Megabud

Tarnowskie Góry

Opinie o Megabud

piston 2011-05-05 09:50:45
firma nie znajaca sie na niczym ... najpierw biora roboty a pozniej mysla nad tym kto to zrobi nie wyplacalni biora ludzi na 2 miesiace i zwalniaja znowu biora i tak w kolko praca na czarno a opinie pozytywna napisal sam szef tej firmy nie dajcie sie zbajerowac plastusiowym braciapozdrawiam
katowice 2011-05-05 09:57:43
firma tylko na papierku bracia (usunięte przez moderatora) nie maja pojecia o budowlance zatrudniaja ludzi na czarno ludzie pija zamiast pracowac dno NIE POLECAM
anonim 2011-07-17 11:45:02
TAKICH FIRM NIE POWINNO BYĆ
Paweł 2011-08-06 14:59:44
Odradzam (usunięte przez moderatora)Z Wypłatami Duże Problemy NIE RYZYKUJCIE
Podwykonawca 2015-06-19 08:46:17
Napiszę tak jako podwykonawca - nie wypłacalni od 5 miesięcy.
Megabud, Ultrim to wszystko i to samo, mają kilka jeszcze spółeczek - wszystkie to bankruty. A zakładają spółki z o.o. żeby innym nie płacić - bo wtedy to spółka odpowiada do wielkości kapitału a nie osoby. Dziadostwo, dno dna. Nie polecam.
les 2016-04-18 21:29:45
ja interesowałem się pracą w Magabudzie @habib. W internecie nic nie mogę znaleźć bo nawet strona firmy nie działa , więc nawet nie wiem może te opinie tutaj to prawda??
Zostaw swoją opinię o Megabud - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megabud