logo EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.

EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.

Zielona Góra

Opinie o EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.

Michał 2014-11-05 21:09:22
Hej :) powyższy post zabrzmiał dosłownie jak wieli SPAM, mój bardzo nie będzie odbiegał od niego bo chętnie bym się dowiedział coś na temat EXPOL-u, tz czy warto zaprzątać sobie głowę tą firmą ? jakiego rzędu zarobki oferują dla początkujących ? czy jest później jakaś podwyżka po okresie próbnym ( jakiego rzędu ) ? jak atmosfera ?
Roman 2014-11-20 00:28:25
Tutaj jest ich oficjalna strona http://expol.pl/ chociaż według mnie więcej informacji można bezpośrednio u nich zaczerpnąć skoro ten wątek tyle czasu pozostawał bez odpowiedzi na konkretne zadane pytania. Może po prostu ludzie nie zdają sobie sprawy, że można wypowiadać się na temat swojego pracodawcy nie ważne czy na + czy -
Arek 2015-08-12 23:19:14
Zastanawiam się skąd taka cisza tutaj, jeśli chodzi o firmę EXPOL.. Nie jestem w stanie nigdzie indziej znaleźć aktualnych informacji o działalności tej firmy. Kojarzę, że kiedyś szukali osób na stanowisko spedytora krajowego i międzynarodowego, ale teraz niestety nie widzę żadnych nowych ogłoszeń..
hikaop 2016-04-14 10:55:58
ta firma jakiś czas temu zapoczątkowała świadczenie usług spedycyjnych na zachodniej granicy Polski.
kamail 2016-05-16 19:57:26
ich usługi obejmują raczej cały kraj i poza granicami kraju równiez działają jako spedycja miedzynarodowa, wiec moze skoro maja taki duzy zakres dzialań to moze i beda poszukiwać kierowcow warto poytać
Zostaw swoją opinię o EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o. - Zielona Góra
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.