brak logo

Studio Dobrych Projektów

Wrocław

Opinie o Studio Dobrych Projektów

niekiel 2015-07-31 19:03:42
Studio Dobrych Projektów to nowoczesna firma specjalizująca się w projektowaniu architektury wnętrz oraz wzornictwa przemysłowego. Ponadto firma dazy za nowoczesnym nurtem architektonicznym dzisiejszych czasów, czerpiąc inspiracje z międzynarodowych wystaw przemysłu twórczego. jesli kogo to zainteresuje aktualnie poszukuja na stanowisko specjalisty do spraw nieruchomosci we Wrocławiu, elastyczny czas pracy i system prowizyjny.
benassi 2015-08-01 00:04:08
Z tego co widziałem na infopraca poszukują specjalistę ds. nieruchomości we Wrocławiu. Oferta wisi od połowy miesiąca na portalu, ale podejrzewam, że rekrutacja jeszcze się nie zakończyła. Jeżeli ktoś planuje podjąć tam pracę to sugerowałbym się trochę spiąć. Przy odrobinie szczęścia i furmance doświadczenia można liczyć na dobre zarobki.
Zostaw swoją opinię o Studio Dobrych Projektów - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Dobrych Projektów