Gefos Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Gefos Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-08-04 01:39:06
Posłuchaj kolego piszesz bzdury.[usunięte przez moderatora] Ta firma to pomyłka i ostrzegam wszystkich. Szef [usunięte przez moderatora] który nie zna się na geodezji i prowadzeniu firmy. Aha zwróćcie uwagę na to jaka jest kondycja finansowa tej pożal się Boże firemki bo podobno jest na skraju bankructwa.
krakus 2012-08-03 10:00:13
totalna porażka, chcą aby pracować za psie pieniądze, wykorzystują głównie studentów do pracy. Jednym słowem nie polecam tej firmy i trzymajcie się od nich z daleko - dla Waszego dobra:)
gefosowy 2016-01-13 11:00:28
Firma od wiosny 2015 jest w upadłości, nie chce mi się wierzyć, że coś podobało Ci się w Gefos Polska, firma była TOTALNĄ PORAŻKA, zarówno pod rządami Pitera jak i Eli(czyt. kto tam za nią stał). Z podobania się to była tylko niesamowita Kierowniczka robót ewidencyjnych jak już:)
mroko 2016-04-23 22:25:01
pierwsze słyszę, nic w internecie nie jest napisane na ten temat
Zostaw swoją opinię o Gefos Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gefos Polska Sp. z o.o.