Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Olakandydatka

jaka jest atmosfera, rotacja, dojrzałość w zespole HR?. Czy jest ogólnie wzajemna współpraca i szacunek?.

XCVFD

Czy ktoś wie jak wygląda praca w kontroli jakości? jestem na ostatnim roku studiów i rozważam staż

pytanie

Czy ktoś wie jakie zarobki są na stanowisku Młodszy kierownik ds wdrożeń nowych produktów ?

Czy od planowania produkcji ktoś tu jest może? taka oferta została dodana jakiś czas temu do Internetu dla specjalisty. zaciekawił mnie ten program usprawnień KAIZEN z opisu. czego konkretnie dotyczy i na czym polega?

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Gizela

Mam pytanie, czy warto aplikować do tej firmy. Chodzi mi o pracownika produkcji. Widzę dużo ogłoszeń. Czy dać sobie spokój?

Blue
@Gizela

Nie warto chyba że lubisz pracować za najniższą lub jesteś Ukraińcem

@Gizela

Zależy czy lubisz ciężką pracę na produkcji nie mają złej kasy jeśli ktoś faktycznie pracuje

To te soboty czy tez niedziele jakoś super płatne są ze taka rozbieżność wam tu wychodzi? prócz dodatkowych godzin jest jeszcze opcja na jakiś dodatkowy zarobek?

Talib

Za soboty są płacone tzw setki dodatkowo za dwie soboty w m-cu dostajesz 300 PLN dodatku do premii za brak absencji

@Talib

Dodatkowe 3 stówki za 2 zaliczone soboty w miesiącu? A normalnie w każda można robić jeśli ktoś chce czy to zależy? w ogóle ludzie jakoś specjalnie miejsca sobie klepia czy macie takie układy, że raczej pracy starcza dla wszystkich?

On

Jak była karta lunchowa to było wszystko czytelne. Przepracowałeś sobotę i niedzielę lub dwie soboty w miesiącu byłeś w pracy cały miesiąc Otrzymałeś na nią 600 zł i do tego premia w oddzielnym przelewie. Obecnie premia i te dodatkowe dni w weekendy w jednym przelewie i nawet 600 zł nie dostaniesz. Plan nie wyrobiony podatki z premi niby opłacają.

Jarek

Patrząc po ogłoszeniach to jest silne parcie na pracowników. Albo była duża redukcja, albo pracownicy uciekają. Coś jest w narzeczy.

@Jarek

Non stop przyjmują 30 ludzi jedną bramą a drugą ucieka 40stu

ej
@Talib

Talib a jakie zmiany na stanowiskach kierowniczych ? czy też taka rotacja ?Czy kierownikom jest tak dobrze, że nie ma ruchów ?

@Talib

Sugerujesz przy tym tendencje spadkową jeśli o wybór kandydatów chodzi? widzę nawet, że wśród ofert znalazła się ta do biura dla speca od kadr. Atmosferę na tamtejszym dziale znacie? Czy kultura pracy jest taka sama jak wszędzie? A zarobki? po prostu rynkowe? Nie podają widełek

Pytek

Czy są jakieś osoby zadowolone z pracy w Adamedzie? Tylko widać złość i frustrację. Napiszcie czy dobrze się tu pracuje. Jak atmosfera, benefity i wynagrodzenie.

Nikt
@Pytek

Tak bardzo dobrze się pracuje jak lubisz (usunięte przez administratora), wieczna presję nawiedzonych przełożonych , 90% Ukrainy , opier.......e za wszystko i śmieszna kasę to wymarzona praca dla Ciebie

Jolo
@Nikt

90% Ukrainy??? Chyba u ciebie w domu. Nie kompromituj się bo albo nie umiesz liczyć albo kłamiesz. Mało ludzi z Ukrainy jest, zreszta nikomu normalnemu nie przeszkadzają, chyba że takim lewusom jak ty. Jak ci się nie podoba to szukaj szczęścia u jakiegoś lokalnego prywaciarza, zobaczysz wtedy co to wyzysk.

@Jolo

A to, że komuś faktycznie ktoś miałby przeszkadzać jest widoczne na żywo w miejscu pracy? Kto w firmie jest odpowiedzialny za tego typu warunki? od strony integracyjnej jak stoicie w tym zakresie?

Nikt
@Jolo

Idź na nową pakowanie od pyty jest tam ukraińców zresztą wszędzie się to panoszy ci do pracy w tej (zacnej) firmie ktoś dobrze określił DZIADAMED

@Nikt

a wyjaśnisz ostatecznie w czym rzecz? proporcje pewnie trudno omawiać, bo w każdym miesiącu może wyjść inaczej ale co z warunkami zatrudnienia? jak ostatecznie różnice narodowościowe na nie wpływają? chyba, że wcale i dlatego nie dookreślasz tego konkretniej? na tej nowej pakowni pod względem sprzętu mają te same warunki czy narzędzia i otoczenie to nówki?

Alfa
@Pytek

Atmosfera jak w każdym zakładzie. Jak trafisz na fajnych ludzi to sami tworzycie sobie atmosferę. Ale jeśli pytasz o zadowolenie z zarobków to przemilczę temat. W nkejdenej firmie już byłem z ciekawymi dobrymi ludźmi na codzień pracowałem ale kierownictwo do bani. Byle wycisnąć Cię jak cytrynę a w rozmowie o podwyżkach powiedzą Ci ze nic nie wnosisz do pracy tak więc wiesz... Atmosferę możesz mieć wspaniałą za każde pieniądze

@Pytek

Na bank jacyś menadżerowie albo osoby które trafią jakąś fajną fuszkę gdzie niewiele trzeba robić a kaska spływa ale to niewielki odsetek reszta haruje jak woły i ma najniższą

Elka
@Talib

Fajna fuszka? Które stanowiska pod to podchodzą? Na nie można przejść jedynie poprzez awans czy również z ogłoszenia można się dostać? zastanawiam się ile czasu może to mniej więcej zabrać. Po jakim okresie pracy następują takie pierwsze awanse?

@Elka

Takie na których przesyłasz maile do niżej postawionych a oni robią za ciebie , najczęściej są to etaty obsadzone za Polfy i mężnie bronione przez te same osoby od 20 lat.Z ogłoszenia raczej takiej fuchy nie dostaniesz a awans zależy w dużej mierze od twojej obrotności oraz "zaangażowania" i stopnie zindoktrynowania przez korporacyjny bełkot.

Martyna

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji? Pozdrawiam

Informator
@Martyna

Minimalne wynagrodzenie operatora to 4300 PLN + dodatki zmianowe + premia + bonus za brak absencji

@Informator

Dzięki za info. Mam jeszcze jedno pytanie, cz faktycznie jest do nocek jest 30 % dodatku a do drugiej zmiany 10% ? . Z góry dziękuję za informację.

Martyna

Soboty, niedziele są pracujące? Są przerwy i generalnie cz to jest ciężka praca? Trzeba biegać po hali jak w Amazonie, że później nie wiadomo co zrobić z nogami ????

@Informator

I te bonusy jak wychodzą? Brak absencji jest zerojedynkowy? Premia i dodatki zmianowe jak są wyliczane i czy teraz gdy idą święta również można liczyć na jakiś drobiazg? Dodatkowo ciekawi mnie wysokość podstawy, czy jest w planach podwyżka od stycznia?

@Martyna

Od 4300 do 4700 plus premia plus premia za brak absencji plus 10 % za popołudnia i 30% za nocki plus 700 PLN na rok na kafeterii plus kasa na Wielkanoc i boże Narodzenie plus ppk plus dofinansowanie do ubezpieczenia i posiłków i darmowy dowóz z niektórych lokalizacji.w sumie mogli by dać gołe 6500 PLN i wyszło by wszystkim na zdrowie a takto wysrywaja po trochu i ciągle muszą szukać

Roman

Witam. Jak wygląda rekrutacja? Właśnie zostałem zaproszony na rozmowę. Pozdrawiam.

@Roman

Normalnie , przyjdzie ktoś z hr i lider i powiedzą to co chcesz usłyszeć. Potem przyjdziesz do pracy i 50% zostaniesz albo nie

Beata

Podejmując pracę w tej firmie pracuje się pod agencją pracy czy bezpośrednio pod firmą?

Do przemyślenia

ZAROBKI KM To zależy od doświadczenia 6000 - 8500 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Od 10 lat bez zmian są premie Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 300 - 800 brutto na KM zależne od stopnia KM - wyrównywanie podstaw ALE TO PSEUDO WYROWNANIE Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku ale strasznie jej koszta wzrosły - a na CYKLOWCE KIEDY POKAZUJA WYNIKI TO SAMO PRZECUKRZONE KLEPANIE PO PLECKACH OT CALY ADAMED PEŁEN WARTOŚCI

Józia
@Do przemyślenia

A objaśnisz te zależności w stopniach? Piszesz o nich przy tej premii, również interesuje mnie konkret odnośnie doświadczenia, jak sumarycznie to się wpasowuje w widełki? ile lat pracy musi mieć ktoś za sobą, bo od razu mieć te 8,5 tys gwarantowane?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Adamed Pharma S.A.?

Lolek

Żadnej wizji ani wiedzy wśród managerów i dyrektorów. (usunięte przez administratora) i „serial dynastia” nie polecam pracy ani współpracy, nawet CV nie warto przesyłać. (usunięte przez administratora)totalne

Klient

Prezesie przestańcie nas.okradac.egzysty.jest.56tabl.a.ma być 60.i za 60płacimy kto ciebie .tego chamstwa nauczył.ządamy.zmiany.ilosci.tabl.w.opakowaniu i tak ceny wywindowane to jeszcze trzeba nas.chorych bezczelnie okradać?..

Kerth

Na jakie wynagrodzenie moze liczyć tam Operator produkcji?

Zuzanna

czy prócz niskich zarobków udało się coś jeszcze zaobserwować? i co do tej akcji to często tego typu inicjatywy mają miejsce? one coś jeszcze wnoszą w warunki pracy czy to po prostu o czyny społeczne może chodzić? skoro tyle czasu jest to jak nadgodziny przy tym wyglądają? są teraz nieograniczone czy nie ma co robić ponad?

Google
@Kerth

Google mówi: Średnie wynagrodzenie w firmie ADAMED waha się (w przybliżeniu) od 3 200zł miesięcznie na stanowisku Praktykant/stażysta (m/k) do 4 119zł miesięcznie na stanowisku Operator Techniczny. Można powiedzieć atrakcyjne zarobki :)

Lily
@Kerth

Więcej jak 3000 na rękę nie dostaniesz. A jeśli liczysz na podwyżkę, to też długo nie dostaniesz. No chyba, że uda ci się wejść w dobre układy z liderem. Może być tak, guzik się nauczysz a dostaniesz podwyżkę. Może być tak, że opanowałeś wszystkie maszyny i nie dostaniesz podwyżki. Może być tak, że będziesz chciał podnosić kwalifikacje ale lider ,bo ma taki kaprys każe ważyć ci pudła i długo nie dostaniesz nikogo do szkolenia ciebie.To co wyrabia się tam z ludźmi trudno opisać słowami. Wszelako rozwinięty i podtrzymywany przez wyżej żarzących m....ing. Napuszczanie przez liderów wzajemnie na siebie pracowników . Powiem tak,ratuj się kto może. Z daleka od tej firmy. Tam 100 wozów szambelanskich nie wypompuje tego (usunięte przez administratora)

Kurczaki wszystkie elementy

Dzień dobry, od kilku lat pracuję w branży drobiarskiej (chów i ubój). Proszę o informację o atmosferze i zarobkach w Zespole Badań In Vivo/ Zwierzętarnia-stanowisko Technik.

Pani Prezes i HR nie znają słowa uczciwość, nie znają znaczenia żadnej wartości, którą okreslaja jako mantra tej firmy, a żadnej z nich nie przestrzegają ... Wzajemny szacunek? Otwartośc? Jakość? Gdzie? Chyba we wciskaniu PR-owego kitu, że jesteście pracodawca dla ludzi, a nie dla korzyści z których z nich czerpiecie... (usunięte przez administratora)

Ann

Kolejna prawda dotycząca Adamedu wychodzi na jaw. Krótko mówiąc to kółko wzajemnej adoracji jest słabe . Natomiast muszę niezłe Prezes nawijać makaron na uszy ze jeszcze tam pracują . Do całości dodałabym jeszcze kiepska organizacje pracy marketingu i brak rozeznania w terenie

Talib

Racja po stokroć racja "znaczące podwyżki "znam takich co dostali znaczące 80 pln

na szczęście były pracownik

30 reakcji chyba potwierdza prawdziwe oblicze "wartości" firmy Adamed :)

Ćma...

Tylko przytaknąć, banda niekompetentych klaskaczy. Kierownik i jego przełożona skrajnie odrealniona i niekompetentną. Utrzymują się tylko z przytakiwania i lizania (usunięte przez administratora) Żenada... z jedynych pozytywów premie jeśli trafisz na dobry teren. Podstawy biedne... omijać szerokim łukiem tych pseudo managerów...

Adela

Bo jest w każdym słowie prawdziwa

robotnik

beznadziejna firma, trzymać się z daleka...

Witold
@robotnik

Tylko pod względem atmosfery czy także jeśli chodzi o zarobki? Możesz podać stawkę jaka tu obowiązuje dla nowych osób?

@Witold

Niska.

Realista

Popieram I najlepsze są maile do pracowników Zagłosuj na ...w ogólnopolskim konkursie żeby Pani Prezes błyszczała...podbijanie głosów

mm

Zarząd powinien zastanowić się nad tym jak utrzymać "starych" dobrych operatorów, a nie wciskać pieniądze tylko do swojej kieszeni. Kiedyś Pan Krzak powiedział, ze Oni nie płacą podwyżek inflacyjnych. Gdyby zarabiali choć raz w roku tyle co Pan krzak i inni Jemu podobni to nie uciekali by z firmy z powodu braku podwyżek. Mydlenie oczu benefitami typu pieniądze na święta tania zagrywka podobno najlepszej firmy farmaceutycznej w woj. łódzkim. Wstyd Pani Prezesz, cały pożal się Boże zarządzie i cała reszto którą stać na tanie kłamstwo i cynizm.

Zarobki KM

To zależy od doświadczenia 6000 - 8500 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Od 10 lat beż zmian premie Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 300 - 800 brutto na KM zależne od stopnia KM - wyrównywanie podstaw ALE TO PSEUDO WYROWNANIE Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku ale strasznie jej koszta wzrosły - a na CYKLOWCE KIEDY POKAZUJA WYNIKI TO SAMO PRZECUKR,ONE KLEPANIE PO PLECKACH OT CALY ADAMED PEŁEN WARTOŚCI

Ttt

Na jakie wynagrodzenia można liczyć na stanowisku przedstawiciela medycznego? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby się dostać? Premie są realne do zrealizowania?

Wyrobnik
@Ttt

...najniższe, aby się dostać trzeba nie mieć wymagań finansowych, bo jeśli masz wymagania nie pasujesz tutaj. Premie, ha, ha, ha, ...ale ubaw!!!

@Ttt

Premie można dostać i są wysokie. Ale podstawa jedna z niższych w branży chyba.

Ttt

Najniższe wynagrodzenie podstawowe tzn jakie? 6500 brutto chociaż dostaną czy mniej?

Realista
@Ttt

To zależy od doświadczenia 6000 - 7000 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 600 brutto na region Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku

@Realista

Nie macie źle,na magazynie wybrańcy dostali 100 PLN przy stawkach rzędu 3900 brutto tak że ten....

Pracowniczka
@Talib

(usunięte przez administratora), zacznij trzymać swoje infirmacje w lodówce bo są nieświeże. Swoją drogą, ciekawą musisz mieć fuchę w tym starym magazynie, skoro wszystko widzisz, o wszystkich tematach wiesz najlepiej, tzn.myślisz, że wiesz... Skoro tak Ci źle, to może czas zaszczycić innych pracodawców swoją osobą? Chojrak w necie, p.... w świecie :)

Ixi
@Talib

Talib pisze zgodnie z prawdą podwyżki rzędu 100 zł to i tak dowartościowanie bo spora grupa pracowników nawet tej 100 nie dostała.!

AGA

Dzień dobry, Proszę o informację jak pracuje się i jaka jest atmosfera pracy w dziale badawczym (R&D) w Pabianicach?

@AGA

Atmosfera bardzo miła, bardzo dużo pracy, zarobki nieadekwatne do obowiązków (niestety w całej organizacji).

AGA

Dzięki za odpowiedź. W jakich widełkach oscyluje wynagrodzenie?

Zuzanna

Naprawdę dosłownie w całej? Znasz warunki na kazdym stanowisku, że tak piszesz? Widziałam, że szukaja lidera na produkcję, to jakie rzeczywiste obowiązki sa i jak zapłacą? faktycznie nieadekwatnie?

@Zuzanna

Poza managerami i innymi zakorzenionymi od czasów Polfy na ciepłych posadkach tak.A już lider to strzał we własne kolano pchasz się między młot a kowadło za 4000 PLN jak przełożeni cię lubią to podwładni nienawidzą albo Vive versa

Odeszły
@Zuzanna

Tu ciekawe jest, czemu tak wiele osób odchodzi, czemu tak wiele osób jest poszukiwanych w firmie, czy odchodzą z powodu atmosfery, czy może z powodu płacy.

Dariusz Kamieniak
@Talib

@Talib Gratuluję znajomości stawek na stanowisku Lidera. Ale to tylko świadczy o tym jak mało Pan/Pani wie, albo jak dawno już tu nie pracuje.

Pakowacz
@Dariusz Kamieniak

TALIB trochę sie pomylił... Potwierdzam. Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana) na tym stanowisku wynosi 9 860 PLN brutto. Co drugi Team Leader otrzymuje pensję od 7 150 PLN do 13 200 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych Team Leaderów zarabia poniżej 7 150 PLN brutto. Na zarobki powyżej 13 200 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych Team Leaderów. Nie róbmy z Naszej firmy ubogiego krewnego! Te 25% najlepiej opłacanych Liderów , to jest właśnie u nas.

@Dariusz Kamieniak

Darku ja cały czas pracuję wiedziałem że na produkcji macie super stawki a u nas na .... cóż bida

@Pakowacz

Może podasz medianę dla kierowników? jestem ciekaw, swoją drogą ciekawe jakim cudem brygadzista (leader) wypełniający tabelki choć znam kilku którzy nawet tego zbyt dobrze nie robią chapie 7 koła na łapę a pracownicy z 20 letnim stażem którzy rypią ciężko przez 8 godzin mają 100 PLN ponad najniższą.a już hitem jest grubasek z P4 który z wydziału przychodzi co godzinę na palarnię koło rzeczki gdzie spędza 15 minut i tak od kilku miesięcy ciekawe jakież to absorbujące stanowisko dzierży?

Robol pracujący
@Dariusz Kamieniak

My ludzie którzy pracujemy, oczekujemy godnego wynagrodzenia. Nie chcemy się dorobić, tylko chcemy godne żyć, będąc zatrudnieni w Polskiej firmie, a nie szukać dobrobytu u zagranicznych. Jak długo przetrzymamy nie wiemy. Darku pomóż wiemy że wiele możesz.

były lider
@Talib

7000 tyś na rekę ? A bedąc liderem usłyszałem, że 5 tyś na rękę to nikt nie ma z liderów i to 5 tyś jest najwyższe wynagrodzenie liderskie w Adamed Pabianice....

@Pakowacz

Jak odchodziłem to za PO lidera było 4100, sporo się tutaj nauczyłem, ale decyzja o zmianie to było najlepsze co mogłem zrobić.

Zuzanna

I czego w zasadzie w tamtym okresie udało się tak naprawdę nauczyć? Jeśli chodzi o wartość merytoryczną to czy obecnie jest podobnie? Co było ostatecznym powodem odejścia?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.