Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Zdziwiony

...ta firemka jeszcze działa?, jeszcze ktoś tam pracuje?... Pisane jest dużo... Czy to tylko jeszcze ostały i najwspanialszy dział HR, czy są inne działy- jeszcze czynne? O zarobki nie pytam, bo są bajkowe jak czytam i pamiętam...

Już ex

Prawie dwa lata wyrwane z życia firma gdzie mentalność liderów zatrzymała się na czasach Polfy , kompletny brak poszanowania dla pracownika (Polaka) Ukrainie Wilno prawie wszystko. Płacą nie adekwatna do pracy podwyżki dla tych którzy wiadomo co liżą kierownicy z traktowaniem pracownika na granicy mobbingu . Nie jest to jedyna firma oferująca pracę głównie pożądany pracownik z Ukrainy i naprawdę można znaleźć pracę gdzie po pierwsze lider wie od czego jest a nie udaje że wie po drugie za godziwe pieniądze bez zastanawiania się czy dostanę podwyżkę czy nie . Bo niestety w tej firmie wykładnikiem do oceny nie są kompetencje, umiejętności, doświadczenie itp są po prostu plecy i to w jakim stopniu wchodzi się w (usunięte przez administratora) przełożonemu . Nie dziwię się skąd tyle ludzi odchodzi z tej firmy sam to uczyniłem i to była chyba najlepsza decyzja

Polaczek

Pracować u Grażyny i Janusza, żaden wstyd!!! Chyba że następuje ten wyczekiwany dzień, ...dzień wypłaty. Tu sielanka się kończy... Co powiedzieć Żonie i dziecku... WSTYD I ŻENADA Rodzinna Firmo!!!

Cleo

Pracuje w Adamed od półtora roku. Nie jest idealnie, dużo pracy ale pieniądze ok i ludzkie podejście. Jak czytam komentarze to nie dziwie się, że nie masz człowieku podwyżki. Zawsze jest się do czego (usunięte przez administratora) co? Jak premia jest 3000 to i tak jest na co narzekać. A jak ktoś myśli inaczej to jest (usunięte przez administratora) Weź się człowieku za szukanie roboty lepiej i znajdź taką w której szef będzie Ci dziękował i dawał podwyżki i premie za to ze wstałeś z wyra i pojawiłeś się w robocie.

Normalny
@Cleo

Nie wszyscy w Adamedzie, tak jak Ty cierpią na Syndrom Sztokcholmski, są firmy które doceniają pracowników. Raczej firmy nie cenią ludzi którzy tylko pojawili się w pracy i nic nie wnoszą- w Pieńkowie to norma. Robisz więcej szumu, jesteś Gość.

Cleo
@Normalny

Sam sobie zaprzeczasz, w końcu wyzysk jest czy obijanie się? Jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to jest głupi lub chory? Gdyby było mi tak źle jak Tobie to zamiast narzekać i wypisywać bzdury na forum, szukałabym pracy. Chyba ze nie pracujesz w Adamedzie to lepiej się nie wypowiadaj bo nie wiesz jak jest.

Chciwy
@Cleo

"pieniądze są ok" - tak, ale chyba nie tutaj..., aż nie chce się wstawać z wyra i pojawić w robocie, nie jednorazowe premie, a podniesienie płacy pomoże, nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć, nie trzeba chyba być Einsteinem. A tak to uważam że jest idealnie i pracy też sporo.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Zadowoleni pracownicy

Praca w Pieńkowie jest dobra, przychodzisz, trochę popracujesz, trochę spędzisz czasu na spotkaniach. Ogólnie da radę. Wynagrodzenie bajka, wiadomo, gdzie indziej lepiej płacą, ale jest przegląd wynagrodzeń. To dużo daje, przynajmniej informacyjnie, a jak nie wiesz ile zarabiasz, to będzie przypomniane. Ogólnie wszyscy są szczęśliwi. Dziękujemy że mamy pracę (bo po za Pieńkowem nie ma). Kiedyś nawet były samochody, dzięki którym mogliśmy udać się dostojnie do szacownego zakładu.

Pojawiło się ogłoszenie na Konsultanra Medycznego. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka podstawa wynagrodzenis i w jakim przedziale są możliwe premie?

Poważny
@Zainteresowany

...daj spokój, udaj się do poważnej firmy farmaceutycznej, lub z suplementami diety... Powyżej (ale niewiele) najniższej krajowej plus 30 % premii...

SPEC-ialista

Te 3000 BRUTTO!!! na święta to mistrzostwo świata!!! Te maile, ta cała otoczka, idalny unik, jak nie podnieść pracownikom płac-przecież dostaliśmy premię świąteczną. Czasem myślę że klakierzy z HR czerpią inspiracje z TVP Info i ich wspaniałych dziennikarzy. Pani Cruello już niebawem ludzie za takie wynagrodzenie nie będą pracować na Pani zachcianki i kaprysy, nie pomoże nawet wszechobecna inwigilacja.

Kuntakinte

Niestety tak jest

Potwierdzam, tak jest... :(

Biały czlowiek
@SPEC-ialista

Trochę optymizmu i wiary...

@Biały czlowiek

optymizmu? uważasz, że czasem może być tu perspektywa na coś lepszego jednak? kiedy i pod jakim warunkiem?

pakowaczka
@SPEC-ialista

Pracuję w Adamedzie od 6 lat i jestem oburzona takimi wpisami sfrustrowanych pracowników, albo co gorzej byłych.Od 6 lat firma regularnie w ramach przeglądu wynagrodzeń podnosi pensje. A mój przełożony dba o to, żeby moje wynagrodzenie rosło bo to jego odpowiedzialność. Zrobiła to nawet w COVID, gdzie w okolicach Pabianic nic nie działo się u konkurencji. Dostałam 3000 tys zł brutto i jestem dumna z tego,że firma dba o mnie. Ile firm na rynku dało takie dodatkowe wynagrodzenie ludziom? Ciągle słyszy się o zwolnieniach i likwidacji dookoła. W Adamedzie pracuje się dużo, ale Ci pracowici są doceniani. Słabi i sfrustrowani ciągle narzekają, więc po co tu są i psują atmosferę. Jest wolny rynek, niech id.a do konkurencji, może trawa jest bardziej zielona.

BOSS
@pakowaczka

OOO to muszę do mojego przełożonego podejść z takim tematem ,że jest po to abym więcej zarabiał i to jest jego odpowiedzialność.

@BOSS

ten przełożony to już nie z tej firmy? upewniam się, bo etykietka były a ciekawa byłabym tutaj reakcji na takie słowa. Swoją drogą czemu już nie pracujesz tutaj jeśli można spytać? chyba, że to nie z powodu warunków pracy czy coś?

boss
@Zuzanna

No właśnie nie pracuje już w Adamed z powodu nielogicznych czasem budzących zdziwienie warunków pracy, Archaicznego procesu no i nie ukrywam niskiego wynagrodzenia.

@boss

a kasę to tu każdy ma podobną czy pochwalisz się ile udawało się mimo wszystko wyrobić? warunki według Ciebie archaiczne... a nakład pracy? szło się narobić?

@SPEC-ialista

W konkurencyjnej firmie dostaliśmy 1200 brutto premii świątecznej ????????

kotoś
@Konkurencja

do jakiej podstawy pensji zasadniczej ?

@Konkurencja

Która to firma jest uznawana za taką konkurencyjną? Prócz takich zwykłych dodatków na jakiejś jeszcze innej podstawie można je między sobą porównać? Mam na myśli właśnie warunki samej pracy

@Zuzanna

Chyba nie mogę zdradzić, inna polska farmaceutyczna firma. Każdy na święta dostał tyle samo, nie ważne jaka podstawa. Co do warunków pracy ciężko ocenić ponieważ u Was nie pracowałem, ale z komentarzy wynika, że jest porównywalnie. Niektórzy od nas odchodzą do Was, niektórzy od Was przychodzą do nas :D

@Konkurencja

Jeżeli podstawa płacy nie jest dla ciebie ważna to brawo za myślenie , ja wole mieć większą podstawę pensji, która jest stała i pewna niż większą premie, która jest jednorazowa . Pozdrawiam .

Znający Rynek Pracy
@pakowaczka

Ciekawe gdzie są te zwolnienia i likwidacje dookoła... Takiej BZDURY dawno nie słyszano!!! Inne firmy rozwijają się i zatrudniają nowych pracowników. Wystarczy wykazać trochę inicjatywy, a nie tkwić w tej nieudolnej organizacji, to że Adamed nie radzi sobie w obecnej sytuacji nie powinno odbijać się to na pracownikach. Pakowaczko powodzenia w pseudo korporacji. Ja niebawem opuszczam ten sielski zakład, gdzie trawa jest mniej zielona.

Logika

Jedni narzekają, że słabo płacą, a Ty piszesz że zwalniają żeby zatrudnić za więcej Ukraińców? Serio myślisz, że ktoś w to uwierzy? I skąd niby wiesz kto ile zarabia? Chyba ze to Ciebie zwolnili ale w sumie to nie ma się co dziwić.

Zwykły pracownik
@Logika

...Drogi dziale HR (koszty wynagrdzeń), zapewne nikt nie uwierzy że nowy pracownik otrzymuje większe wynagrodzenie, niż osoba która pracuje od kilku lat. Przecież są przeglądy wynagrodzeń:) i każdy z Nas otrzymuje podwyżki :) Zapewne nowi pracownicy przybywają licznie aby pracować za najniższe stawki...

@Zwykły pracownik

Faktycznie są tu jakieś przeglądy wynagrodzeń? Skoro w sumie jest o nich cały czas tu mowa i nagle HR przytaczasz to ile osób obecnie zatrudnia się na dziale i na jakich stawkach pracują? Mają tam wgl rotację?

Zwykły pracownik

Optymalizacje wydajności pracy... Czy to pomoże Naszej firmie?, będą podwyżki :), jeśli nie wynagrodzeń to obowiązków ale zawsze to coś...

Szarak

Sztucznie miła atmosfera, doklejone uśmiechy, omijać, nie dajcie się (usunięte przez administratora).

Brodaty

Dziękuję teraz będę widziałał jak wiele robi dla mnie pieńkowska firma, jak wielkie jest moje wynagrodzenie. Większość podobnie, jak ja nie wie za co pracuje, teraz będziemy wiedzieć. Zapewne praca w dziale HR nie jest nudna a napewno wymaga kreatywności. Można by prościej- urealnić wynagrodzenia. Czekamy na Wielkanocne niespodzianki działu HR.

@Brodaty

Ciekawe ile wydali na sterty ulotek którymi reklamują coś co w sumie średnio rozgarnięta osoba może sobie sama policzyć?

ADAMEDOWY-SŁUGUS
@Brodaty

Jednak HR i Zarząd uważają pracowników za (usunięte przez administratora) W sumie coś w tym jest...

Ktoś pracował jako Pracownik Produkcji w Adamed Pharma S.A.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Robak

Omijaj szerokim łukiem jeśli nie chcesz stracić zdrowia

Nikt

Nie chyba że lubisz (usunięte przez administratora), lizo.....o kolesiostwo i brak współpracy id strony liderów

Powiedzcie jak wygląda praca i zarobki w dziale KJ.

Praca w HR

Miałam okazję przez jakiś czas pracować w tym zespole. Dyrektor HR to tyran i osoba (usunięte przez administratora)innych. Otoczony jest grupą osób o wątpliwych kompetencjach, dla których praca w Adamed jest jedyną, którą wykonywali... Powszechne (usunięte przez administratora) i zwalanie winy na innych. Mocno odradzam jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne...

ex`Adamed
@Praca w HR

Czyzby Tomasz rozwinal skrzydla? :)

Sceptyk
@Praca w HR

Jakoś nigdy nie trafiały do mnie takie komentarze. Gdybym ja natknąl się na takiego gościa w pracy powiedziałbym że dziękuję ale z radością skorzystam z innej oferty. Nie ma to jak obsmarowywać byłego pracodawcę w necie i obwiniać wszystkich od szefa po kolegów z pracy za swoje niepowodzenia. No chyba że to wpis zazdrosnej konkurencji.

@Praca w HR

Prawda, firma idzie powili na dno przez te wszystkie układy które są coś bardzie widoczne w organizacji.

Nowa

Tutaj jeszcze bizmnesmeny nie zdjęli białych skarpet. Takie to moje obserwacje... Trochę jak w polskiej "Dynastii" można się poczuć...

Nikt

Chcecie wiedzieć jak wygląda praca w tej firmie Zatrudnianie z polecania nie zwykły pracownik nie ma kompletnie szans na tak zwane benefity z tytułu polecenia pracownika za to kierownictwo i liderzy owszem . Zatrudnianie znajomków i ich dzieci , zatrudnianie sąsiadów i dawanie umowy na czas nieokreślony mimo licznych absencji , praca bez zachowania wymaganej w kp 11 godzinnej przerwy między zmianami , higiena pomieszczeń hm dobra kpina , liderzy tak nieudolni że aż boli poważanie dla pracowników odpowiednio lizacych pewna część ciała . Preferencyjne traktowanie pracowników z Ukrainy mogą więcej niż my . Rozdawanie podwyżek bo kogoś lubię lub nie. I o dziwo żaden dyrektor pionu produkcji nie chce nawet chyba wiedzieć co dzieje się na wydziałach a właścicielka firmy ma to chyba w głębokim poważaniu .

Jolanta
@Nikt

A Ty jaką masz umowę? Zawsze myślałam, że to jest kwestia przepracowanego czasu, przynajmniej w firmach, w których pracowałam, tak było. Tutaj nie jest tak?

Heja
@Nikt

Jak można tak kłamać? Gdybyś faktycznie pracował w Adamedzie, wiedziałbyś że liderzy i managerowie nie mogą dostawać premii za polecenia do swoich zespołów. Za polecenie operatora dostaje się 3000 brutto (prawie tyle samo co za kierownika i dyrektora). A o premiach 3000 brutto na święta słyszałeś? Zasady przedłużania umów (pierwsza jest na 7mcy i jeśli wszystko się zgadza następna na czas nieokreslony) i podwyżek tez są znane wszystkim. Żadnemu liderowi nie opłaca się trzymać w zespole leni i ludzi siedzących na zwolnieniach albo jakoś szczególnie traktować Ukraińców. Po co mieliby tak robić? Każdy ma swoje cele do zrobienia, wiec na to o czym piszesz nie ma miejsca. Do tego na produkcji jest tylko jeden dyrektor, a właścicieli jest więcej niż jedna osoba. Wiadomo wszędzie są jakieś minusy, ale jak ktoś szuka uczciwej, stabilnej pracy za dobre pieniądze, to w Adamedzie będzie zadowolony.

Mati
@Heja

Jasne z GPS w aucie, tablecie, kompie i tel. To jest traktowanie ludzi jak kłamców i (usunięte przez administratora) BRZYDZE SIE TAKIMI firemkami.

@Heja

O to są takie premie w Adamed jak 3 tyś na święta? To chyba pracowałem w innym Adamed, jakoś nie dostałem takiej premii, 300 zł to tak . No i trochę przesada z tymi dobrymi pieniędzmi . Jeżeli chodzi o dobre pieniądze to mogą tak powiedzieć tylko kierownicy. Ja jako Lider miałem pensje taką jak w innych firmach mają specjaliści ..

@Heja

Otóż kolego bądź koleżanko nie kłamie mnóstwo ludzi z mojego wydziału polecali ludzi do pracy również ja i ci i nic i nagle pojawiają się na wydziale znajomy pewnego pana Jego córka siostra pewnego wysoko postawionego brata Ukrainka mieszkająca u tego pierwszego przypadek nie sądzę Co do premii fakt do 3000 brawa dla nich . Co do długości umów nie musisz mi mówi. Natomiast ludzie liżący odpowiednie części ciała tam gdzie plecy tracą swą szlachetna nazwę zawsze są doceniani nie ci co pracują dużo wiedzą i dużo potrafią pokaż mi takiego który ostatnio dostał podwyżkę znasz bo ja nie

Robak

Jeżeli chodzi o Pabianice to ta firma jest jednym wielkim dnem. Wszędzie reklamują swoje wartości o których nie mają pojęcia. Nowy Kierownik ma głęboko w poważaniu wzajemny szacunek ponieważ liczą się tylko słupki i wykresy. Plan obejmujący pracę w weekendy i pracę w sumie za nic. Rozwój bądź jakikolwiek awans w tej firmie jest nie możliwy jak nie trzymasz palca głęboko w......... Wiadome jest że nikt nie pracuje dla idei ale w tej firmie właśnie tak jest, starasz się przez cały rok, pracujesz nadgodziny, rozwijasz kompetencje po czym nie dostajesz podwyżki ani grosza. Dobrze że jeszcze nie ucinają pensji bo pewnie to chcieliby zrobić. Ludzi do pracy brakuje i będzie brakować jeszcze więcej bo wymagania wygórowane a pensja żadna.

Ryba
@Robak

Nowy kierownik i kierownictwo to by się wzięło za ograniczenie milionowych utylizacji wreszcie i ogarnięcie produkcji bo za te pieniądze, które wywalają w kanał można by super ludzi zatrudnić a ludzie dobrze by zarabiali, a firma była by firmą a nie wizerunkiem zeszłej epoki ...

jeszcze pracownik
@Robak

Zgadzam się z opinią. W Pabianicach na produkcji jest coraz gorzej. Brak podwyżek, chaos a od pewnego czasu jeszcze nowy kierownik produkcji, który z kulturą, szacunkiem dla człowieka nie ma nic wspólnego. Człowiek jest gburowaty, chamski i arogancki. Jest najlepszym przykładem że jedna z dewiz firmy - "wzajemny szacunek" jest tylko na pokaz!

@jeszcze pracownik

Zgadzam się w 100%, aczkolwiek powinno być jeszcze wspomniane o nagadywaniu do nadgodzin. "Róbcie nadgodziny a zapłacimy wam we wrześniu". Totalne zmęczenie i brak motywacji widać u 80% załogi. Kultura rozmowy z nowym kierownikiem jest na poziomie zerowym - wzajemny szacunek. Byle jak, byle szybko - Jakoś. Firma jest pozbawiona jakichkolwiek wartości.

gal
@Ryba

Ty to jesteś z tego kierownictwa co opowiada na spotkaniach z załogą, że gdyby nie straty z utylizacji to dostałaby podwyżki. Strat by nie było i podwyżek też. Każde grabie grabią do siebie.

@gal

Gal a Ty to może byś się zabrał do pracy jest 14:14 dodajesz wpis ?. Przez takie podejście to miejsce wygląda jak wygląda .

@Obcy

Jeśli ktoś ma ranną zmianę to 14:14 może już być w domu jeśli ma blisko, jeżeli firma płaci do 14 raczej nikt nie ma zamiaru siedzieć tam ani minuty dłużej

@Robol

no i to kolejny problem i nawyk że zamiast 10 min przed 14:00 sprzatać swoje miejsce pracy lub przekazać zmianę to każdy już w szatni . Masakra gdzie wy wcześniej pracowaliście ? w normalnych firmach o 6:00 stoisz przy maszynie lub na odprawie , kończysz 15 min wcześniej ale w tym czasie sprzatasz miejsce pracy lub przekazujesz zmianie kolejnemu. masz jedną przerwę i pracujesz a nie gadasz albo łazisz jak śnięty i szukasz sam siebie....

@Obcy

Wychodząc od maszyny o 14, na portierni jestem 14.04 a w domu około 14.11 bo mam blisko. W pracy zajmuje się pracą a nie pierdołami. Jeżeli nie jem w pracy to mam przerwę oddać firmie? Jeżeli nie wiesz jak pracuje i mnie nie znasz to po co się wypowiadasz? Prawda jest taka że firma nie docenia najlepszych i najbardziej doświadczonych bo nie może im wbić do głowy korporacyjnego bełkotu. To my jesteśmy najbardziej wykorzystywani przez firmę, robimy swoją robotę, niańczymy nowych pracowników, przekazujemy swoją wiedzę najlepiej jak umiemy a firma się cieszy bo wskaźniki idą do góry. Większości doświadczeni pracownicy mają dużo niższą stawkę niż nowy pracownik. Taka polityka firmy jest nienormalna, wiedza, zaangażowanie i doświadczenie powinno iść w parze z wynagrodzeniem.

@Robol

Wydaje mi się że kopiesz się z koniem?! Przecież to ewidentnie jakiś kierownik albo ktoś z HR Cię atakuje o minuty? Szkoda że ta osoba tak ochoczo nie zabiera zdania odnośnie braku podwyżek, poniewierania i poniżania pracownikow,coraz gorszych warunków pracy itp.itd.?!

@Robol

Robol gratuluję szybkości 4 min na przebranie się z ubrań roboczych . To chociaż to na czas jest robione . Nic tylko bić brawo oby produktywność Twoja tak wyglądała. To że wynagrodzenie nowych pracowników jest wyższe niż już pracujących to nie jest nic nowego. Wszędzie tak jest. Podobnie jest u operatora GSM z ulicy człowiek dostanie lepszą ofertę niż ten który już jest w tej sieci. Marketingowe podejście do klienta . Brakuje tu premii miesięcznej ,którą można dać lub jeżeli nie będą spełnione warunki np wydajności, absencji, BHP, zabrać częściowo.wtedy sytuacja i motywacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Tak jak jest w normalnych firmach.

@jeszcze pracownik

No wiesz w kilka lat nasz Darek z innym podejściem kariery by nie zrobił

były kandydat
@Robak

Miałem rozmowę rekrutacyjną na stanowisko operatora technicznego. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne i 10 lat stażu pracy w zakładach produkcyjnych jako operator maszyn oraz kierownik zmiany.Poinformowano mnie ,że jedną z czynności jest dzwiganie worków z granulatem ważących 30 kilo do maszyn( w ofercie pracy tego brak ).Zrozumiałem, dlaczego na stronie firmy pod zakładką "kariera" jest opis cyt."W Pabianicach organizujemy zajęcia z jogi i zdrowego kręgosłupa." Opis tej oferty pracy oferował "kafeterię szkoleń" i benefity "dofinansowania szkoleń i kursów", więc zapytałem o możliwość rozwoju i ewentualnie awansu w przyszłości.Odmowa.. i zmiana na lekki wabik cyt."Może za rok ..a może za 10 lat."Obłuda zniknęła, więc te kursy( o ile istnieją ) są potrzebne jak (usunięte przez administratora) majtki, a mnie ta praca jak ślepemu album fotograficzny.

Były operator
@Robak

Przyszłam do Adamedu z innej firmy farmaceutycznej. Niestety kultura w Adamedzie oparta jest o kolesiostwo, wyzysk i brak szacunku dla człowieka. Zarobić można jak sie pracuje dodatkowo w weekendy i tak chyba z góry planują produkcję, bo ludzie z mojej zmiany po 30-40 dni zaległego urlopu mają. A pani M. z HR w Pabianicach woda sodowa uderzyła do głowy bo traktuje ludzi jak bydło. Nie polecam nikomu tego miejsca.

@Były operator

Oj, pani M. z działu HR to też jest ciekawa historia. Ktoś tej pani za dużo władzy przekazał i szaleje. No bo nie jest normalne według mnie, że liderzy, kierownicy czy też czasem dyrektorzy działów występują o podwyżki dla swoich najlepszych pracowników a pani M. z HR odrzuca ( a w najlepszym przypadku mocno, bardzo mocno przycina kwote) te wnioski argumentujac że dany pracownik nie zasłużył na taką podwyżkę. Żeby ta pani jeszcze wiedziała jak ów pracownik wygląda, jak wykonuje swoją pracę można by to zrozumieć..... ale ona nie ma pojęcia kto jest kto?!! Warto też wspomnieć że na spotkaniach z załogą zachowuje się niczym jakaś dama z królewskiego dworu a jej odpowiedzi w dyskusjach są chamskie i na odczep się. Masakra. Zero kultury, taktu i obycia!

@Były operator

Pani M. z HR jest poprostu osobą której dali z dużo władzy. Chamstwo w wypowiedziach, ewentualnie jeśli pytanie nie wygodne to całkowite unikanie odpowiedzi. Pani M. Niejednokrotnie na spotkaniach z załogą mówiła piękne słowa że cały HR chce dla nas jak najlepiej, obiecywała i do tej pory nic nie zrealizowała. Niestety ludzie dalej dają się mamić pięknymi słowami i wierzą w te brednie Całego zespołu zarządzającego tą firmą. Dobrze że jednak są ludzie którzy wiedzą że w tej firmie dobrze już nie będzie, a napewno nie przy takim zarządzaniu i braku docenienia pracownika

Wasz Darek
@Talib

Chętnie na ten temat porozmawiam. Zarówno pokój jak i numer telefonu znasz jeśli tu pracujesz. Oczywiście jeśli znajdziesz odwagę cywilną.

eee
@Robak

a za co ty chcesz dostawać kasę? Wyniki produkcyjne są tak marne, ze nie wiadomo czy ten zakład stoi czy pracuje. Porównaj wyniki do Ksawerowa? Śmiech na sali. Jaka praca taka płaca.

Produkcyjna
@Robak

Mi tam powiedzieli żeaja zapełnione wakaty. Muslal że pekne ze śmiechu. Wpierw o oecuja cuda na kiju, zwłaszcza kierowniczka a co do czego to pracownik zostaje na lodzie.

@eee

No zaraz padnę! Porownujesz "kurnik" do zakładu produkcyjnego z ponad 120letnia historia? Co wy tam robicie? Kilka mieszanin na sucho? Macie kilka maszyn na krzyż i wielkie halo???

@eee

Wyniki produkcyjne są marne? To proszę powiedzieć w takim razie ile robi Ksawerów? W takim razie niech przyjdą ci super operatorzy z Ksawerowa i niech zrobią granulat na mokro. Tylko niech robią na tak samo głównianych surowcach. Każdy z pracowników urabia się po pachy żeby zrobić produkt dobrej jakości z tego co jest. Przecież jakość jest wartością tej firmy więc jak ma się jedno do drugiego przy tym że surowce są jak najtańsze i jak najgorszej jakości a nowe urządzenia to totalne (usunięte przez administratora)

hmm...
@Obserwator

Z całym szacunkiem ale wygląd to jedna i druga lokalizacja ma jak 120 letni "kurnik" . .

@Robak

Teraz nie masz już co narzekać.Dostales lidera to już chyba nie robisz dla idei.Zawsze w szatni i na spotkaniach z kierownikiem mówiłeś że nie robisz dla idei.A tak wogolre to gratki.To sobie strzelili w kolano.

Kwiat

Witam, jak oceniacie pracę w dziale księgowym? Jaka atmosfera? Jakie zarobki?

Ewelina

W ogloszeniach o prace firmy znalazlam ciekawa rzecz a dokladnie wyplata 4000 zl brutto za pracowniczy system polecen. Czy ktos mial okazje polecic pracownika i dostac taka kase, ile dany pracownik musi przepracowac czasu by ta kwote wyplacili, rok czy wiecej a moze mniej ?

Agnieszka
@Ewelina

@Ewelina - wypłata jest do 4000 zł brutto w zależności od stanowiska. W regulaminie programu opisane są wszystkie zasady. Aby potrzymać pieniądze za polecenie osoba, którą polecasz musi przepracować od 1 do 3 miesięcy w zależności od stanowiska.

Pracuję w Adamed od prawie 4 lat.Nie zgodzę się z tym aby podwyżki były rozdawane za jak to było ujęte kolesiostwo. Jeżeli ktoś pracuje uczciwie i zaangażowaniem dostaje . Jeżeli podnosi swoje kompetencję również jest doceniany.Nie piszę tego aby się spodobać komuś z góry,bo nigdy nikomu nie trzymałam palca w (usunięte przez administratora) .Nie zdążyło się nigdy sytuacja taka że czegoś nie ma.Powiem liderowi lub kierownikowi .I to mam .A mój lider nigdy nie siedzi na stołówce z telefonem.Tylko jest na wydziale.Pozdrawiam wszystkich co im się nie podoba struktura firmy. Może czas na zmianę pracy.

Operator
@Karolina

Zgadzam się z twoją opinią.Niektorzy tylko narzekają ale chęci do pracy brak.Ale kasę by chcieli .Najlepiej osądzać innych a u siebie zero zaangażowania.

@Karolina

He he dobre,dałaś sobie sprać mózg i się cieszysz pewnie czytasz e-maile w czasie wolnym bo jesteś zaangażowana hehe

Mikrus
@Karolina

Karolina no u Ciebie na zmianie zawyżone kompetencje w celu dostania podwyżki,a sama szantażowałaś firmę złożeniem wypowiedzenia i jeszcze namawiałaś innych do złożenia w celu osiągnięcia podwyżki.

Katarzyna
@Karolina

A często zdarzają się podwyżki? Są tylko za wyniki w pracy i podwyższanie kompetencji, czy może firma oferuje np. podwyżki inflacyjne również?

Długoletni
@Mikrus

Drogi kolego.Ja pracuje od 30 lat..Jezeli masz za niskie kompetencję to zgłoś to swojemu przełożonemu.Kazdy ma takie na jakie zapracował .Jezeli myślisz że jako zwykły pracownik możesz szantażować firmę to jesteś w błędzie.Na twoje miejsce przyjdzie ktoś inny . Nie masz obowiązku w niej pracować.Ale nie zniechęcaj tych którzy chcą u nas podjąć pracę.Pozdrawiam.

Operator
@Długoletni

Prawda

Mati
@Długoletni

No większych BREDNI dawno nie czytałem.

Praca na dole to masz zrobić to nieważne jak, tylko rozkazy i wymagania. Myslalem ze pracuje w farmacji, niestety... ale w fabryce gwoździ sa lepiej przestrzegane zasady BHP, ogolnoprodukcyjne, i inne.... Wykonujemy pracę za grosze w PYŁACH, HAŁASIE, bez najpotrzebniejszych podstawowych narzędzi do pracy. Ciagle czegoś nie ma, ciągle jest cos popsute, wymaga sie wtedy kreatywnosci operatora... tasma adamed i trytytka dzięki i za to bo bez tego na produkcji ani rusz. Panuje chaos, przepływ informacji jest żaden. Z roku na rok jest cor az gorzej. Zamiast usprawnić, proces produkcji to zawalają nas dodatkową niepotrzebną pracą i wymyślają rzeczy które powodują efekt odwrotny. Nie rozmawia się z pracownikami i Niesłucha się ich w zakresie usprawnień, zwiększenia efektywności. Panuje kolesiostwo, chronieni są pracownicy, którzy mają znajomych wyżej. Podjęcie pracy, albo awans na wyższe stanowisko bez odpowiedniej szkoły i doświadczenia jest jak najbardziej możliwy, jeśli tylko ma się znajomych w biurze czy HR. Premie są śmieszne, podwyżki są za podnoszenie kompetencji ale niestety realistycznie jest tak, że jeżeli ktoś ma znajomego dostanie ktoś jest lizusem dostanie a reszta to ten jest fajny a ten ładny... kompetencje nie mają tu nic do rzeczy.... Liderzy, są tacy co próbują, starają się i są dla ludzi ale są i tacy co wstrząsają ramionami, nie szanują pracownika, przesiadują zamiast na produkcji, to na stołówce w telefonie. Operator zostawiony sam sobie z problemem. Są też inni pracownicy chronieni na specjalnych prawach którzy nie ponoszą konsekwencji i stanowią już chyba większąść -( Adamed jest sławny z tego tytułu że dba lepiej o innych pracowników niż o polskich w calej Polsce) pomimo nie radzenia sobie w wykonywaniu swoich obowiązków są dalej zatrudniani z przywilejami jakich polski pracownik nie uświadczy w polskiej firmie. A Pan Dyrektor to w ogóle jest w firmie?????

@Paweł

Masz całkowitą rację kompetencje cóż ???????? dostają ludzie którzy tak jak powiedziałeś dobrze zady liżą albo robią wokoło siebie dużo hałasu . Zatrudnianie pracowników wiadomo skąd to też doby przewal im wolno wszystko mimo iż niekiedy dobrze zdania po Polsku skleić nie potrafią podwyżki cóż chyba pani prezes nie wie lub nie chce wiedzieć za ile pracujemyb

Joanna
@Paweł

Byłam na rozmowie o prace 25.10 miałam otrzymać odpowiedź maksymalnie 2 tyg po rozmowie ..niestety nie otrzymałam ..widać że lider który ze mną rozmawiał miał „ wyprany mózg „ nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie urlopu wypoczynkowego …i cały czas mówił że wszystko zależy od lidera …chore , myśle ze należy ludzi informować czy będą pracować czy nie ..zero szacunku dla drugiego człowieka

@Joanna

Też byłem ostatnio na rozmowie. Nikt nawet nie oddzwonił z odpowiedzia. Dwaj Panowie kierownicy mieli bardzo duże uwagi, że niby często zmieniam pracę. Młodszy kierownik pokazując swoją wyższość rzucił moim CV. Żenada.

były w Adamed
@Piotr

To, że zmieniasz często pracę to o niczym nie świadczy ,więc tym się nie przejmuj( każdy przecież szuka lepszego dla siebie ). W Adamedzie za to są pracownicy z zasiedzenia i niestety taki też jest proces w organizacji , epokowy... . Generalnie rekrutacja na większość stanowisk trwa 6 miesięcy tutaj . Więc może za dwa , trzy miesiące się odezwą .

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.