Finat

Opinie o Finat

anonim 2009-03-26 10:19:05
Firma "Finat" przedstawiała się jako rzeczywiście stabilna i rozwojowa , zdobywająca pozycję na rynku ze względu chociażby na obsługę 2 poważnych przedsiębiorstw , tj. PKO BP czy Fortis Bank.
Atmosfera sprzyjała dobrej pracy , ludzie tj. kadra kierownicza i pracownicy niższego szczebla nastawieni względem siebie byli bardzo życzliwie i profesjonalnie podchodzili do wykonywanych przez siebie obowiązków.
Jedynym minusem była bardzo duża odległość do miejsca pracy natomiast firma szła w tym kierunku na rękę pracownikom wynajmując w celu dojazdów firmę przewozową
bedk 2016-05-19 21:03:47
@wer oczywiscie, że trzeba mieć wyższe wykształcenie i to jeszcze informatyczne. Można też próbować jako analityk systemowy IT. Wymagane są min. 3 lata doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT, dobrze mieć też doświadczenie w kierowaniu projektami.
Zostaw swoją opinię o Finat - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finat