Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Weronika Nowy wpis

Od kilku miesięcy jestem pracownikiem firmy, dostaję dodatkowe zlecenia od mojego koordynatora. Za zlecenia dostaje od razu po kilku dniach pieniądze i wszytko bez najmniejszego problemu. Dostaję zlecenie na bycie hostessą i tak faktycznie jest. Mam również opiekę koordynatorki, która zawsze jest pod telefonem i kontakt jest bezproblemowy. Bardzo przyjemna współpraca, polecam pracę dla tej firmy

Kaśka Nowy wpis

Ale pracujesz tam, tak? Daj znać, co ci nie zagrało tam i czemu tak mówisz. Chciałabym znać powód, bo sama myślałam, czy się do nich nie przyjąć, ale chciałabym, żeby było okej w nowej firmie, a nie problemy. Atmosfera w porządku?

klaudio

jest spoko. Praca ok. Stawki jak wszedzie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Milena

Pracowałam z nimi przez 5 lat w Radomiu Ja nie miałam żadnych problemów z nimi. Pieniądze na czas i kontakt z koordynatorem zawsze bardzo dobry. Ze swojej strony mogę polecić.

@Milena

A możesz powiedzieć dlaczego już nie pracujesz? No teraz pieniądze na czas nie jest rarytasem na rynku pracy moim zdaniem, pytanie czy zarobki też były w porządku? Bo większość opinii jakie tutaj widzę, to że dobra współpraca z koordynatorem, a mnie ciekawi jakie są widełki płacowe, bo samymi dobrymi stosunkami z współpracownikami rodziny nie wyżywię.

Dominika

Interesuje mnie wykładanie towaru w Raciborzu. Ktoś tam pracował? Czy to są zlecenia codziennie czy dorywczo? Codziennie można brać zlecenia np. Popołudniami na parę godzin? Weekendy też? Czy to nie jest za ciężka praca dla kobiet? Dużo jest dźwigania?

Szymon

Hej, ja już od jakiegoś czasu pracuje, wszystko ok, można spoko dorobić.

Wiki

Zatrudniłam się 3 miesiace temu. Miałam już 2 wypłaty. Można dobrać dodatkowe godziny. Koordynat0or ok -mozna dzwonić o każdej porze.

Dominika
@Wiki

A jest jakaś norma godzinowa, którą trzeba wyrobić tygodniowo? Czy jak się chce dorobić, to można chodzić na tyle, ile nam czas pozwala? :) Może się orientujesz, skoro piszesz, że nawet dobierać godziny można dodatkowo.

Szymon

Hej ja pracuję już 6 miesięcy, kasa na czas, koordynator ok !

Liliana

Pracuje od dwóch miesięcy - polecam młodym chcącym dorobić

Mira
@Liliana

Polecam każdemu chcącemu dorobić. Pilnowac dokumentów też polecam

@Mira

Pilnować dokumentów? w jakim kontekście to polecasz, coś się z Twoimi niepokojącego działo podczas nawiązania współpracy? Jeśli tak to co?

Zośka W.

Pracowałam na półmnocy polski. Był super koordynator. Na markceie rózni ludzie jak to wszedzie. moj kieronik spoko. wrócę jak będzie potrzebna kasa.

Chciałam zapytać czy ktoś z was serwisantów awansował na koordynatora czy to oddzielna rekrutacja.? ktoś cos wiec :?

Milena

pracuję 4 miesiące. miesiąc czeka się na pieniądze, ale płacą w terminie. całkiem dobry kontakt z koordynatorką. ogólnie ok.

Tymek
@Milena

Ja też mogę piwoedzieć że ok, lekkie zamieszanie na początku z umowami ale jak wyjaśniłem z koordynatorem i z biurem to wszystko potem na czas

Sandra

jest ok

mer
@Milena

ktojest twoim kooordynator ?

Maciek O.
@Milena

Też uważam ze spoko agencja., Przynajmniej wypłacili kasę. Doswiadczenia z poprzednich mniej kolorowe

Wilga
@Milena

Kiedy płacą wynagrodzenia ?

Mina
@Milena

Praca z wykładaniem towaru. Zlecenia przez tele / whats, Praca na markecie. Stawka standard. Płatnosc szybciej niż w mojej poprzensdiej agencji. Terminowosć ok

Wack 2

Praca do dodpasowania godzinami. Płacą jak zapisane w umowie, trzeba czytac , ale o tym też mówqą wiec trzeba po prostu słuchać. Koordynator taki sobie, nieraz ok. Wymaga i dzwoni.

Ewelina Z.

Ja pracuje od 3 lat. Dorywczo. Nie kumam trochę opinii ,ale ok. Jak miałem raz problem zadzwoniłam na numer 731717211.Załatwione, wyjaśnione. Po temacie.

@Ewelina Z.

Może ten Twój problem był o wiele mniejszy nich co niektórych i stąd taka rozbieżność? Ale że załatwione to dobrze akurat, a czego ta sytucja tak właściwie dotyczyła?

Ewelina Z.
@Olga

Problem z komunikacja i sprawa utkneła. Nie wnikam w sprawy innych. Pewnie racja. Ja podałam tel do pomocy pod którym mi udało się załatwić sprawe, zeby pomóc innym.

GD

Nieuczciwy pracodawca.

Asia
@GD

Zgadzam się, że jest to nieuczciwy pracodawca, ponieważ przedstawione warunki współpracy w rozmowie telefonicznej są inne niż te określone w umowie, którą rekruter przysłał z opóźnieniem, już po rozpoczęciu przeze mnie prac. (usunięte przez administratora)

Szymek
@GD

Kurcze, czemu nieuczciwy, nie kumam, pracuje prawie pół roku i wszystko mam na czas.

Szymek
@GD

Czemu nieuczciwy ? Pracuję już prawie pół roku i wszystko ok

Sarna
@Asia

A możesz coś więcej. Konsekwentnie próbuje wymusząć akceptację ? o co kaman ? Ja tez tam pracuje i póki co uchował Boże na razie nic. Może to kwestia opiekuna. Nie wiem. Daj znać.

Olga

Da ktoś znać jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Opini nowszych brak no chyba że jedna niedawna dość negatywna... Faktycznie są jakieś problemy z wypłatami i serio tak dużo wymagają? :/ Za jaką płacę?

spoko praca, nie wymagająca, kasa w terminie

Monia Kato

Pracuje od kilku miesięcy. Kasę mam na czas. Jak czegoś nie wiem to dzwonię do swojego koordynatora. Polecam bo fajnie można dorobić.

Asia

Pracowałam z ramienia AMK Group na rozładunku towaru w hali Kauflanda w Wawie (Grochów). Zostałam zrekrutowana w trybie pilnym (po krótkiej rozmowie telefonicznej po 21:00 wraz z deklaracją podpisania umowy zdalnie przez rekrutera) nazajutrz stawiłam się w wyznaczonym miejscu pracy. Mimo, że od zakończenia przeze mnie prac minęło ponad 2 tygodnie, do dzisiaj nie otrzymałam swojego egzemplarza umowy, nie wspominając o wynagrodzeniu (wg informacji od rekrutera wynagrodzenie miało być wypłacone maksymalnie 14 dni po zakończeniu przeze mnie prac). (usunięte przez administratora)

Madga
@Asia

Serio?? Ja pracowałam na stałym serwisie i było ok. Potem doszły przebudowy i kasa zawsze na czas. Kaufland mnie zwerbował. Podobna sytuacja... wszyscy byli w (usunięte przez administratora) mili. Jak przeszłam do nich, po miesiącu okazało się że to (usunięte przez administratora). Jestem na L4 bo się nie da. W Kontakcie miałam elastyczny czas pracy i łapalam dodatkowe zlecenia. Kasa podobna, biuro zawsze pomocne. Nie miałam żadnych problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.