiewióra

Tak jak sugerowałem wczoraj - (usunięte przez administratora) Skoro klienci nie zapłacili to zapłaciła firma windykacyjna. a że trochę mniej niż wynikało ze sterty faktur to nic. I tak jak coś będą ścigać nowego słupa na stanowisku prezesa...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Wyjście

Jedyne wyjście to zgłosić na policję by mieć dowód na to, że jest to próba oszustwa. Jedna osoba na wcześniejszym rzucie to zgłosiła i wiem, że dzwonili do niej nawet z niby tego m media, że to nieporozumienie i niepotrzebnie zgłaszała. Teraz ma spokój. Najważniejsze to nie płacić, bo tym samym zaakceptujecie wirtualny dług i będą was ścigać dalej. Do dzieła...

lisekk
@Wyjście

Ja tez dostałem wezwanie z cesją. ?Mogę sie sądzic z nimi ale nie zaplace . Nie jestem z nimi w stałych stosunkach gospodarczych i nie musialem odsyłac im oferty.

wiewióra

Dzisiaj także dostałam wezwanie do zapłaty PRAGMA INKASO. Wysłałam im całą korespondencję z M-Media. Chyba będę jako pierwsza i pójdę na POLICJĘ, zgłoszę przestępstwo o wyłudzenie pieniędzy.

lukas

Dokładnie taką treść zawiera mail: " Witamy, Informujemy, że w dniu 30.07.2013 kończy się okres ważności Państwa konta, w ramach którego na portalu SuperTraders prezentowano profil i ofertę firmy (nazwa firmy). W związku z brakiem przedłużenia umowy konto zostanie usunięte ze stron portalu. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i wkład jaki wnieśli Państwo w rozwój naszego portalu."

oszukana_1

Przed chwileczką otrzymałam pocztą wezwanie z Pragma Incaso wraz z pismem o cesji wierzytelności. Wezwanie do zapłaty za fakturę, której nigdy nie otrzymałam. Aby ktoś się zajął wyłudzeniami robionymi przez M-Media musimy się skrzyknąć i skierować doniesienie do prokuratury. Jeżeli każdy z osobna złoży doniesienie w swoim rejonie to umorzą sprawę, ale jeżeli zrobimy to w tym samym czasie i wyślemy do prokuratury w Krakowie znaczną ilość doniesień to powiążą sprawy i się jest szansa, że się nimi zajmą(usunięte przez administratora)

JA

MOŻE KTOŚ MI POWIE CZY FAKTURA W FORMIE OFERYY JEST WIĄŻĄCA

agiru

ja się odważę, odebrałam właśnie wezwanie do zapłaty do 20.06. wszystko było odesłane, nawet dwa razy tak jak ustalałam z nimi telefonicznie

ON

zgłosić w końcu do prokuratury. Wystarczy napisać doniesienie, o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jak powiążą kilkadziesiąt spraw to może się za nich wezmą... tylko w końcu kto się odważy ???????

Bu

Się zastanawiam jak to jest,ze całe to "przedsiebiorcze towarzystwo" nie jest "we więźniu" jeszcze, ma się dobrze i dalej fakturyje.... asio

lukas

Zacznę od początku. Podpisałem umowe z firma m-media na czas kreślony (rok). Za usługę zapłaciłem w terminie wszystko OK. Po roku dostałem emaila że konto z supertraders.pl zostaje usunięte ponieważ okres umowy już miną itp. Po kilku miesiącach przychodzi do mnie nastepna faktura do zaplaty za usługi firmy m media w związku z przedłużeniem umowy na nastepny rok. Nie podpisywalem zadnej nowej umowy a stara umowa była na czas określony i stwierdziłem ze to oszustwo i naciaganie. Odesłałem ta fakture do m media i nie zapłaciłem. W tym czasie moja firma cały czas była zawieszona. Teraz po upływie kilku miesięcy przychodzi wezwanie z firmy windykacyjnej do uregulowania długu związanego z ta faktura która otrzymałem wczesniej i którą odesłałem. Mam 4 dni do jego uregulowania, inaczej sprawa trafi do sądu i będę na krajowej liscie dłużników. W tym momencie moja firma jest zamknieta. Nie wiem co robic. I w podobnej sytuacji nie jestem tylko sam. Sory jeśli pisze niezrozumiale.

@lukas

a ma Pan tego maila?

@abc

tak mam.

baha
@lukas

cześć jestem z Krakowa i dostałam dokładnie takie samo pismo, jestem chętna do współpracy z prokuratura.

lukas

Witam do mnie tez przyszedl nakaz zapłaty od Pragmy. Wczesniej odeslalem otrzymana faktore ktora jak dla mnie nie byla wiążąca. Szok!! Nie wiem co robic !! Koledzy piszcie jak coś więcej będziecie wiedziec. P.S. moja firma była zawieszona w tym czasie w ktorym otrzymalem fakture. W tym momencie działalność mam zamkniętą .

ja_2

Nie, informacji o cesji nie dostaliśmy. A co do prezesa to widnieje jego podpis, ten co w KRS, tj. Krzysztof Fijałkowski.

@ja_2

To zapytaj swojego prawnika czy nie powinno przyjsć takie powiadomienie, ja skonsultuję to ze swoim. Pan (usunięte przez administratora). pojawił się w KRS kilka dni temu zatem jak na słupa działa dość szybko. :) Znając życie jesli pragma zapłaciła wcześniej to też dała się nieźle nabrać bo w sumie kupiła lewe faktury.

ja_2

abc - zgłosić na policję? Przecież pewnie i tak im nic nie zrobią....Chyba, że będzie nas więcej. Ciąganie po sądach średnio mi się uśmiecha, bo już jedna moja sprawa przeciwko tym dupkom się toczy i jak piszesz, uciekają od odpowiedzialności.

@ja_2

A czy na papierach dotyczących cesji masz podpis prezesa m-media, który sprzedawał nalezność? Jeśli tak to podaj proszę. Druga sprawa, dostaliście informację o cesji? Bo chyba zgodnie z prawem powinna być ona wysłana.

ja_2

Witam w Klubie oszukany przez tych drani. Też Ci dostałam wezwanie do zapłaty od Pragmy. Aż mnie krew zalała. Co z tym robić? Odesłać do firmy Pragma? Nie zapłacę za coś czego nie i za coś na co nie było podpisanej umowy!

sebol30

Nadal rozsyłają faktóry , przyszło mi wezwanie do zaplaty za kolejny rok ,ale JUZ jako cesja wierzytelności od PRAGMA INKASO jak to możliwe ja nieprzedłuzajac umowy dostaje faktóre a teraz wezwanie do zapłaty jako cesja wierzytelności , proszę o pomoc co z tym robic

lubella

Jak wygląda sytuacja z m-media. Dojechali w końcu prezesów za przekręty?

?

Skad wiadomo ze na kapciach?

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.