Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz

Gliwice

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz

były pracownik 2012-05-02 14:09:04
Ten Pracodawca zatrudnił mnie i mówi ze umowę dostane za 2 tyg
Po tygodniu ciężkiego harowania mówi żebym sobie szukał nowej.
Koleś nie płaci podatku.
zatrudnia ludzi i robi w balona
jak uniego robiłem to trzy razy dom poprawiał bo był krzywo postawiony
NIE POLECAM TEGO PRACOWNIKA (PRACODAWCY)
MEGAWIELKI NEGATYW !!!!!!!!!!
marek 2012-05-02 14:11:40
Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej
Nie polecam tego [usunięte przez moderatora] Wogule nie wypłaca [usunięte przez moderatora]
krzycho 2014-11-03 00:30:54
tak to jest jak chłop za łopola za budowlankę sie bierze gdzie bronami orał, same emeryty robią na czarno, szara strefa nie polecam, naciagacz 1 klasa
marek 2015-05-31 19:39:06
Ludzie proszę was pracowałem w tej firmie. Czas spędzony w niej uważam za udany. A to że zostaliście zwolnieni to tylko i wyłącznie wasza wina tak to jest jak w robocie się obija a potem zdziwieni że ktoś ich z pracy zwolnił.
vgu 2016-04-21 19:59:18
to fakt, praca w budowlance lekka nie jest, ale nie oszukujmy się, ci ludzie nie zarabiają tam źle. Tylko tzreba pamietać, tak jak mówicie - w tego typu pracach nie ma miejsca na lenienie i obijanie się. Tam po prostu nie ma na to czasu, wiec nie jest takie zachowanie tolerowane
Zostaw swoją opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Kwiek Janusz